Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Amigo Vulnerable
2015-12-08, 12:32
Piłka nożna
Autor Wiadomość
ShadowOna22 
Nowy

Wiek: 32
Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 27
Skąd: Kielce
Wysłany: 2013-11-07, 11:07   

A ja zamiast oglądać wolę kopać :D
 
 
     
jarzębinka 
Nowy

Dołączyła: 07 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-07, 11:35   

A ja to kiedyś kopałam ;-) teraz tylko oglądam. Ale jak synek troszke podrośnie to mamusia z nim pokopie :-D
 
     
ShadowOna22 
Nowy

Wiek: 32
Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 27
Skąd: Kielce
Wysłany: 2013-11-09, 14:06   

I to będzie piękne :)
 
 
     
Piotrek86 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 137
Skąd: Żrdw
Wysłany: 2013-11-14, 12:57   

Jestem ogromnym fanem piłki. Zarówno oglądam, zwłaszcza ligę hiszpańską, angielksa i BVB ^^, jak również i pogrywam - swoją drogą czasami pluję sobie w brodę, że nie mam z 10 lat mniej, może zapisał bym się do jakiegoś klubu, zaangażował się w to bardziej, a teraz za stary, brak skila :). Nie zmienia to jednak faktu, ze jak ktoś kiedyś rzuci pomysł na forum, ażeby spotkać się i pokopać to DEFINITELY I"M GONNA BE THERE :) - zawsze i wszędzie :)
 
 
     
Rubio 
Milczący


Wiek: 34
Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 93
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-11-14, 18:38   

Piotrek86 napisał/a:
Jestem ogromnym fanem piłki. Zarówno oglądam, zwłaszcza ligę hiszpańską, angielksa i BVB ^^, jak również i pogrywam - swoją drogą czasami pluję sobie w brodę, że nie mam z 10 lat mniej, może zapisał bym się do jakiegoś klubu, zaangażował się w to bardziej, a teraz za stary, brak skila :). Nie zmienia to jednak faktu, ze jak ktoś kiedyś rzuci pomysł na forum, ażeby spotkać się i pokopać to DEFINITELY I"M GONNA BE THERE :) - zawsze i wszędzie :)

a bawisz się może, wobec powyższego, w bukmacherkę?
 
 
     
Piotrek86 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 137
Skąd: Żrdw
Wysłany: 2013-11-14, 21:47   

Rubio napisał/a:
Piotrek86 napisał/a:
Jestem ogromnym fanem piłki. Zarówno oglądam, zwłaszcza ligę hiszpańską, angielksa i BVB ^^, jak również i pogrywam - swoją drogą czasami pluję sobie w brodę, że nie mam z 10 lat mniej, może zapisał bym się do jakiegoś klubu, zaangażował się w to bardziej, a teraz za stary, brak skila :). Nie zmienia to jednak faktu, ze jak ktoś kiedyś rzuci pomysł na forum, ażeby spotkać się i pokopać to DEFINITELY I"M GONNA BE THERE :) - zawsze i wszędzie :)

a bawisz się może, wobec powyższego, w bukmacherkę?


No nie :), jakoś do tego nigdy mnie nie ciągneło. Raz, może ze 2 razy w życiu zagrałem i nic nie ugrałem :)
 
 
     
Amigo Vulnerable 
Moderator


Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 459
Wysłany: 2015-12-12, 19:16   

Niemcy, Ukraina i Irlandia Północna rywalami Polaków w grupie C EURO 2016. Czyli grupa moim zdaniem, z której spokojnie można wyjść. 12.06.16 gramy z Irlandią Północną, 16.06.16 z Niemcami, 21.06.16 z Ukrainą.
Ostatnio zmieniony przez Amigo Vulnerable 2015-12-12, 19:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Amigo Vulnerable 
Moderator


Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 459
Wysłany: 2016-06-27, 22:32   

Czyli takie ćwierćfinały:

Polska - Portugalia (czwartek)
Walia - Belgia (piątek)
Niemcy - Włochy (sobota)
Francja - Islandia (niedziela)
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-06-27, 23:15   

Amigo Vulnerable napisał/a:
Czyli takie ćwierćfinały:

Polska - Portugalia (czwartek)
Walia - Belgia (piątek)
Niemcy - Włochy (sobota)
Francja - Islandia (niedziela)


O dzięki, właśnie miałam szukać jakiegoś zestawienia. Wszystkie o 21 jakby coś. :oczko:
Trzeba oglądać wszystko, już dziś przegapiłam Anglie- Islandie kurdeeeeeee!
 
     
Akcja 
Aktywny



Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 335
Skąd: Z jakiegoś miasteczka...
Ostrzeżeń:
 3/4/4
Wysłany: 2016-06-28, 09:43   

A ja nie sądzę, żeby Polska dała radę wygrać z taką drużyną, jak Portugalia. Wygraliśmy z Litwą, Ukrainą, Szwajcarią, bo to są słabsze drużyny. Chociaż, Szwajcaria nie jest słaba, bo to znana, europejska drużyna, a nam się udało fartem z nimi wygrać.
Jeśli nawet byśmy, jakimś fartem wygrali z Portugalią ( co będzie bardzo trudne ), to najprawdopodobniej nie damy rady z Niemcami, Francją, Belgią i z Islandią.

Nie jestem fanem piłki nożnej, ale czasem obejrzę jakieś mecze, a szczególnie, jak teraz mamy mistrzostwa Europy.
To ważne wydarzenia.
 
 
     
Amigo Vulnerable 
Moderator


Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 459
Wysłany: 2016-06-28, 10:38   

Ja jednak mam nadzieję, że wygrają i zamkną mordy szKODnikom. Liczę na odblokowanie Milika i Lewego.

PS: na Euro nie graliśmy z żadną Litwą.
Ostatnio zmieniony przez Amigo Vulnerable 2016-06-28, 10:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
pysiek28 
Aktywny



Wiek: 36
Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 220
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Wysłany: 2016-06-28, 10:44   

wszystkie drużyny wyżej wymienione były wyżej w rankingu FIFA. Niewiele to znaczy ale jakoś Niemcy nam nie przemogli. Z Portugalią tez już wygrywaliśmy. Oni nie wygrali żadnego meczu w fazie grupowej!! Nie zasługują na półfinał moim zdaniem.
 
 
     
Akcja 
Aktywny



Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 335
Skąd: Z jakiegoś miasteczka...
Ostrzeżeń:
 3/4/4
Wysłany: 2016-06-28, 11:57   

Z Litwą nie graliśmy we Francji tylko jeszcze w Polsce, przed wyjazdem naszych na Euro.
A jeżeli chodzi o inne reprezentacje piłkarskie, to też zależy od techniki grania drużyny.
Dawniej, ci starsi i światowi piłkarze w europejskich drużynach, byli najlepszymi zawodnikami w Europie i ogrywali wszystkie, słabe drużyny. Np. we francuskich, hiszpańskich, włoskich, angielskich drużynach.
Teraz są młodsi zawodnicy w tych krajach, którzy się dopiero uczą dobrych technik piłkarskich.
Ale tam są i tak "talenty" najlepsze w Europie.
Polska też świetnie gra, ale z takimi drużynami, europejskimi jest im ciężko grać, bo mają bardzo dobrych przeciwników.
Jeżeli Niemcy zostali ostatnio mistrzami świata, to coś to musiało znaczyć. A mistrzami Europy byli Hiszpanie, którzy już, po wczorajszym meczu stracili ten tytuł i byli bardzo zawiedzeni.
Hiszpańska piłka to prawdziwa tradycja tam i oni tym sportem żyją na co dzień. Nic dziwnego, że, po przegranej, byli zasmuceni.
 
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 35
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2016-06-29, 19:17   

Akcja napisał/a:

Teraz są młodsi zawodnicy w tych krajach, którzy się dopiero uczą dobrych technik piłkarskich.
Ale tam są i tak "talenty" najlepsze w Europie.
Polska też świetnie gra, ale z takimi drużynami, europejskimi jest im ciężko grać, bo mają bardzo dobrych przeciwników.
Jeżeli Niemcy zostali ostatnio mistrzami świata, to coś to musiało znaczyć. A mistrzami Europy byli Hiszpanie, którzy już, po wczorajszym meczu stracili ten tytuł i byli bardzo zawiedzeni.
Hiszpańska piłka to prawdziwa tradycja tam i oni tym sportem żyją na co dzień. Nic dziwnego, że, po przegranej, byli zasmuceni.


Stary co Ty pierdolisz..... dzisiaj wchodzący do ligi zagranicznej 19stolatek to jest ukształtowany pod wieloma względami piłkarz... tylko u nasz Polsce panuje takie przekonanie, że w takim wieku to dopiero zaczyna się kariere... wystarczy przyjrzeć się najlepszym C. Ronaldo, Mesiii... w tym wieku już błyszczeli. I jest to często tylko i wyłącznie kwestia psychiki.... mi osobiście na tych mistrzostwach zajebiście ię spodobał B. Kapustka ( tylko pod kątem piłkarskim :mrgreen: ), gra odważnie bez respektu dla przeciwnika.. ii o to chodzi.
Polska gra świetnie?... może jestem bardzo krytyczny, ale wg mnie świetnie na tych mistrzostwach gramy tylko i wyłącznie w obronie, a cały nasz potencjał w ataku jest jakiś taki ja wiem niewykorzystywany ? marnotrawiony? nieskuteczny? Wg mnie tak naprawdę w żadnym meczu nasza drużyna nie pokazała to na co naprawdę ją stać.
A takie pierdolenie, że ktoś tam kiedyś był mistrzem świata/Europy to jest żałosne... co to ma do rzeczy z tamtych drużyn które te tytuły wygrywały poodchodzili kluczowi zwodnicy, a ich kraje tak samo jak Ty żyją przeszłością.... typowo polaczkowie podejście do życia, siedzieć i użalać się, albo liczyć na cud a samemu nie próbować nic w życiu zmienić.
 
     
Akcja 
Aktywny



Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 335
Skąd: Z jakiegoś miasteczka...
Ostrzeżeń:
 3/4/4
Wysłany: 2016-06-30, 11:04   

Człowieku, nie rzucaj się tak, bo w nerwy wpadniesz.
Spokojnie trochę. Mi chodziło o to ( i znowu muszę wyjaśniać ), że zawodnicy z wielu europejskich krajów są dużo lepsi technicznie niż w Polsce.
Będziemy dziś grali z Portugalią i fajnie jeżeli byśmy z nimi wygrali, ale to na pewno nie będzie łatwe. Jak graliśmy z Niemcami, to nie było żadnej bramki, bo ciężko było wbić im brankę. U nas też nie było bramki, ale drużyna niemiecka wygrała kilka lat temu mistrzostwa świata w piłce.
A jeżeli chodzi o europejskie drużyny, to najlepsze z nich są: Francja, Hiszpania, Włochy, Niemcy, Portugalia, Holandia i może Belgia. Tak przynajmniej myślę.

I to nie jest żadne pierdolenie, stary! Uspokój się.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS