Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
jak zrzucić 5kg?
Autor Wiadomość
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-20, 14:37   jak zrzucić 5kg?

tak jak w temacie, macie coś sprawdzonego?:)
 
     
Serpent 
Aktywny



Wiek: 35
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 275
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-20, 14:58   

chleb i woda
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-01-20, 15:00   

Sport. Ja, kiedy 3 lata temu zacząłem biegać na długie dystanse to w ciągu 4 miesięcy pozbyłem się 18 kg nadwagi.
 
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-20, 15:09   

Mr. Z napisał/a:
Sport. Ja, kiedy 3 lata temu zacząłem biegać na długie dystanse to w ciągu 4 miesięcy pozbyłem się 18 kg nadwagi.


ale to dopiero na wiosne:/
 
     
zielonakarafka 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 138
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2013-01-20, 15:09   

Ja w ostatniej klasie liceum schudłam ze stresu 10 kg. Tak nas tą maturą straszyli ;D
 
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-01-20, 15:13   

Jak się uprawia sport to nie ma czegoś takiego jak: jest zima, jest za zimno, pada deszcz, od jutra, jest wtorek. Oj nie :mrgreen:
 
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-20, 15:59   

zacznij palić, traci się wtedy ochotę na jedzenie ;]
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-20, 16:49   

Mr. Z napisał/a:
Jak się uprawia sport to nie ma czegoś takiego jak: jest zima, jest za zimno, pada deszcz, od jutra, jest wtorek. Oj nie :mrgreen:


ile razy w tygodniu trzeba biegać zeby byly efekty?
 
     
Jasper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 461
Skąd: Woj. Podlaskie
Wysłany: 2013-01-20, 16:59   

jedz mniej i na mniejszym talerzu, ludzką psychikę tak okłamiesz. Bo jeśli zjesz np. garstkę jedzenia na dużym talerzu to " zjadłam/em mało bo na talerzu zajmowało 1/3", a zjedz tyle samo lub nawet mniej na mniejszym talerzu to " mmm zjadłam/em cały talerz".
Na pewno nie wolno się nagle głodzić, może nie objadać się przed snem.
 
 
     
sajmon2603 
Aktywny



Wiek: 34
Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 483
Skąd: woj. kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2013-01-20, 17:08   

Ja to jadłem regularnie i staram się do tej pory to robić, ale też należy dużo pić mineralnej wody jeść owoców i warzyw. I naprawdę po kilku tygodniach przy nastawieniu bojowym są rezultaty. Nie zapominajmy oczywiście o ruchu bynajmniej 3-4 razy w tygodniu ok. 30 minut czy to biegu jazdy na rowerze, gry w kosza, siatkę a mowie wam są efekty i to nie jedno cyfrowe na wadze. Powodzenia i motywacji życzę...;)
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2013-01-20, 19:08   

Dieta jabłkowa. 3 dni same jabłka (ale też nie za dużo!) i wodę ;) doskonale oczyszcza organizm z toksyn i chudnie sie w oczach.

Ale uważaj, podobno nastepuje po tym rozrost piersi ;)
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2013-01-20, 19:19   

prezes, niebywale zdrowa dieta, przerobiłam ją ale z arbuzami jako głównym składnikiem :zeby: Schudłam 8kg :P
 
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-20, 19:28   

Ever napisał/a:
prezes, niebywale zdrowa dieta, przerobiłam ją ale z arbuzami jako głównym składnikiem :zeby: Schudłam 8kg :P


i co same jabłka, woda i nic więcej? :-o
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2013-01-20, 19:38   

Cytat:
i co same jabłka, woda i nic więcej? :-o

Ale to tylko na 3 dni :P I to tylko w tedy jak masz silny organizm, bo inaczej zaczniesz mdleć po pierwszym dniu. I to raczej nie żeby schudnąć tylko żeby zacząć. Żeby schudnąć musiałabyś tak jeść przez tydzień-dwa, a i tak by wróciło, bo przemianę materii byś sobie położyła na łopatki. Lepiej po prostu zacznij uprawiać sport, jeść więcej posiłków dziennie (co 3h nie rzadziej), dużo warzyw i owoców, no i minimalną ilość słodyczy, najlepiej w ogóle. Pieczywo razowe, nie białe, mięso przyrządzane bez tłuszczu, najlepiej tylko drobiowe.
 
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-01-20, 20:48   

Pamiętam, jak kiedyś pokazałaś zdjęcie swojej talii. Twoja waga jest zupełnie w normie. Niedobrze, jeżeli tego nie dostrzegasz. Łatwo wtedy wpaść w anoreksję, a to już jest przekichane, lepiej, żebyś polubiła siebie. Jeżeli zaczniesz uprawiać sport tylko i wyłącznie po to, żeby schudnąć, to nie znajdziesz w nim przyjemności, a jedynie przykry przymus. Nie słuchaj złotych rad na temat diet-cud, diet jabłkowych czy papierosowych, bo sobie wyrządzisz krzywdę. Dieta powinna być zbalansowana i dobrana do potrzeb organizmu. Jeżeli jednak chcesz na poważnie zając się sportem, to najlepiej jest udać się do specjalisty od medycyny sportowej i dietetyka. Odradzam Ci, żebyś sama we własnym zakresie zaczęła sobie układać jakieś plany ćwiczeń. I nie wzoruj się na tym, że biegam na długie dystanse, ponieważ robię to już długo i są to biegi na czas. Ale przede wszystkim musisz wiedzieć, że nie masz powodów do zbijania wagi.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS