Samotno嗆 - forum psychologiczne na temat samotno軼i - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajU篡tkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotno嗆

Psychologiczne forum dyskusyjne zwi您ane z tematem samotno嗆, osamotnienie - na temat samotno軼i dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Nast瘼ny temat
Wierzysz w mi這嗆?

Wierzysz w mi這嗆?
TAK
64%
 64%  [ 20 ]
NIE
35%
 35%  [ 11 ]
G這sowa: 31
Wszystkich G這s闚: 31

Autor Wiadomo嗆
xxxl 
Pocz徠kuj帷y

Do陰czy: 31 Sie 2012
Wys豉ny: 2012-09-01, 23:55   

Gdzie us造sza貫m m康re s這wo 瞠 facet tylko raz zakochuje si w prawdziwej mi這軼i, moje poprzednie zwi您ki nie by造 prawdziwe mo瞠 ta prawdziwa mi這嗆 ma nadej嗆 i czeka za mn

iris
[Usuni皻y]

Wys豉ny: 2012-09-03, 08:14   

prezes napisa/a:
iris napisa/a:
Nie wierz, nigdy nie wierzy豉m.

zazdroszcz Ci, naprawde. Przynajmniej nie cierpisz z jej braku

Czy ja sobie zazdroszcz to nie wiem. Czasem przygn瑿ia造 mnie i teraz te ale rzadziej wypowiedzi innych os鏏, 瞠 'ona to ma si fajnie, nie kocha, nie cierpi. Te bym tak chcia豉.'

prezes 
Cz瘰ty bywalec

Do陰czy: 10 Sie 2012
Wys豉ny: 2012-09-03, 22:54   

Uwierz 瞠 zawody mi這sne bardziej by bola造

Mr.eM
[Usuni皻y]

Wys豉ny: 2012-09-04, 01:23   

Pomi璠zy b鏊em zwi您anym z zawodem mi這snym a b鏊em spowodowanym niedostatkiem owej mi這軼i postawi豚ym znak r闚no軼i.

Fumishi 
Nowy

Do陰czy豉: 26 Wrz 2012
Sk康: okolice Warszawy
Wys豉ny: 2012-09-26, 20:52   

Nie wierz w mi這嗆 mo瞠 dlatego, 瞠 nigdy jej jeszcze nie prze篡豉m i raczej nie prze篡j. Jestem zbyt nieczu豉, aby obdarzy kogo jakim mocniejszym uczuciem... ^^

neo-geisha
[Usuni皻y]

Wys豉ny: 2012-09-26, 22:57   

Fumishi napisa/a:
Jestem zbyt nieczu豉, aby obdarzy kogo jakim mocniejszym uczuciem... ^^

Zdaje Ci si:P, no chyba, 瞠 jeste zimna na 100% (?):P

Wierz w mi這嗆! Bo jakby to mia這 by? Bez mi這軼i braterskiej, rodzicielskiej i tej... hm... partnerskiej:)...

Fumishi 
Nowy

Do陰czy豉: 26 Wrz 2012
Sk康: okolice Warszawy
Wys豉ny: 2012-09-27, 13:11   

neo-geisha napisa/a:
Fumishi napisa/a:

Zimna na 100% nie, ale bardzo ci篹ko przychodzi mi okazywanie uczu, mo瞠 problem tkwi w tym, 瞠 ja od tego ,,uciekam''. ;P

neo-geisha
[Usuni皻y]

Wys豉ny: 2012-09-27, 13:25   

Fumishi napisa/a:
neo-geisha napisa/a:
Fumishi napisa/a:

Zimna na 100% nie, ale bardzo ci篹ko przychodzi mi okazywanie uczu, mo瞠 problem tkwi w tym, 瞠 ja od tego ,,uciekam''. ;P

Jak zostaniesz z豉pana to nie b璠ziesz mia豉 wyj軼ia i b璠ziesz musia豉 pokocha :D. Tego Ci 篡cz ;)
Ostatnio zmieniony przez neo-geisha 2012-09-27, 13:25, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

Inanis 
Nowy

Do陰czy: 13 Wrz 2012
Wys豉ny: 2012-09-28, 00:11   

Wierz w mi這嗆, ale nie wierz by mnie kto kocha.

Karolina
[Usuni皻y]

Wys豉ny: 2012-09-28, 17:42   

Podobno wiara czyni cuda :oczko:

dziunia
[Usuni皻y]

Wys豉ny: 2012-09-29, 23:12   

W milosc miedzy partnerami - w obecnej sytuacji w jakiej sie znajduje- to nie wierze...

Heros11 
Pocz徠kuj帷y

Do陰czy: 07 Wrz 2012
Sk康: Warszawa
Wys豉ny: 2012-10-02, 21:10   

Wierz w mi這軼i chc wierzy:)Chocia kojarzy mi si ona teraz z k豉mstwem niestety...

iskierka503 
Cz瘰ty bywalec

Do陰czy豉: 02 Pa 2012
Wys豉ny: 2012-10-02, 21:50   

ja wierze w milosc, jednak w dzisiejszych czasach jest bardzo ale to bardzo ciezka ja znale潭.
bardziej zastanawia mnie czy milosc nawet ta prawdziwa trwa wiecznie?? ja osobiscie nie znam zwiazkow gdzie milosci trwalaby do konca.... po paru, parunastu latach to chyba jest juz przyzwyczajenie.... ci starsi nie rozwodza sie bo po co na stare lata sie rozstawac, a ci mlodsi rozwodza sie i szukaja nowej milosci.... takie sa moje spostrzezenia na dana chwile

anulek 
Nowy

Do陰czy豉: 29 Wrz 2012
Wys豉ny: 2012-10-02, 23:06   

[quote="iskierka503"]ja wierze w milosc, jednak w dzisiejszych czasach jest bardzo ale to bardzo ciezka ja znale潭.
bardziej zastanawia mnie czy milosc nawet ta prawdziwa trwa wiecznie?? ja osobiscie nie znam zwiazkow gdzie milosci trwalaby do konca.... po paru, parunastu latach to chyba jest juz przyzwyczajenie.... ci starsi nie rozwodza sie bo po co na stare lata sie rozstawac, a ci mlodsi rozwodza sie i szukaja nowej milosci.... takie sa moje spostrzezenia na dana chwile[/quote

A mo瞠 to nie mi這嗆 ich 陰czy, tylko zauroczenie, zafascynowanie albo po膨danie?

iskierka503 
Cz瘰ty bywalec

Do陰czy豉: 02 Pa 2012
Wys豉ny: 2012-10-02, 23:09   

[quote="anulek"]
iskierka503 napisa/a:
ja wierze w milosc, jednak w dzisiejszych czasach jest bardzo ale to bardzo ciezka ja znale潭.
bardziej zastanawia mnie czy milosc nawet ta prawdziwa trwa wiecznie?? ja osobiscie nie znam zwiazkow gdzie milosci trwalaby do konca.... po paru, parunastu latach to chyba jest juz przyzwyczajenie.... ci starsi nie rozwodza sie bo po co na stare lata sie rozstawac, a ci mlodsi rozwodza sie i szukaja nowej milosci.... takie sa moje spostrzezenia na dana chwile[/quote

A mo瞠 to nie mi這嗆 ich 陰czy, tylko zauroczenie, zafascynowanie albo po膨danie?

niewykluczone, ale czy ludzie ktorzy maja 30letni zwiazek malzenski za soba, dzieci wnuki przez tyle lat byliby zauroczeni soba??

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotno嗆 Forum © 2011 - 2013