Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmowy na każdy temat
Autor Wiadomość
Marsali 
Milczący

Wysłany: 2018-03-13, 09:38   

Bartek84 napisał/a:
Nie korzystałem, ale spodziewaj się wydatków i tego, co chcesz usłyszeć. ;-)

Nie zdarła ze mnie ostatnich pieniędzy i niestety usłyszałam coś czego nie chciałam :-) Zapytałam o konkretną osobę i dostałam odpowiedź że : "To nie jest człowiek z którym powinna pani wiązać przyszłość ale pani doskonale o tym wie" i faktycznie tak jest że wiem o tym i chyba chciałam żeby jednak pani Wróżka powiedziała że będziemy żyli długo i szczęśliwie. Powiedziała też z czym on ma problemy i to też się zgadzało. No więc chyba tak do końca zadowolona nie jestem :mrgreen:
Na dodatek, co było zaskakujące, pani Wróżka wiedziała o rzeczach z mojej przeszłości i trochę się zdziwiłam że to wie bo generalnie nawet moi najbliżsi tego nie wiedzą :-o
Tak więc było to bardzo ciekawe i trochę dziwne(miejscami trochę przerażające) doświadczenie, i nie wiem czy wierzyć w to co mi powiedziała że mnie czeka w przyszłości, ale jednak jej diagnoza mojej obecnej sytuacji i stanu emocjonalnego były dosyć celne.
Nie poszłam do niej z przekonaniem że wszystko co mi powie się na pewno spełni, tylko z ciekawości i chyba traktuję to bardziej jako może wskazówkę na co zwrócić uwagę i co ewentualnie zmienić, chociaż w moim odczuciu jest to osoba wiarygodna, co tez wiem od moich znajomych którzy korzystali z jej usług. Generalnie pożyjemy, zobaczymy

długopis 
Aktywny

Wysłany: 2018-03-13, 11:41   

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zimny_odczyt

Bartek84
Milczący

Wysłany: 2018-03-13, 12:15   

Marsali napisał/a:
Zapytałam o konkretną osobę i dostałam odpowiedź że : "To nie jest człowiek z którym powinna pani wiązać przyszłość ale pani doskonale o tym wie" i faktycznie tak jest że wiem o tym i chyba chciałam żeby jednak pani Wróżka powiedziała że będziemy żyli długo i szczęśliwie. Powiedziała też z czym on ma problemy i to też się zgadzało.

Typowe manipulacje i gierki psychologiczne są typowe. Najpierw wzbudziła u Ciebie zaufanie, a potem zasugerowała "ale pani o tym doskonale wie". Osoby zajmujące się przepowiadaniem przyszłości to świetni psycholodzy i obserwatorzy.
Jestem sceptycznie nastawiony do wróżb i zjawisk paranormalnych. Są zjawiska i procesy, których jeszcze nie zrozumieliśmy.

Wiele z tego co powiedziała się zgadzało, ale nigdy nie w 100% prawda? :-)
Ostatnio zmieniony przez Bartek84 2018-03-13, 12:16, w całości zmieniany 1 raz  

Marsali 
Milczący

Wysłany: 2018-03-13, 16:37   

Wiadomo że nikt nie jest w 100% powiedzieć co zdarzyło się w przeszłości, pewnie że część tego co mi mówiła to kwestia mojej interpretacji ale pewne rzeczy powiedziała mi jednoznacznie i nie mogła ich ot tak sobie wymyślić. Ja to traktuję jako ciekawe doświadczenie a nie jakąś wyrocznię.
Każdy wierzy w to co chce i ja nie mam z tym problemu, jak komuś to pomaga to proszę bardzo jak ktoś jest sceptyczny to niech nie korzysta, i tyle.
A co do kwestii wzbudzania zaufania, to jak idziesz np do doradcy finansowego to on też stara się wzbudzić w Tobie zaufanie.

Mia Neosha 
Milczący

Wysłany: 2018-03-13, 16:52   

Witajcie :) Co dzis porabialiscie? :)
Myśląc pozytywnie, przyciągasz pozytywne zdarzenia
Naucz się doceniać to, co masz

Odpowiedz do tematu