Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Glany
Autor Wiadomość
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-11-12, 21:29   

Drogo nieco mają d;
 
 
     
Metalhead
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-12, 21:30   

Zauważyłam,ale może dobra jakość :-D
 
     
Metalhead
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-12, 21:31   

Takie ładne glany dwudziestki, ale 500 zł :p
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-11-12, 21:48   

W życiu 5 stów za buty nie dam... Nawet za glany.
 
 
     
Jasper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 461
Skąd: Woj. Podlaskie
Wysłany: 2013-11-13, 12:47   

Vyar napisał/a:
W życiu 5 stów za buty nie dam... Nawet za glany.


Jak najbardziej się zgadzam... 5 setek za buty to jednak za dużo, nie ważne ile miały by mi służyć.
 
 
     
Satan'sLittleHelper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 16 Mar 2014
Posty: 475
Wysłany: 2014-06-26, 15:00   

Glany - najlepsze, najsolidniejsze i najwygodniejsze buty na ziemi i w piekle :twisted:
Chadzam tylko w glanach ewentualnie ich "podróbach" czyli martensach lub trampkach.
Butów na obcasie nie trawię :lol: Są kosmicznie niewygodne.
 
     
vonGneisenau 
Początkujący



Wiek: 39
Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Warschau
Wysłany: 2014-08-03, 22:36   

Satan'sLittleHelper napisał/a:
Glany - najlepsze, najsolidniejsze i najwygodniejsze buty na ziemi i w piekle :twisted:
Chadzam tylko w glanach ewentualnie ich "podróbach" czyli martensach lub trampkach.
Butów na obcasie nie trawię :lol: Są kosmicznie niewygodne.


Od 13 roku życia ,używam butów wojskowych "kontraktowych",testowałem różne modele z czterech świata stron i polecam ten model szczególnie dla wielbicieli "glanów"

[URL=http://]m.armyworld.pl/product-pol-3795-Glany-Skorzane-Wojskowe-Dunskie-Wojskowe-Oryginal-Nowe.html[/URL]
Ostatnio zmieniony przez vonGneisenau 2014-08-03, 22:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2014-08-04, 18:51   

Coś nie działa ten link.
 
 
     
vonGneisenau 
Początkujący



Wiek: 39
Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Warschau
Wysłany: 2014-08-04, 21:47   

[URL]http://m.armyworld.pl/product-pol-3795-Glany-Skorzane-Wojskowe-Dunskie-Wojskowe-Oryginal-Nowe.html[/URL]

teraz powinno działać
Ostatnio zmieniony przez vonGneisenau 2014-08-04, 21:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
kostek 
Początkujący



Wiek: 28
Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 102
Skąd: Opole
Wysłany: 2014-08-04, 22:35   

Znajdując ten wątek przypomniały mi się stare dobre czasy :-D Z glanami wiąże się chyba najpiękniejszy okres mojego życia gdy wszystko jako tako trzymało się kupy,dzisiaj to już nawet glany się nieco rozsypały :-( Jedyne co można w tej sytuacji zanucić to "To już minęło, ten klimat, ten luz.Wspaniali ludzie nie powrócą,Nie powrócą już!"

Satan'sLittleHelper
Cytat:
Glany - najlepsze, najsolidniejsze i najwygodniejsze buty na ziemi i w piekle :twisted:

Zgadzam się w 100% :-D
Ostatnio zmieniony przez kostek 2014-08-04, 22:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Satan'sLittleHelper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 16 Mar 2014
Posty: 475
Wysłany: 2014-08-05, 14:02   

vonGneisenau napisał/a:
[URL]http://m.armyworld.pl/product-pol-3795-Glany-Skorzane-Wojskowe-Dunskie-Wojskowe-Oryginal-Nowe.html[/URL]

teraz powinno działać


Piękne! Mogłyby mieć tylko podeszwę grubszą ;-)
 
     
vonGneisenau 
Początkujący



Wiek: 39
Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Warschau
Wysłany: 2014-08-05, 14:48   

Satan'sLittleHelper napisał/a:
vonGneisenau napisał/a:
[URL]http://m.armyworld.pl/product-pol-3795-Glany-Skorzane-Wojskowe-Dunskie-Wojskowe-Oryginal-Nowe.html[/URL]

teraz powinno działać


Piękne! Mogłyby mieć tylko podeszwę grubszą ;-)


Tak wiem że dla amatorów "glanów", mogą mieć pewne braki ,jednak są wygodne i niesamowicie wytrzymałe ,obecnie używam takich ,ale to już raczej nie dla "glanowiczów"
[URL]http://usarmy.pl/altama-altama-jungle-boots-o_l_380.html[/URL] ;-)
Ostatnio zmieniony przez vonGneisenau 2014-08-05, 14:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Satan'sLittleHelper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 16 Mar 2014
Posty: 475
Wysłany: 2014-08-05, 17:39   

vonGneisenau, ja kiedyś dostałam buty policyjne (tak, posterunek policji miał wyprzedaż swoich trepów - nie chodzonych, żeby nie było, po prostu złe numery im podarowano, bo za małe, na kobitkę raczej nie na faceta :lol: ) zupełnie podobne do tych, do których dałeś linka. Bardzo wygodne były. Ale teraz osobiście jestem zakochana w glanach Shellys Rangers na podwójnej podeszwie i w przyszłości nie zamierzam ich "zdradzać" z żadnymi innymi :-D
 
     
vonGneisenau 
Początkujący



Wiek: 39
Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Warschau
Wysłany: 2014-08-05, 21:57   

Satan'sLittleHelper napisał/a:
vonGneisenau, ja kiedyś dostałam buty policyjne (tak, posterunek policji miał wyprzedaż swoich trepów - nie chodzonych, żeby nie było, po prostu złe numery im podarowano, bo za małe, na kobitkę raczej nie na faceta :lol: ) zupełnie podobne do tych, do których dałeś linka. Bardzo wygodne były. Ale teraz osobiście jestem zakochana w glanach Shellys Rangers na podwójnej podeszwie i w przyszłości nie zamierzam ich "zdradzać" z żadnymi innymi :-D


Obuwie i inne elementy umundurowania są powszechnie dostępne (gdyby nie demobil to nie miałbym w czym chodzić :-D ),faktem jest natomiast że polskie sorty i buty tego typu są bardzo kiepskie ,a buty które podałem w linku czyli "Jungle boots" firmy Altama to oprócz doskonałego wykonania i wytrzymałości mają wartość wręcz historyczną ,są bowiem jedną z ikon wojny wietnamskiej jak karabin M16A1 czy muzyka grupy Creedence Clearwater Revival.Typowych "Glanów " nie noszę nie mój styl ,ale miło że są przedstawicielki płci pięknej co nie chodzą tylko w szpilkach ;-)
Ostatnio zmieniony przez vonGneisenau 2014-08-05, 21:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Satan'sLittleHelper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 16 Mar 2014
Posty: 475
Wysłany: 2014-08-06, 09:11   

vonGneisenau, w szpilkach to w ogóle nie chodzę :-P Nie lubie się katować dla mody ... mam jedne buty na obcasie, co by założyć do sukienki w razie czego :lol: aczkolwiek znając mnie to prędzej założę - nawet do sukienki - proponowane prze Ciebie Jungle boots niż jakieś niebotyczne szpile :lol:
Pasjonatem obuwia typowo militarnego jest bardziej mój brat .. no i ja się wcale nie dziwię, bo po prostu warto mieć takie buty co się nie rozlecą po jednym sezonie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS