Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Kosmetyki i uroda
Autor Wiadomość
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2011-10-26, 18:57   Kosmetyki i uroda

Na prośbę Oleńki :)
 
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2011-10-26, 20:31   

Tylko czemu do kobiet kierowane? Czy panowie tez nie powinni dbać o piękno zewnętrzne? Oj dziewczyny, myśle, że nie jeden pan może sie pochwalić kolekcją kosmetyków równie okazałą jak nasze i wcale nie mówię tu o metroseksualistach. :-D
 
     
KiciKiciKici 
Aktywny



Dołączyła: 22 Paź 2011
Posty: 320
Skąd: New York
Ostrzeżeń:
 2/4/4
Wysłany: 2011-10-27, 12:47   

facet jak najbardziej powinien dbac o siebie o cere...pachniec ladnie :)
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2011-10-27, 15:04   

myszka1604, tak wiem, lecz wątpię by byli chętni do rozmów na ten temat. Oczywiście jak jakiś mężczyzna będzie mia chęć wypowiedzenia się w temacie to zapraszam.
 
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2011-10-27, 16:29   

Bo się chłopiny wstydzą, więc zachęcamy :-D
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2011-11-06, 12:51   

Temat coś przycichł, trzeba podkręcić :usmiech:
Jestem tolerancyjna, w kwestii męskiego dbania o urodę-jednak,mój były powiedział mi kiedyś tak: "Nie ma czegoś takiego jak kobiece wydatki! Ja też mam swoje potrzeby-kosmetyczka, manikiurzystka,fryzjer,do solarium chciałbym chodzić..."i litania jeszcze tego typu podobnych planów(zauważam od razu,że jeśli o mnie chodzi-kosmetyczkę odwiedzę od wielkieego święta, w solarium nigdy nie byłam i nie zamierzam..
No ale może się czepiam :-|
Jak sądzicie? :usmiech:
 
     
samysliciel
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-10, 23:25   

Ja u kobiet przede wszystkim cenię naturalność. Kosmetyki? OK, pod warunkiem że podkreślają one kobiece walory a nie robią z niej manekina ;-) Nie wspomnę o tym, że kosmetyki w nadmiarze niszczą skórę, wpierw młode, ładne dziewczyny pakują na siebie tony chemii aby wyglądać "atrakcyjniej" (przecież reklamy nie mogą kłamać...) a po kliku/nastu latach kładą "tapetę" by przykryć to co zniszczyły ulepszacze - beznadzieja, kompletnie czegoś takiego nie rozumiem :-|
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2011-11-10, 23:35   

samysliciel napisał/a:
Ja u kobiet przede wszystkim cenię naturalność.


Samyśliciel znasz cytat O.Wilde'a?"Naturalność to najtrudniejsza do zachowania poza".
samysliciel napisał/a:
a po kliku/nastu latach kładą "tapetę" by przykryć to co zniszczyły ulepszacze - beznadzieja, kompletnie czegoś takiego nie rozumiem :-|

niszczą nie "ulepszacze"ale czas, troski,zmartwienia,ogólnie życie..
Ostatnio zmieniony przez broken_glass 2011-11-10, 23:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
samysliciel
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-10, 23:45   

broken_glass napisał/a:
niszczą nie "ulepszacze"ale czas, troski,zmartwienia,ogólnie życie..

To co napisałaś jest prawdą, jest jednak sporo kobiet, które nie znają umiaru w stosowaniu kosmetyków i w ten sposób sobie szkodzą.
 
     
Martita24 
Nowy


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2011-11-23, 19:30   

Czy znacie jakiś dobry krem lub preparat na zimne dłonie? Ja ciągle mam zimne dłonie i stopy :placze:
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2011-11-23, 20:08   

Martita24, może masz za niskie ciśnienie? Może powinnaś zrobić badania?
A tak doraźnie to pomaga polewanie dłoni zimną wodą i stopniowe podwyższanie jej temperatury. Przez ok. dwie trzy godziny dłonie są ciepłe.
 
 
     
Poppea17 
Nowy

Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-23, 20:40   

Martita24, ja mam też problem z dłońmi - jak tylko zaczyna się zima to mimo najgrubszych rękawiczek zawsze są zimne i wysuszone, jest mi niby ciepło, a ręce kostnieją mi z zimna, ostatnio używam Dermosan do ochrony skóry przed zimnem , dobrze nawilża, ale na zimne ręce to oczywiście nie pomaga.
Moja mama twierdzi że jak się uprawia sport to się krążenie poprawia i ręce są ciepłe ;-)
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2011-11-27, 02:27   

Krem na zimne dłonie? Nie słyszałam, no chyba,ze może z jakiś serii zimowych, z rozgrzewającymi składnikami..Myślę jednak,że zamiast kremu lepszy będzie ruch i masaż :yes: pzdr
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2011-11-27, 04:40   

Martita24 napisał/a:
Czy znacie jakiś dobry krem lub preparat na zimne dłonie? Ja ciągle mam zimne dłonie i stopy :placze:


Przyczyną może być złe krążenie. A te zimne dłonie i ręce masz cały rok czy tylko zimą?
Jeśli chodzi o kremy to stałą zasadą jest, że latem używa się kremów nawilżających, a zimą natłuszczających.
Jeśli to nie problemy z krążeniem to powinny wystarczyć ciepłe skarpetki i rękawiczki ew. takie malutkie termosiki w dłonie.
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-28, 22:59   

Ja lubię dobre perfumy.. czasami to najlepszy kosmetyk dla kobiety, nie sądzicie? Zwłaszcza jak nie ma już nic na sobie oprócz tego ( :lol: :lol: :lol: )
Właściwie od lat jestem wierna jednej marce...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS