Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Gry
Autor Wiadomość
Poddrzewem 
Częsty bywalec



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 653
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-01, 17:36   

Oj w The last of us to ja bym se zagrał :P Jakbym miał sprzęt :<
 
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-08-09, 01:51   

Arwena napisał/a:
wszędzie

W grach d;
Teraz już często się spotyka dziewczyny w grach, a nawet spotkałam się z określeniem jednego z prywatnych serwerów WoWa jako "babińca"... a już na pewno w Guild Wars 2 dziewczyn jest mnóstwo. LoL jest pod tym względem chyba trochę gorszy, ale może ja jakoś unikam żeńskiego towarzystwa tam jeszcze.
 
 
     
Poddrzewem 
Częsty bywalec



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 653
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-09, 03:12   

Vyar napisał/a:
LoL jest pod tym względem chyba trochę gorszy, ale może ja jakoś unikam żeńskiego towarzystwa tam jeszcze.


Jest sporo. Naprawdę, tylko że na słabym poziomie :D
 
 
     
Barutai 
Początkujący


Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 126
Wysłany: 2013-08-09, 09:27   

Vyar napisał/a:
Arwena napisał/a:
wszędzie

W grach d;
Teraz już często się spotyka dziewczyny w grach, a nawet spotkałam się z określeniem jednego z prywatnych serwerów WoWa jako "babińca"... a już na pewno w Guild Wars 2 dziewczyn jest mnóstwo. LoL jest pod tym względem chyba trochę gorszy, ale może ja jakoś unikam żeńskiego towarzystwa tam jeszcze.


Wydaje mi się że to wynika z charakteru gry. Lol, Dota i pochodne bazują na współzawodnictwie. To jest bardzo męskie i pierwotne.
Gra w której spotkałem się z, jak do tej pory, największym zagęszczeniem płci pięknej to Minecraft.
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-08-10, 23:21   

Barutai napisał/a:
Lol, Dota i pochodne bazują na współzawodnictwie. To jest bardzo męskie i pierwotne.

Srutututu. Większość dziewczyn, które obserwowałam w WoWie, tłukło pvp, różne były efekty, ale jednak. W LoLu są chyba dwie kategorie dziewczyn - te, których nie da się poznać na pierwszy rzut oka, i osóbki o nickach typu "AnUlKa8474" czy "PrInCeSsxXx" (pisownia prawie oryginalna), co do których... nvm. Gg, surrender at 20.

Poddrzewem napisał/a:
Jest sporo. Naprawdę, tylko że na słabym poziomie

A to nie wiem. Jest tych kilka bardziej znanych, poza tym jakieś przygodne spotkania zazwyczaj nie wywołują dobrego wrażenia. Kto je tam wie.
 
 
     
Barutai 
Początkujący


Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 126
Wysłany: 2013-08-11, 07:52   

Vyar napisał/a:
Barutai napisał/a:
Lol, Dota i pochodne bazują na współzawodnictwie. To jest bardzo męskie i pierwotne.

Srutututu. Większość dziewczyn, które obserwowałam w WoWie, tłukło pvp, różne były efekty, ale jednak. W LoLu są chyba dwie kategorie dziewczyn - te, których nie da się poznać na pierwszy rzut oka, i osóbki o nickach typu "AnUlKa8474" czy "PrInCeSsxXx" (pisownia prawie oryginalna), co do których... nvm. Gg, surrender at 20.

Poddrzewem napisał/a:
Jest sporo. Naprawdę, tylko że na słabym poziomie

A to nie wiem. Jest tych kilka bardziej znanych, poza tym jakieś przygodne spotkania zazwyczaj nie wywołują dobrego wrażenia. Kto je tam wie.


mówię o większości, nie o całości ::wink wink::
 
     
Marcin1991 
Nowy


Wiek: 32
Dołączył: 03 Wrz 2013
Posty: 39
Skąd: Radomsko
Wysłany: 2013-09-08, 13:42   

Z gier komputerowych najchętniej grywam w RPG. Ponadto lubię czasem się odstresować przy jakiejś strzelance. Oprócz tego mam małą drużynę do gier bitewnych oraz spory zestaw kart kolekcjonerskich - niestety i jedno i drugie prawie wcale nie używane, bo nikogo z mojego otoczenia nie interesują takie rozrywki...
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-08, 14:10   

Vyar napisał/a:
W LoLu są chyba dwie kategorie dziewczyn - te, których nie da się poznać na pierwszy rzut oka, i osóbki o nickach typu "AnUlKa8474" czy "PrInCeSsxXx" (pisownia prawie oryginalna), co do których... nvm. Gg, surrender at 20.
Były też wyszczekane z teamu Siren, z którego tyra się po dziś dzień. "Failure is not an option" po czym przegrywają nawet z troll teamem Hotshota. :lol:

Ja sam grywam w lola, bo nic nie poprawia tak humoru, jak wkopanie wyszczekanemu "polaczkowi" który myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. :twisted:
 
     
Santine 
Początkujący


Wiek: 29
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 129
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2013-09-09, 13:50   

Jeśli chodzi o gry komputerowe... Jedynie kurnik z literakami i kalamburami. Poza tym absolutna bieda, nie znam się i nie grywam.^^
 
     
Hakim
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-11, 19:55   

Battlefield 3 i Dead space 3, czekają i się kurzą aż przyjdzie nowa grafika :-D
 
     
jedru 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 176
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-09-11, 21:15   

Hakim napisał/a:
Battlefield 3 i Dead space 3, czekają i się kurzą aż przyjdzie nowa grafika

Zakupiłeś na Humble Bundle? :P
 
 
     
Hakim
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-11, 21:18   

jedru napisał/a:

Hakim napisał/a:
Battlefield 3 i Dead space 3, czekają i się kurzą aż przyjdzie nowa grafika

Zakupiłeś na Humble Bundle? :P

Tak, fajna okazja :-D
Biorąc pod uwage że i tak miałem kupić nową grafikę bo obecna to staroć to będę miał w co grać :D
 
     
jedru 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 176
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-09-11, 21:22   

Też się skusiłem, przeszedłem MoH i kampanię w BF3 :D co prawda BF chodzi mi na minimalnych, ale jakoś się grało :P
 
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-09-11, 21:26   

Mortal Kombat 9, grał ktoś już? Bo się zastanawiam, czy warto.
 
 
     
Hakim
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-11, 21:31   

jedru napisał/a:
Też się skusiłem, przeszedłem MoH i kampanię w BF3 :D co prawda BF chodzi mi na minimalnych, ale jakoś się grało :P

Przy obecnej grafie pewnie nawet na minimum byloby niegrywalne :-P

Vyar napisał/a:
Mortal Kombat 9, grał ktoś już? Bo się zastanawiam, czy warto.

Grałem na konsoli, fajna gra żeby pograć w kilka osób, razem.
Nie wiem jak t wygląda na komputerze
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X