Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Vyar
2013-11-28, 10:00
Rozstania
Autor Wiadomość
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-07, 15:23   Rozstania

Pomyślałam, że skoro są przywitania, to też powinna być możliwość pożegnania się dla tych co chcą odejść z forum.
A ponieważ, chcę prosić Angela o likwidację mojego konta, to przy tej okazji chciałabym podziękować wszystkim, którzy byli dla mnie ważni, podtrzymywali mnie na duchu, towarzyszyli w mojej samotności, doprowadzali do śmiechu, ale też do wzruszeń i do łez..
więc przede wszystkim: Ever, bo była pierwsza z którą trochę pogadałam. Trzymam kciuki za Twoja przyszłość i nadal uwazam, że jesteś super sostrą i córką!
Sammyśliciel - choć go też już nie ma na forum dawał mi wsparcie zawsze i dobre mądre słowo, kiedy tego potrzebowałam,
LazyEye - dziękuję za wspólną bezglutenową pizze - niesamowite doświadczenie... jestem pewna, że czeka cię w życiu dużo szcześcia, bo mądry i ciepły z ciebie gość.
Mariette - dziękuję za to, ze mimo włąsnych problemów i cierpień starała się tu być często i wspierac nowo przybyłych i czułam zawsze, że mimo setek km jest blisko i naprawdę czyta posty ze zrozumieniem.
Za wspólne piwo na barce - Tutiki - wielkie dzięki i za Twoje wspaniałe opowieści.
I specjalne pozdrowienia przesyłam dla Michi17maj...z którym spierałam się czasem o to, które miejsce na Legii jest najlepsze..:)
I mam nadzieję, ze Arkiego już nigdy nie będzie boleć głowa !
Właściwie pozdrawiam i żeganm wszystkich, którzy wymienili się ze mną swoimi myślami i słowami. Życzę wam abyście nigdy już nie byli zamotni.
Ciotka Duende :witch:
Właściwie powinnam wspomnieć o jeszcze kilku osobach
Ostatnio zmieniony przez duenderosa 2013-03-07, 15:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-14, 13:24   

Szkoda, duenderosa, że nas opuściłaś. Miło się z Tobą pisało.
Mam nadzieję, że przeczytasz ten post, napewno zaglądniesz do nas jako gość.
Zyczę Ci powodzenia w dalszym życiu. Pozdrawiam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS