Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Męskość i zrozumienie dla Samura i Pietrka
Autor Wiadomość
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-21, 19:29   

Pietrek napisał/a:
Dlaczego uważasz mnie za pupilka?
Czy to ważne? Nie sądzę, dodatkowo niewiele zmienia, prawda?
Pietrek napisał/a:
Mogłbyś przestać się ze mnie śmiać?
Nie śmieję się z Ciebie, śmieje się ogólnie. Nie mniej jeśli zechcesz, mogę zacząć śmiać się z Ciebie, tylko na Twoją prośbę. :twisted:

Vyar napisał/a:
 
Proszę [:
Nie wiem, czy takie konieczne, bo pełno spamu po innych topikach, ale tytuł tematu mnie ujął. Dobre :lol:
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-10-21, 19:30   

Jakoś się to zrobiło nie na miejscu w odniesieniu do tematu d;
 
 
     
Rubio 
Milczący


Wiek: 34
Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 93
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-10-21, 20:21   

Pietrek napisał/a:

Mogłbyś przestać się ze mnie śmiać?

Raczej wątpię - wyśmiewanie innych (jak i inne rodzaje wywyższania się) jest prostym i bardzo częstym sposobem na podbudowanie swojego poczucia własnej wartości, a gdy do tego jeszcze dodamy fakt, że komuś nie przeszkadza, że w taki sposób musi się dowartościowywać, a wręcz się tym szczyci ("jestem wredny", takie coś chyba było w jakimś tam temacie) - to tym bardziej nie liczyłbym na to, że kolega Samur się z Ciebie śmiać przestanie (że przestanie się uważać za lepszego od Ciebie).
Btw mnie też bawisz, drogi Pietrku - dlatego, że nie masz w dupie opinii innych na Twój temat (ich stosunku do Ciebie), a szczególnie opinii jakichś przypadkowych ludzi cośtam se stukających na klawiaturze, których nigdy na oczy nie zobaczysz.
A swoją drogą, to ten temat to jest zajebisty lolcontent, ja bym to do humoru przeniósł. ;)
 
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-21, 20:25   

Rubio napisał/a:
Raczej wątpię - wyśmiewanie innych (jak i inne rodzaje wywyższania się) jest prostym i bardzo częstym sposobem na podbudowanie swojego poczucia własnej wartości, a gdy do tego jeszcze dodamy fakt, że komuś nie przeszkadza, że w taki sposób musi się dowartościowywać, a wręcz się tym szczyci ("jestem wredny", takie coś chyba było w jakimś tam temacie) - to tym bardziej nie liczyłbym na to, że kolega Samur się z Ciebie śmiać przestanie (że przestanie się uważać za lepszego od Ciebie).
Pan wspominał zaś, że nie jest psychologiem, a wyjeżdża mi z czymś takim. Wiesz lepiej co robię sam, interesujące. :D Wręcz żałosne. :twisted:

Rubio napisał/a:
Btw mnie też bawisz, drogi Pietrku - dlatego, że nie masz w dupie opinii innych na Twój temat (ich stosunku do Ciebie), a szczególnie opinii jakichś przypadkowych ludzi cośtam se stukających na klawiaturze, których nigdy na oczy nie zobaczysz.
Napisał człowiek, który sam ma ból dupy. :twisted:
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-10-21, 20:27   

Oho... *bierze popcorn i siada wygodniej*
 
 
     
Rubio 
Milczący


Wiek: 34
Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 93
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-10-21, 20:41   

Samur napisał/a:
Pan wspominał zaś, że nie jest psychologiem, a wyjeżdża mi z czymś takim. Wiesz lepiej co robię sam, interesujące. :D Wręcz żałosne. :twisted:

Ależ ja pojęcia nie mam, co robisz w 'realu' - tylko na to forum czasami zajrzę, poczytam - i widzę, co piszesz. ;)

Samur napisał/a:
Napisał człowiek, który sam ma ból dupy.

Ale że teraz? ;D Stary, mnie osobiście absolutnie nie obchodzą dotyczące jakiegokolwiek tematu (szczególnie mnie osobiście) opinie osób, które nie są mi bliskie - i Pietrkowi zaproponowałem pójście podobną drogą (bo w końcu do niego skierowany był mój post ;)), tyle - i Tobie proponuję to samo; olej to, co ja tu napisałem, bo na dobrą sprawę - co Cię obchodzi, co ja sobie myślę? ;]
pozdrawiam województwo Lubuskie, a także wszystkie inne województwa, i życzę udanego wieczoru. ;)
 
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-10-21, 20:59   

Cała Polska czuje się pozdrowiona i życzy miłej nocy.
 
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-21, 21:03   

Rubio napisał/a:
Ależ ja pojęcia nie mam, co robisz w 'realu' - tylko na to forum czasami zajrzę, poczytam - i widzę, co piszesz. ;)
Rubio napisał/a:
Raczej wątpię - wyśmiewanie innych (jak i inne rodzaje wywyższania się) jest prostym i bardzo częstym sposobem na podbudowanie swojego poczucia własnej wartości, a gdy do tego jeszcze dodamy fakt, że komuś nie przeszkadza, że w taki sposób musi się dowartościowywać, a wręcz się tym szczyci ("jestem wredny", takie coś chyba było w jakimś tam temacie) - to tym bardziej nie liczyłbym na to, że kolega Samur się z Ciebie śmiać przestanie (że przestanie się uważać za lepszego od Ciebie).
Przypominam, bo nie pamiętasz, co sam napisałeś. Przykre, ale pewnie da się leczyć. :twisted:

Rubio napisał/a:
Ale że teraz? ;D Stary, mnie osobiście absolutnie nie obchodzą dotyczące jakiegokolwiek tematu
(ciekawe dlaczego zareagował)
Rubio napisał/a:
opinie osób, które nie są mi bliskie - i Pietrkowi zaproponowałem pójście podobną drogą (bo w końcu do niego skierowany był mój post ;))
Żeby później też w każdym temacie ratował innych czując swą urażoną dumę? Przykry jesteś, a Twoja "obojętność" mnie powala, haha. :lol:

Rubio napisał/a:
i Tobie proponuję to samo; olej to, co ja tu napisałem, bo na dobrą sprawę - co Cię obchodzi, co ja sobie myślę? ;]
Jesteś hipokrytą, lubię zaczepiać hipokrytów. To nic osobistego, po prostu fajnie "nie reagujesz". :twisted:
 
     
patjak
Nowy

Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 18
Wysłany: 2013-10-21, 21:15   

Cytat:
Raczej wątpię - wyśmiewanie innych (jak i inne rodzaje wywyższania się) jest prostym i bardzo częstym sposobem na podbudowanie swojego poczucia własnej wartości,


Tak samo dobrym sposobem na podbudowanie swojej wartości jest stawanie w obronie teoretycznie słabszej osoby. Człowiek czuje się wtedy potrzebny i dumny , gdy usłyszy słowa podziękowania od "strony będącej pod ostrzałem".

Więc twoje działanie również możemy uznać za próbę podbudowania własnej wartości.
Więc twój argument nie ma sensu.[/quote]
Ostatnio zmieniony przez patjak 2013-10-21, 21:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-10-21, 21:19   

Zacznijmy od tego, czy w ogóle ktoś jest pokrzywdzony, i czy potrzebuje adwokata...
 
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-21, 21:21   

Vyar napisał/a:
Zacznijmy od tego, czy w ogóle ktoś jest pokrzywdzony, i czy potrzebuje adwokata...
patjak napisał/a:
Tak samo dobrym sposobem na podbudowanie swojej wartości jest stawanie w obronie teoretycznie słabszej osoby.


Nie przeszkadzaj, dobrze się bawimy! :lol:
Ostatnio zmieniony przez Samur 2013-10-21, 21:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
patjak
Nowy

Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 18
Wysłany: 2013-10-21, 21:28   

Vyar napisał/a:
Zacznijmy od tego, czy w ogóle ktoś jest pokrzywdzony, i czy potrzebuje adwokata...



On zaczął się bawić w adwokata , a jego rozumowanie ma słabe strony , które punktujemy.
 
     
Pietrek 
Aktywny



Wiek: 27
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 422
Skąd: Południe
Wysłany: 2013-10-21, 21:44   

Co to się stało z tym tematem :P

Rubio, po prostu nie lubię jak ktoś chce zrobić ze mnie głupka i do tego śmieje się ze mnie.

Samur, napisz prosto z mostu o co Ci chodzi i czemu uważasz mnie za pupilka.
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-10-21, 22:11   

Sorka, już się gubię w tym kto jest kim tutaj d;
 
 
     
jedru 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 176
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-10-21, 22:16   

Vyar napisał/a:
Oho... *bierze popcorn i siada wygodniej*

Vyar napisał/a:
Sorka, już się gubię w tym kto jest kim tutaj d;

Za bardzo zajęłaś się popcornem :P
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS