Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Tatuaż.
Autor Wiadomość
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-04-11, 19:25   

hehe dokładnie :-D może nawet się odwidzi tobie ten tatuaż :-)
 
 
     
Blackberry 
Milczący



Wiek: 33
Dołączyła: 08 Kwi 2012
Posty: 64
Wysłany: 2012-04-11, 20:01   

Nie jestem zwolenniczką tatuaży. Chyba się nigdy nie zdecyduje. Widziałam tylko jeden, który mi się podobał. Maleńka gwiazdka na nadgarstku.
Mój były facet miał duży tatuaż na wewnętrznej stronie ręki.Właściwie to było motto. Ohydny... i jeszcze źle zrobiony.
 
     
Robsson 
Aktywny



Wiek: 33
Dołączył: 16 Mar 2012
Posty: 415
Wysłany: 2012-04-11, 20:22   

Ja w zasadzie też nie jestem za tatuażami, choć niektórym to pasuje, ale nie wszystkim.
Niektórzy z tatuażem wyglądają naprawdę kiepsko.
 
     
MagicSoul 
Nowy


Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 8
Wysłany: 2012-04-11, 21:11   

Nie przepadam za tatuażami i wątpię, czy zdecydowałabym go mieć. Jeśli ktoś chce, lubi, niech robi. Indywidualna sprawa :oczko:
 
     
chocholica 
Początkujący


Wiek: 39
Dołączyła: 21 Kwi 2012
Posty: 107
Wysłany: 2012-04-21, 15:26   

Pochwale się, co tydzień lub 2 tygodnie, mam inny tatuaż, oczywiście taki z gumy, samoprzylepny :lol: .
Na prawdziwy nie zdecyduje się, gdyż boję się igieł, a dźwięk maszynki jest dla mnie straszny. Choć patrząc na tatuaże ludzi niejednokrotnie jestem pod wrażeniem, chodzące dzieła sztuki ;-) .
 
     
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2012-04-21, 19:19   

chocholica, zainteresowałaś mnie tymi samoprzylepnymi tatuażami. Do niedawna zastanawiałam się nad malunkiem robionym henną ale podobno może wywołać nieprzyjemne komplikacje alergiczne, na co ja akurat muszę zwracać uwagę. Dlatego chyba spróbuję tych naklejek ;-)
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-04-21, 20:49   

Sunrise jeśli jesteś alergikiem, to możesz i od kleju dostać alergii. Ja dostałam np. od takiego dla dzieci tatuażu z gumy :mrgreen: Aczkolwiek to jest bardzo fajna alternatywa, ponieważ tatuaże z henny bledną choćby pod wpływem wody. Też się zaintrygowałam :diabelek:
 
     
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2012-04-21, 21:02   

No fakt, tak się napaliłam, że nie pomyślalam. Faktycznie miewałam też uczulenie na klej na przykład z plastrów. Trudno się mówi, zyje się dalej ;-)
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-25, 09:08   

A ja całe życie marzyam o tatuażu (jeszzce wtedy, kiedy robili go tylko więzniowie :)), i jak widze jak się "zadomowił" i przestał razić to strrrasznie chciałam taki mały gdzieś tam..
Ale ponieważ nie ufam nikomu w kwestiach zółtaczek itp..
To wpadłam na pomysł malowanych henną (specjalnie sprowadziłam z Indii tę prawdziwą z trawy, którą panny młode malują dłonie przed ślubem) i teraz co 2 tygodnie (tyle się trzyma) mam inny :-P
Jedyny minus, że mam 2 kolory - czarny, albo rudobrązowy, ale już kombinuję aby był czerwony (z jakiś tam kwiatów się go robi).

Mankament jest taki, że ktoś musi go zrobić i ten ktoś powinien mieć talent do rysunków, i z taką trawiastą papką się siedzi, albo chodzi (zależy gdzie zrobiony) aż papka wyschnie i się wykruszy - wtedy jest trwały.

Jak ktos nie ma talentu do malowania - to może zrobić wydruk z kompa tego co by chciał i jak tusz jest "mokry" przyłożyć do ciała (odbija się) a potem już tylko malujemy po schamcie :))
Nie dość że nie do końca życia to jeszcze ekologiczne!
Są jeszzce salony w których maluje się henną takie tatuaże, ale to zawsze koszt.
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-04-25, 15:43   

duenderosa, To chyba odwiedzę Ciebie i zrobisz mi taki z Henny :-) Jak myślisz dała byś radę zrobić napis FATUM taki alo gotycki ??
 
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-25, 22:13   

Możesz mnieć nawet ukochaną Legię na klacie jeśli chcesz :))))
Ale ja nie maluję, za to znam kogoś kto może ci to zrobić naprawdę profeska!

Ja już sobie szykuję napis Metallica na najbliższy koncert :)))
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-04-26, 14:44   

A ta osoba jest zaufana na maxa bo wiesz nie chciałbym mieć czegoś co nie będzie przypominał mi to co chciałem :-( A co do Legii jak coś wolałbym na ręku :-D szkoda klaty ;-)heh
 
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-26, 23:41   

Ufam jej jak własnej córce :-D
A poza tym to się zmywa, najwyżej przez 2 tygodnie nie pokażesz nikomu klaty, albo zetrzesz pumeksem (co zwiększy ci szybkość wzrostu włosów na klacie :lol:
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-04-27, 15:36   

hahahaha to mam wyglądać jak małpa :-D hehe to chyba będę musiał się do Ciebie wybrać byś mnie zaprowadziła tam :-P a ile bierze za takie cacka?? :-D żebym nie poszedł z torbami ;-)
 
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-27, 18:26   

Michi dogadamy się :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X