Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Anime
Autor Wiadomość
neo-geisha
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-27, 20:58   

Aż mam ochotę oglądnąć Shiki drugi raz:P.

Może znacie jeszcze jakieś fajne horrorki;)?
 
     
bartekk 
Aktywny


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 223
Wysłany: 2012-09-27, 21:04   

Kara no Kyoukai - The Garden of Sinners - moje ulubione, obok Hellsing Ultimate.
 
     
neo-geisha
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-27, 21:07   

Ooo, nie widziałam, chyba nie będę zwlekać i zacznę jeszcze dzisiejszej nocy:P. mam nadzieję, że nie będę się zbyt bardzo bać. Dzięki bartekk:)

A do hellsing'a jakoś nie mogę się nigdy przekonać... ^^
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-27, 22:38   

W szczególności Hellsing Ultimate jest wart polecenia. Stricte wobec Mangi i ta poprawiona kreska xd Cud miód i posoka : )
 
     
neo-geisha
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-24, 15:41   

Kurde! Wiecie, że nie wytrwałam z Kara no kyokai? Jeszcze jeden odcinek mi został, ale jakoś średnio mnie to wciągnęło i chyba średnio to kminiłam <baka desu! ^^>.
A Hellsing'a jak nie ruszyłam tak chyba nie ruszę :-?
Oglądacie coś z nowego sezonu?
 
     
bartekk 
Aktywny


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 223
Wysłany: 2012-10-24, 16:21   

neo-geisha napisał/a:
Kurde! Wiecie, że nie wytrwałam z Kara no kyokai? Jeszcze jeden odcinek mi został, ale jakoś średnio mnie to wciągnęło i chyba średnio to kminiłam <baka desu! ^^>.

Bo już takie pokręcone jest, że wielu rzeczy nie można być pewnym jakie są, co jest rzeczywistością i odpowiedzi na te pytania nie ma. Ale mnie się ta abstrakcja podoba :zeby:
A jak już tylko ostatni został to może warto skończyć, tymbardziej że co nieco on wyjaśnia.
 
     
neo-geisha
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-24, 23:57   

Skoro tak mówisz bartekk to skończę to;).
 
     
neo-geisha
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-11, 20:58   

Już drugi raz oglądam Yamato nadeshiko shichi henge. Ten humor chyba nigdy mi się nie znudzi ^^. Sunako-chan suteki ^^!
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 00:08   

GTO to jest klasyk (:
 
     
neo-geisha
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 07:06   

Oczywiście tego nie widziałam... Za dużo ma epków, więc pewnie dlatego nie zwróciłam na nie uwagi:p, może kiedyś... jak będę miała więcej czasu na "głupoty":P.
 
     
bargman 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 592
Skąd: Deep Web
Wysłany: 2012-12-31, 19:56   

Oto mała lista anime które polubiłem:
- Gunslinger Girl
- Gunslinger Girl Il Teatrino
- Death Note
- Code Geass R1 i R2
- Angel Beats!
- Clannad
- Air
- Another
- Black Lagoon
- Darker than Black
- Gosick
- Ga-Rei -Zero-
- H2O ~Footprints in the Sand~
- Myself; Yourself
- Phantom ~Requiem for the Phantom~
- Shiki
- Tengen Toppa Gurren Lagann
- To Aru Kagaku no Railgun
- Filmy studia Ghibli :serce:
Jak by ktoś chciał się bardziej zorientować jakie anime lubuję i oglądam to tutja mój profil na Anime Planet. (Uzywam w sieci wieli nicków, więc prosze się nie sugerować tym że tam jest inny, to ja :mrgreen: ) [URL=http://www.anime-planet.com/users/zoei]Profil na Anime Planet[/URL]
Ostatnio zmieniony przez bargman 2012-12-31, 19:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
TipTopKot 
Aktywny



Wiek: 42
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 224
Wysłany: 2012-12-31, 20:31   

Z dzieciństwa Captain Hawk (czy Captain Tsubasa), wiadomo o co chodzi ;-) Wiem, że to naiwne, biegali przez trzy odcinki, ale sentyment, to sentyment :-D Ulubione anime? Cowboy Bebop. Kiedy się obejrzy wszystkie odcinki, zżyje z bohaterami, to końcówka ostatniego jest przepiękna (w sensie wzruszająca). Rewelacyjna końcowa muzyka (jak zresztą w całym serialu; zresztą co jakiś czas słucham jej poza filmem), wspaniały klimat.
Grobowiec Świetlików - dowód na to, że dorosłe osoby (pomijając mnie), mogą uronić łezkę nad "rysunkową postacią". Potrafią wzruszyć bardziej niż niejeden żywy aktor.
 
     
Shiryu 
Nowy

Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2012
Posty: 16
Wysłany: 2013-01-04, 22:26   

Długa lista by wymieniać :zeby:
 
     
PannaW.
Nowy

Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 45
Wysłany: 2013-01-29, 21:42   

Moja przygoda z anime dopiero się zaczyna. DN i Hellsing mam za sobą, teraz Bleach.
 
     
neo-geisha
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-29, 23:18   

PannaW. napisał/a:
teraz Bleach.

Powodzenia! Wiesz ile ono ma odcinków prawda:D? Moje pierwsze anime :3, oglądałam od czasu jak wyszedł jakiś 20 odcinek, więc miałam niewiele do nadrobienia. Tak czy inaczej jak dla mnie fenomen:).
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS