Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Hazard
Autor Wiadomość
Abuss 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 349
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2011-04-15, 01:14   

Jakos mnie nie ciagnie.. jak chyba kazdy "probowalem szczescia" w zdrapkach.. albo nic albo zwrot gotowki :-P i tyle z mojej przygody "hazardzisty" :lol:
 
     
erpe 
Początkujący


Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 144
Skąd: WLKP
Wysłany: 2011-04-15, 11:18   

Nie jestem ryzykantem i nie mam żyłki hazardzisty, od czasu do czasu puszczę kupon w dużym lotku, kilka razy grałem w karty o kasę i to chyba wszystko.
 
     
czekolada 
Początkujący



Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 163
Skąd: jestem?
Wysłany: 2011-04-15, 17:09   

Hmm.. Lubie ryzykować :D Ale nie przepadam za tymi grami... Na maszynach kiedyś wygrałam 200 zł a w lotto czasem się uda. :-P Zależy od szczęścia.. A metoda.. Przyciskam wszystkie guziki po kolei :-P
 
     
Samotność 
Początkujący


Wiek: 28
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 151
Wysłany: 2011-07-14, 20:28   

Kiedyś grałem z 4-5 razy w zdrapki ale nic wielkiego nie wygrałem niestety.Tak najwięcej to 5zł udało się kiedyś jak pamiętam.Nie za bardzo interesuję się hazardem i mnie do niego nie ciągnie.
 
 
     
długopis 
Aktywny


Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 439
Wysłany: 2011-07-18, 12:59   

Ja podchodzę to tego tak. Szansę na wygraną w lotta mam za małą, aby nawet 2.5 zł wydać. Zakłady bukmacherskie gdyby nie miały przychodów większych niż rozchodów to by nie istniały. Więc też sprawa jest jasna. Tym bardziej, że nie śledzę żadnych lig sportowych.
Obecnie z hazardu wchodzi w grę gra w karty w texas holdem poker. Ale tylko na darmowe, wirtualne żetony. Chociaż są ludzie, którzy się z tego utrzymują... Może i ja kiedyś zostanę jednym z nich :D
 
     
mouse 
Nowy

Dołączyła: 10 Wrz 2011
Posty: 8
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2011-11-06, 20:37   

jeśli chodzi o hazard to MIAŁAM WIELKĄ NADZIEJĘ ŻE NA TYM FORUM SIĘ Z TYM SŁOWEM NIE SPOTKAM.
Moja samotność jest efektem właśnie hazardu. HAZARD ZABRAŁ MI WSZYSTKO. ZABRAŁ MI SZCZĘŚCIE, OKRADŁ, ROZBIŁ RODZINĘ, ZABRAŁ MOJEMU DZIECKU UKOCHANEGO TATĘ, A MI ODEBRAŁ KOCHANEGO MĘŻA.
Mój mąż byłby dalej cudownym człowiekiem, gdyby nie wpadł w sidła hazardu. To było chwila, dosłownie moment, jedno małe kłamstewko. A potem to już wszystko nabrało takiego tempa, że nie można już było tego zatrzymać.
Rok temu zostałam sama z dzieckiem, z wielkim smutkiem wspominam, jakim wspaniałym człowiekiem był kiedyś nasz mąż i tata. Przez wstyd odsunęłam się od znajomych, zamknęłam się w sobie i po cichu w samotności cierpię. patrzę też jak cierpi moje dziecko, które jeszcze tego nie rozumie i pyta gdzie jego tatuś. A ja nie potrafię mu powiedzieć, że tatuś już nie wróci... bo zabrał nam go HAZARD.
Jest nam tak ciężko.... i smutno
 
 
     
mouse 
Nowy

Dołączyła: 10 Wrz 2011
Posty: 8
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2011-11-06, 20:57   

Mało kto zdaje sobie pojęcie ze słowa HAZARD. Mało kto wie, co to tak naprawdę jest.
Ja niestety już wiem...
HAZARD ZABIERA WSZYSTKO
 
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2011-11-06, 21:03   

Jak każdy nałóg. Wszystko może być uzależnieniem.
Hazard to bardzo niebezpieczna rzecz, do której malo kto przywiązuje wagę. Bo o ile alkohol i narkotyki sa powszechnie nietolerowane, tak kto zdaje sobie sprawę, że puszczenie totka może uzależnić? Oczywiście, że może. Jak wszystko w nadmiarze. Kasyna to droga zabawa i wszyscy z tym wiążemy hazard, ale prawdą jest że gra w chińczyka jeśli się gra na "fanty" jest hazardem. Niby takie dziecinne a jednak.
Mouse, bardzo Ci współczuje tragedii. Sama wiem co to uzależnienie w rodzinie, aczkolwiek nie hazard.
 
     
mouse 
Nowy

Dołączyła: 10 Wrz 2011
Posty: 8
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2011-11-06, 21:15   

dzięki myszko
tragedia to jedyne właściwe słowo. Nigdy chyba się z tym faktem nie pogodzę..
 
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2011-11-06, 21:19   

Czas, on leczy wszystko. ;-)
 
     
mouse 
Nowy

Dołączyła: 10 Wrz 2011
Posty: 8
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2011-11-06, 21:22   

Mam nadzieję, że ten "czas" nie będzie się wlekł do 50-siątki, bo tak długo zdołowana, smutna i samotna nie chcę być :ysz:
 
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2011-12-22, 22:38   

Próbowałam, ale stwierdzam z przykrością i żalem, że nie mam szczęścia zarówno w grach hazardowych,jak i w żadnych..(nawet w głupim chińczyku, w którego grałam w dzieciństwie)
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-28, 22:50   

Angel napisał/a:
I najważniejsze: czy udało Wam się wygrać kiedykolwiek większe pieniądze w taki sposób (tym oczywiście, którzy grają/grali)? Jeśli tak, to w jaki sposób i ile (mniej więcej) udało się Wam wygrać?


Raz wygrałam w totolotka, jako młoda dziewczyna jeszcze w Polsce, nie pamiętam ile to było w złotówkach, i raz parę lat temu tutaj nie dużo chyba z 70E, ale tak w sumie nie gram, ani w żadne karty, ruletkę czy tym podobne. Poprostu szkoda mi na to pieniędzy no i brak czasu.
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-01-29, 23:35   

Jestem w takim razie wyjątkiem bo nie mam szczęścia ani w kartach ani w miłości :mrgreen:
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-01-30, 17:28   

myszka1604 napisał/a:
Jestem w takim razie wyjątkiem bo nie mam szczęścia ani w kartach ani w miłości :mrgreen:

Ja jeszcze nie wiem co z miłością, ale w karty to nawet w głupie wojny nigdy nie udało mi się wygrać.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS