Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze dziwne nawyki żywieniowe.
Autor Wiadomość
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-05-14, 19:12   Wasze dziwne nawyki żywieniowe.

Czyli potrawy teoretycznie "nie do zjedzenia" i dziwne sposoby ich spożywania.

Dla zachęty ja zacznę:
Pijąc kawę zagryzam jabłkiem, na co moja babcia reaguje krótkim: "Sraczki dostaniesz kobieto".
Delicje, to chyba tradycyjnie: najpierw rondo, czekoladka, biszkopcik i "światełko".
Nigdy nie jadłam Oreo tak jak pokazane jest to w reklamie.
Piję posolone mleko, jakkolwiek może się to wydawać śmieszne. Ale babcia tak kiedyś robiła xD
Uwielbiam pomidory z cukrem.
Kanapka ze śmietaną... mniam!
I coś co wydaje się niektórym śmieszne i zupełnie nie wiem dlaczego: udka z kurczaka jem za pomocą widelca i tak samo naleśniki: nóż i widelec obowiązkowo.
Jest tego duuużo więcej, ale mi się już dzisiaj pisać nie chce.

I może ktoś mi wytłumaczy co śmiesznego jest w widelcu.
 
 
     
Karuta 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 274
Wysłany: 2012-05-14, 20:59   Re: Dziwne nawyki żywieniowe

Ever napisał/a:

I coś co wydaje się niektórym śmieszne i zupełnie nie wiem dlaczego: udka z kurczaka jem za pomocą widelca i tak samo naleśniki: nóż i widelec obowiązkowo.
Jest tego duuużo więcej, ale mi się już dzisiaj pisać nie chce.

I może ktoś mi wytłumaczy co śmiesznego jest w widelcu.


Nie wiem, też jem naleśniki nożem i widelcem i kurczaka, nie jem palcami chyba że pizze i czekoladę :>

To co jem to raczej dziwne nie jest, choć może... do nie dawna zawsze piłam mleko codziennie, kilka szklanek, ostatnio jakoś mniej. I jem ciągle ser żółty. Jakieś duże zapotrzebowanie na białko xd

btw. naleśniki też jem z serem zółtym :>, lubię jak się tak fajnie rozpuści
Ostatnio zmieniony przez Karuta 2012-05-14, 21:00, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-14, 21:06   

Lubię lekko słodki biały ser ze szczypiorkiem i żodkiewką :)
kocham tosty z jajeczno cynamonowo - kakaowe!
Bomba
Rozbijacie jako.. trzepiecie, sypiecie do tego kakao i cynamon, można dodać trochę cukru jak ktoś lubi słodkie, maczacie w tym tosty z obu stron i wrzucacie na patelnie z odrobiną masełka.
Oczywiście podpiekacie z obu stron...
Dla mnie mniami!

Kocham też kluski z jajecznicą i cebulką duszoną :))
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-05-14, 21:15   

duenderosa napisał/a:
Lubię lekko słodki biały ser ze szczypiorkiem i żodkiewką :)


ja to kocham normalnie mógł bym to jeść cały czas :-)
 
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-14, 21:18   

Michi, to już z Ever wiemy jak cię ugościć :))...

nieznoszę ruskich suszonych rybek do wódki, które oni traktują jak zagrychę.. brrr... ości mi się wbijały w dziąsła :)) (chociaż rybki mają fajny smak)
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-05-14, 23:28   

Popijam zupę za co od dziecka dostaje burę :mrgreen: i nie wiem czemu...w końcu zupa tez może być mocno doprawiona, niekiedy dosć ostra :jezyk2: I jem ja bez chleba (mówie tu o tych kapuśniaczkach czy ogórkowych, większość lubi z chlebkiem)
Kiedy jem bułkę taką suchą to najpierw przełamuję na pół, wyjadam środek, a później resztę
Od zawsze nie znoszę tofii, karmelu, kawy (nie zjem nawet tiramisu) nie wspominając o wypiciu jej :P
Lubię parówki owinięte w ser żółty z samym keczapem :mrgreen:
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-11-28, 10:11   

W ogóle jem dziwne rzeczy, zazwyczaj jest mania na jedną określoną rzecz (jak np. groszek z puszki), po jakimś czasie nudzi się, ale wpada coś innego. Ostatnio tarta marchewka z jabłkiem, i codziennie prawie trę tą cholerną marchew, ale serio nie da się przeżyć bez tego x;
 
 
     
Piotrek86 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 137
Skąd: Żrdw
Wysłany: 2013-11-28, 23:52   

Ja nie wiem czy to jest dziwne, ale ja jem chleb do rosołu i pomidorowej ^^ - wszyscy mi mówią, że to nie jest normalne
 
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-29, 00:01   

To nie jest normalne. :lol:

Aczkolwiek muszę spróbować połączyć rosół i chleb bądź bułkę, brzmi ciekawie. :twisted:
 
     
Piotrek86 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 137
Skąd: Żrdw
Wysłany: 2013-11-29, 12:47   

Samur napisał/a:
To nie jest normalne. :lol:

Aczkolwiek muszę spróbować połączyć rosół i chleb bądź bułkę, brzmi ciekawie. :twisted:


Rosół z bułką jest jesio lepszy...... POLECAM !!!!!
 
 
     
Nekton 
Nowy


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 9
Skąd: Lechistan
Wysłany: 2014-01-16, 14:35   

Ja z rana robię sobie zupę kawową własnego pomysłu ;

Gotuję 5 min 5 łyżek stołowych płatków owsianych z garstką rodzynków ( albo kilkoma pokrojonymi na mniejsze śliwkami suszonymi )w małej ilości wody , tak żeby po tym czasie została sama paciaja . Sypię na tą paciaję 2 łyżeczki od herbaty kawy instant ,
sypię cukier lub dodaję miód wg smaku i energicznie to wszystko mieszam . Jak już jest wymieszana ta brązowa paciaja to zalewam to niewielką ilością zimnego mleka ; po wymieszaniu zupa gotowa ; pyszności !!! :jezyk2:
Ostatnio zmieniony przez Nekton 2014-01-16, 14:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Bari 
Częsty bywalec



Wiek: 28
Dołączył: 07 Cze 2013
Posty: 515
Wysłany: 2014-01-16, 22:30   

Ja nie mam swoich dziwacznych potraw, za to mówią mi, że robię się coraz bardziej wybredny. Coś w tym jest, bo przez ostatnie lata zakres mojej "jadalności" znacznie się zmniejszył, a ostatnio nawet odpuszczam śniadania (głównie w weekendy) i kolacje (już prawie codziennie).
Miałem niecały rok temu taki okres, że jadałem tylko obiady, a czasem i z tym był problem. Na wakacjach udało mi się z tym wygrać, ale teraz chyba to powraca...

A, i jak tak sobie pomyślałem, to przypomniało mi się, że kiedyś jadałem schabowego z ketchupem. Mało ekstremalne, ale w domu dziwnie na to patrzyli :D
 
     
Euni 
Milczący



Wiek: 30
Dołączyła: 11 Sty 2014
Posty: 61
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-01-17, 22:14   

Uwielbiam takie kanapki: chleb smaruję pasztetem pomidorowym, na to ser, ewentualnie do tego jeszcze wedlina, druga kromka chleba smaruję też pasztetem pomidorowym, nakładam jedno na drugie i do opiekacza :serduszka:

Płatki czekoladowe jem z zimnym mlekiem :mrgreen:

Nie wiem dlaczego ale ludzie dziwią się że nie jem ryb, żadnych. Tak więc w wigilie mało jem :-D
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2014-01-19, 20:37   

Euni napisał/a:
Płatki czekoladowe jem z zimnym mlekiem

Nie wiem dlaczego ale ludzie dziwią się że nie jem ryb, żadnych. Tak więc w wigilie mało jem

O, tak samo mam xD
 
 
     
Euni 
Milczący



Wiek: 30
Dołączyła: 11 Sty 2014
Posty: 61
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-01-26, 15:32   

Ostatnio widziałam jak moja koleżanka soli pierogi ruskie na talerzu. Muszę to kiedyś spróbować:D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS