Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaczeło mu odbijać! --> Facet
Autor Wiadomość
iskierka503 
Częsty bywalec


Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2012
Posty: 507
Wysłany: 2012-11-04, 21:14   

wyglada na to ze on przyzwyczal sie do tego ze jestes zawsze kiedy on tego chce... przestal szanowac ciebie, twoje zdanie i twoj czas.... i zachowuje sie egoistycznie...

odejdz od niego.... pisze sie to latwo.... wiem.... ale jesli on nie potrafi docenic tego co ma... to naprawde szkoda zebys sie marnowala....i cierpiala za to ze jestes za dobra ...
 
     
johny348
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-04, 22:01   

latwo sie mowi, ale popieram odejdz poki mozesz, jak po tylu latach sie nie zmienil to sie juz raczej nie zmieni. I z wlsnego dosw wiem ze sie nie zmieni, ale o tym to juz na priv... no chyba ze jakies traumatyczne dosw
 
     
xxxl 
Początkujący


Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 171
Wysłany: 2012-11-04, 23:50   

czerwona szminko wiele osób przede mną i po mnie będzie pisało odejdź odejdź ale to ty sama musisz odpowiedzieć na pytanie czy chce tego czy mam tyle sił by odejść czy to już nie jest tak że już do tego się przyzwyczaiłem i że mimo to wierzę że się zmieni. Jest trudno odejść z toksycznych związków jeśli dasz radę odejść pierwsze co zrób to zmien miejsce zamieszkania i numer telefonu po takim związku będzie ci trudno znaleźć nową miłość bo każdy facet okaże się dla Ciebie taki sam ale uwierz że nie wszyscy są tacy sami. Życzę Ci żeby wszystko ci się udało i znalazła szczęście
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS