Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie do młodych mężczyzn, do dziewczyn też.
Autor Wiadomość
kamiledi15 
Początkujący


Wiek: 36
Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 144
Wysłany: 2014-11-11, 12:39   

No właśnie, ja gdybym był młodą, zdrową dziewczyną nie mógłbym sobie wyobrazić sytuacji, gdy ktoś równie młody i zdrowy ustępuje mi miejsca. Od razu bym się zaczął zastanawiać, czy wyglądam aż tak staro albo jak niepełnosprawny. Jeśli już usiadłem, to nie po to, żeby ustępować komuś młodemu. Jak nie chce mi się siadać, to nie siadam, żeby ktoś inny skorzystał i tyle. Teraz akurat mam siedzącą pracę, więc jadąc autobusem wolę postać.
Denerwują mnie za to kobiety z wózkami dziecięcymi. Gdzie one codziennie z tymi wózkami jeżdżą? Zawsze musi się jakaś trafić i zająć mnóstwo miejsca. Czasami się zdarza, że są nawet trzy naraz.
Druga rzecz, która mnie denerwuje, to gdy jest podwójne siedzenie i ktoś siada na zewnętrznym miejscu, blokując drogę do wewnętrznego. Trzeba się obok niego przeciskać, żeby tam usiąść.
Ostatnio zmieniony przez kamiledi15 2014-11-11, 12:48, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
Satan'sLittleHelper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 16 Mar 2014
Posty: 475
Wysłany: 2014-11-11, 14:22   

Ja jak już się tłukę busem to zawsze z tobołami więc zwyczajnie miło mi jak ktoś mi ustąpi miejsca i nie muszę torby, większej ode mnie trzymać w rękach ;-) Wcale nie narzekam jak już się ten "cud" stanie i ktoś mi ustąpi ...Ale to tak na marginesie ...

Za to baby z wózkami i w ogóle z małymi dziećmi w komunikacji publicznej mnie dobijają ... nie znoszę ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS