Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak wygląda u Was wigilia?
Autor Wiadomość
darici 
Milczący


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 58
Wysłany: 2011-12-13, 10:45   

a ja na swieta czekam zeby naladowac akumulatory jestem zapracowana osoba i nie mam czasem na nic a w sieta odpoczne juz niedlugo odliczam dni
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2011-12-15, 15:21   

Droga, Mariette pytasz dlaczego napisałam "pogańskie podejście"? To długa i skomplikowana historia..cieszę się jednak,że szanujesz moje zdanie i mój pogląd na tę kwestię..
Myszka, ja również nie ubieram choinki..od bardzo dawna. Postaram się wykorzystać te wolne dni najlepiej jak potrafię :aniolek:
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-16, 15:21   

broken_glass napisał/a:
To długa i skomplikowana historia..cieszę się jednak,że szanujesz moje zdanie i mój pogląd na tę kwestię..


Staram się szanować każdego człowieka, bez względu na pogląd, pochodzenie czy narodowość.
Sama gdzie obecnie żyję, jestem obcokrajowcem, spotykam się z wieloma ludźmi, którzy są różnego pochodzenia, turcy, arabii, wierzący i niewierzący, są to ludzie, tak czy inaczej zostali wychowani i każdy ma swoją historię.

Tak jak Ty, też nie spędzają świąt Bożego Narodzenia, bo albo nie wierzą, albo mają w innym czasie, tak czy tak, jeżeli chciałabym, aby mnie ludzie szanowali, sama od siebie powinnam uszanować drugą osobę.
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2011-12-16, 22:10   

Mariette napisał/a:
Staram się szanować każdego człowieka, bez względu na pogląd, pochodzenie czy narodowość.
Sama gdzie obecnie żyję, jestem obcokrajowcem, spotykam się z wieloma ludźmi, którzy są różnego pochodzenia, turcy, arabii, wierzący i niewierzący, są to ludzie, tak czy inaczej zostali wychowani i każdy ma swoją historię.

Tak jak Ty, też nie spędzają świąt Bożego Narodzenia, bo albo nie wierzą, albo mają w innym czasie, tak czy tak, jeżeli chciałabym, aby mnie ludzie szanowali, sama od siebie powinnam uszanować drugą osobę.

Tak jak pisałam, to delikatna i skomplikowana kwestia, nie będę wchodzić głębiej w tę tematykę, ale nie jest tak jak napisałaś. Zostałam wychowana w religijnej rodzinie, sama jednak z wielu powodów, nazwijmy to tak:"nie praktykuję i odeszłam od/z kościoła". Nie będę się dłużej rozwodzić nad tym tematem i proszę nie pytać mnie, czy wierzę, w co wierzę itd. Nie będę się więcej wypowiadać w tematach związanych z wiarą i religią, przynajmniej nie publicznie- na forum. Liczę na uszanowanie moich poglądów i przekonań.
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-17, 16:58   

broken_glass napisał/a:
Liczę na uszanowanie moich poglądów i przekonań.


Okey, nie miałam zamiaru Cię, pytać, czy zadawać Ci skomplikowane pytania. Ja to uszanuję, życzę Ci zdrowia i pozdrawiam.
 
     
darici 
Milczący


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 58
Wysłany: 2011-12-17, 19:51   

jade jutro po choinke jupi :):):)
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2011-12-17, 20:30   

Mariette napisał/a:
Ja to uszanuję, życzę Ci zdrowia i pozdrawiam.

Ja również Cię pozdrawiam, nie chowam urazy, ani nic takiego :przytul:
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-16, 21:07   

darici napisał/a:
jade jutro po choinke jupi :):):)


Okey, ja też mam choinkę w domu sztuczną, ale w ośrodku mamy żywą. Tak się ciszą moi podopieczni, że trudno mi tutaj na forum to napisać, bo nie wszyscy to rozumieją,
a szkoda.
 
     
sajmon2603 
Aktywny



Wiek: 34
Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 483
Skąd: woj. kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2012-12-16, 21:26   

Mariette, myślę Cie rozumiem:)
Ja postanowiłem w tym roku zakupić żywą choinkę w donicy myśląc zawsze była sztuczna niech będzie żywa tym razem!!!:)
Już tylko dni odliczam do tego aby ja przybrać!!!
Hmmm ten moment jest bezcenny...!!!:)
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-16, 21:26   

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, życzę Wam kochani forumowicze,
dużo radości, bliskośćci i spełnienia marzeń, na święta i Sywester.
Bawcie się dobrze i zdrowo.
Pozdrawiam Was serdecznie.
Przepraszam, ale do Nowego Roku nie będę dostępna na forum.


 
     
Rossa 
Początkujący


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Paź 2012
Posty: 131
Wysłany: 2012-12-16, 21:57   

Ja co roku mam żywą ale w tym roku ubieranie jej nie sprawi mi tak wielkiej przyjemności...tym razem wigilia bedzie inna jak zawsze:( plany legły w gruzach..ech.. :-?
 
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-16, 23:55   

ja też zawsze mam żywą, w tym roku nawet mi się jej totalnie nie chce mieć
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-20, 16:36   

Czasem żywa, czasem sztuczna, mała albo duża :-P
 
     
sajmon2603 
Aktywny



Wiek: 34
Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 483
Skąd: woj. kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2012-12-23, 16:35   

Na wigilie nowość, która zaserwuje mianowicie zrobiłem "śledzia norweskiego w sosie piernikowym z orzechami włoskimi" Pycha...:P
Na deser zrobię i polecam jakże banalnie proste "Tarta mandarynkowa z orzechami mogą być laskowe"!!:P Bądź heh polecam jeszcze "Pierniczki całuski":*
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-23, 17:21   

hehe :) ja bym głodowała u Ciebie :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS