Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
WOŚP
Autor Wiadomość
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-01-05, 19:10   WOŚP

Co o tym myślicie, włączacie się w akcje?
Lubicie słuchać jak Owsiak się drze? xD

W tym roku postanowiłam zostać wolontariuszem i tym sposobem dostałam swoją własną puszkę, serduszka i identyfikator xD Będzie zabawa :D
 
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-01-05, 19:15   

ja nie nawidzę owsiaka to jest złodziej i nic po za tym.Fajnie że zbiera kasę dla dzieci na pomoc im itp ale tyle ile ona bierze do swojej kieszeni to woła o pomste do nieba
 
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-01-05, 19:20   

mihi17maj, skąd wiesz ile bierze "do swojej kieszeni". To są tematy kontrowersyjne. Tak na prawdę nikt nie wie ile forsy on za to zgarnia oprócz jego samego, no i ewentualnie jego rodziny. I o tym ile tych pieniędzy ma nie może świadczyć, wielki dom, szybkie auto itp. , bo przecież ma też inną pracę, nie zarabia tylko raz w roku. Nie jestem jakąś specjalną miłośniczką takich imprez, wolontariuszem zostałam dla zabawy i punktów, które przydadzą się przy rekrutacji do szkół. Wiem, że część pieniędzy "przywłaszcza" sobie organizator i wgl., ale nie można też zbytnio osadzać, bo może wcale nie ma z tego tyle forsy jak nam się wydaje.
 
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-01-05, 19:38   

oj uwież mi że on ma sporą kasę z tego i on się utrzymuje z tego bo kilka razy podczas roku zrobi duża imprezę na której będzie zbierane kasa dla dzieci a do tego przecież WOŚP działa przez cały rok tzw że ludzie przesyłają pieniądze na konto WOŚP sprzedaje jakieś tam różne rzeczy więc uwież mi że on tylko z tego żyje i ma się z tego dobrze bo gdyby niemiał nic z tego to nie chce mi się wieżyć że by robił to za psi grosz że tak powiem
 
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-01-05, 23:57   

Powiem tak- skąd Owsiak ma na auto, dom i terapię dzięki której się nie jąka? Z naszych kieszeni. Cel jest niby dobry, ale nazwijmy to po imieniu-są to żebry. Nie wrzucam do puszek w inne dni, nie wrzucam i w WOŚP.
Ever skoro wolontariuszką jesteś powiedz z czego są teraz puszki robione? Bo za moich czasów to mało zabezpieczone były.
Byłam swiadkiem, za czasów szkolnych mieliśmy ze szkoły stoisko z różnymi pierdułkami ręcznie robionymi no i kilka osóbz puszkami coś majstrowało w kantorku gdzie był prowiant- wyciągało papierkowe pieniążki zaczepionymi spinaczami do papieru przez ten otwór co się wrzuca.
Fajnie że ludzie grubą kasę przelewają ale można by więcej podarować jeśli raz w miesiący każda z tych osób przelałaby na jakiś cel 1/5 tego co wrzuciła do puszek. Ktoś kto kupił cegiełkę za 1000zł przelałby miesiąc w miesiąc 200, ktoś kto wrzuciłby 10zł to by przelał 2zł i tez dobrze.
Już inną sprawą jest to że to poniekąd dla dużych firm pranie brudnych pieniędzy :mrgreen:
Podsumowując nie jestem przeciwko bo to jednak jakaś forma pomocy jest, ale Owsiak nie jest nieskazitelny, widział go ktoś gdzieś w telewizji jak namawia do pomocy albo sam pomaga między okresami WOŚ -Woodstock-WOŚP? Ja też nie ;-)
Ostatnio zmieniony przez myszka1604 2012-01-06, 00:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-01-06, 16:59   

myszka1604 napisał/a:
Ever skoro wolontariuszką jesteś powiedz z czego są teraz puszki robione? Bo za moich czasów to mało zabezpieczone były.

Z tektury xD
 
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-01-06, 19:34   

Czyli przez te kilka lat bez zmian :mrgreen:
Puszka z tektury...na pieniądze jeszcze :mrgreen:
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-01-06, 20:03   

No ale zaplombowana :zeby:
 
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-01-06, 23:18   

Ever, Polak potrafi-pamiętaj :-D
d siebie jeszcze dodam, ze bardzo lubię przy okazji WOŚP jak są organizowane akcje typu "Jedziesz, nie pij" lub kursy pierwszej pomocy. Tegoi nigdy za wiele ;-)
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-01-07, 12:08   

Tak, tak Polak potrafi :zeby:
 
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2012-01-07, 19:13   

Będę w mniejszości zapewne, ale nie będę wspierać uorkiestry pana Owsiaka.
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-31, 18:12   

Owsiak prowadzi tą akcję już 20 lat, ja tam nie mam nic do tego, jego sprawa co robi, ale jest mi on obojętny. Zastanawia mnie to, że przez tyle kat zbierają na różny sprzed w szpitalach, a szpitale w Polsce są kolosalnie zadłużone, albo co gorsza zamykane.

To gdzie poszły te pieniądze zbierane przez 20lat?
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-01-31, 18:39   

Ostatnio mój wujek porównał WOŚP z tą pomocą niby niesioną przez kościół i uznał, że w zestawieniu WOŚP prezentuje się o wiele lepiej. Cóż, może i ma kupę forsy z tego - bo ma na pewno, ale i tak nie zmienia to faktu, że to wszystko co on daje szpitalom, powinno dać NFZ.
 
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-01-31, 20:54   

I tu się zgadzam, bo tak naprawdę nasze państwo powinno zapewnić te wszystkie nowoczesne sprzęty. A nie wypychać własne kieszenie. Podsumowując-takie czasy, kto jest przy "korycie" zawsze uszczknie coś dla siebie, kwestia tylko ile ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS