Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Matura z matmy
Autor Wiadomość
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-12, 18:19   Matura z matmy

Jak ściągać na maturze? Da się w ogóle? ;-)
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-13, 21:48   

Jak pokombinujesz to się da! :mrgreen:
Ale lepiej abyś się nauczył. To jest dobra gwarancja i nikt Cię nie złapie, że ściągasz.
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-13, 22:43   

Mariette napisał/a:
Jak pokombinujesz to się da! :mrgreen:
Ale lepiej abyś się nauczył. To jest dobra gwarancja i nikt Cię nie złapie, że ściągasz.


problem w tym ze nie da rady się nauczyć ;-)
 
     
zielonakarafka 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 138
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2013-04-14, 00:21   

Masz jeszcze trochę czasu. Da się nauczyć. Podstawowa matura z matematyki jest naprawdę prosta. Ja w zeszłym roku pomagałam koledze, który nie umiał nawet wyciągnąć pierwiastka z najprostszej liczby. W trzy dni opanowaliśmy cały materiał ;) Fakt, zdał tylko na 32%, ale zdał ;)
Wystarczy, że ktoś Ci wytłumaczy jak porządnie korzystać z tablic matematycznych i zdasz ;) Tam masz wszystko podane jak na tacy, nic nie musisz pamiętać :-D
 
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2013-04-14, 09:06   

Lena, jak umiesz ściągać, to ściągniesz. Jeśli nie umiesz to może być różnie. W mojej szkole, jak zdawałam maturę, to trochę przymykali oko na ściągających. Nie wiem, jak jest u ciebie. Dużo zależy od samych nauczycieli :).

Co do ściągania, to nigdy nie umiałam tego robić. Za duża panikara ze mnie była. Wolałam się nauczyć. Tak wiem, matmy nie da się nauczyć, trzeba ją zrozumieć :).
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-14, 15:25   

zielonakarafka napisał/a:
Masz jeszcze trochę czasu. Da się nauczyć. Podstawowa matura z matematyki jest naprawdę prosta. Ja w zeszłym roku pomagałam koledze, który nie umiał nawet wyciągnąć pierwiastka z najprostszej liczby. W trzy dni opanowaliśmy cały materiał ;) Fakt, zdał tylko na 32%, ale zdał ;)
Wystarczy, że ktoś Ci wytłumaczy jak porządnie korzystać z tablic matematycznych i zdasz ;) Tam masz wszystko podane jak na tacy, nic nie musisz pamiętać :-D


szkoda że nie mieszkasz blisko mnie:( ja nie znam nikogo kto mógłby mi podać jakąś dobrą metodę na zdanie matury z matmy. Mi już nic nie pomoże :-(
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-14, 15:27   

cytrynka83 napisał/a:
Lena, jak umiesz ściągać, to ściągniesz. Jeśli nie umiesz to może być różnie. W mojej szkole, jak zdawałam maturę, to trochę przymykali oko na ściągających. Nie wiem, jak jest u ciebie. Dużo zależy od samych nauczycieli :).

Co do ściągania, to nigdy nie umiałam tego robić. Za duża panikara ze mnie była. Wolałam się nauczyć. Tak wiem, matmy nie da się nauczyć, trzeba ją zrozumieć :).


z matematyki umiem tylko dodawać, odejmować, mnożyć i dzielić :-( jestem głąbem matematycznym. Co do ściągania zastanawiam się czy jeżeli trafiła by się przychylna komisja to czy dało by się np. ściągać z telefonu.
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-14, 16:17   

lenazkiw napisał/a:
cytrynka83 napisał/a:
Lena, jak umiesz ściągać, to ściągniesz. Jeśli nie umiesz to może być różnie. W mojej szkole, jak zdawałam maturę, to trochę przymykali oko na ściągających. Nie wiem, jak jest u ciebie. Dużo zależy od samych nauczycieli :).

Co do ściągania, to nigdy nie umiałam tego robić. Za duża panikara ze mnie była. Wolałam się nauczyć. Tak wiem, matmy nie da się nauczyć, trzeba ją zrozumieć :).


z matematyki umiem tylko dodawać, odejmować, mnożyć i dzielić :-( jestem głąbem matematycznym. Co do ściągania zastanawiam się czy jeżeli trafiła by się przychylna komisja to czy dało by się np. ściągać z telefonu.


zapomnij o jakimkolwiek ściąganiu na maturze ;)

Jak dobrze, że mnie ominęła obowiązkowa matura z matmy ;3
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-14, 19:12   

zielonakarafka napisał/a:
Masz jeszcze trochę czasu. Da się nauczyć. Podstawowa matura z matematyki jest naprawdę prosta. Ja w zeszłym roku pomagałam koledze, który nie umiał nawet wyciągnąć pierwiastka z najprostszej liczby. W trzy dni opanowaliśmy cały materiał ;) Fakt, zdał tylko na 32%, ale zdał ;)
Wystarczy, że ktoś Ci wytłumaczy jak porządnie korzystać z tablic matematycznych i zdasz ;) Tam masz wszystko podane jak na tacy, nic nie musisz pamiętać :-D


a może przez neta mogłabyś mi coś wytłumaczyć?
 
     
bargman 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 592
Skąd: Deep Web
Wysłany: 2013-04-18, 16:02   

Ściąganie na maturze to zły pomysł. Jak przyłapią - wylatujesz i czeka Cię poprawka. Lepiej przysiąść samemu trochę, pouczyć się i pisać "o własnych siłach". Mniej stresu, że przyłapią, i szansa że się zda. A mata jak to mata, potrzebna całe życie. Nie wiem czy na każdym kierunku na pierwszym roku jej nie ma, ja na biologicznym miałem całki, statystykę, a wiem że jeszcze mnie nawiedzi matma w jakiejś formie.
Też się cieszę że mnie ominęła, byłem ostatnim rocznikiem który nie pisał maty :mrgreen:

lenazkiw, Spokojnie. Matura to nie koniec świata. Nie masz się co przejmować matą, bo nie skupisz się należycie na pozostałych przedmiotach. Zawsze jest szansa zdania. ZAWSZE. Więc spokojnie. Nawet jeśli się nie uda, niema co się załamywać. Jest poprawa.

P.S.
Na ścisłych nie miałem sumienia ściągać. Ale na historii...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS