Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
gdzie najpiękniej spędzić wakacje w Polsce?
Autor Wiadomość
Dalwin 
Początkujący


Wiek: 47
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 132
Wysłany: 2011-12-07, 21:15   gdzie najpiękniej spędzić wakacje w Polsce?

Osobiście jestem fanem Polski południowo-wschodniej. Pociąga mnie zarówno Roztocze jak i Bieszczady. Sentymentem darzę też Trójmiasto i Hel.
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-07, 21:22   

Wiele cudownych miejsc jest w Polsce, ja do tej pory zwiedziłam: Mazury, byłam nad morzem, w Koszalinie, Gdańsku i Kołobrzegu.
W górach to w Zakopanym i Szczawnicy, znam też okolice Karpacza, Szkarskiej Poręby no i Wrocław. Wszędzie jest pięknie.
 
     
Dalwin 
Początkujący


Wiek: 47
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 132
Wysłany: 2011-12-07, 21:24   

Często przyjeżdżasz do Polski, Mariette?
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-07, 21:26   

Staram się przyjeżdżać, jak mi czas i urlop pozwala na to. W tym roku byłam w maju właśnie w okolicach Wrocławia.
 
     
Dalwin 
Początkujący


Wiek: 47
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 132
Wysłany: 2011-12-07, 21:34   

We Wrocławiu nie byłem od wieków, ale wpadam czasami do Bolesławca. Przyznam, że lubię Dolnośląskie, ale nie czuję się tam u siebie.

Zamierzasz już na stałe zostać w Niemczech? Przyznam, że trochę Ci zazdroszczę, gdyż poznałem fantastycznych Niemców, których ogromnie cenię. Gdybym tylko znał niemiecki, z chęcią przeniósłbym się tam jakiś czas.
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2011-12-07, 22:14   

Ja to głównie bieszczady
 
     
darici 
Milczący


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 58
Wysłany: 2011-12-08, 10:34   

my z mezem od 3-4 lat jezdzimy na mazury
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2011-12-08, 14:32   

Tatry :serduszka:
I wszędzie nad morzem. Trójmiasto, Hel, i ta moja ukochana mała miejscowość Poddąbie. Mam też słabość do Władysławowa, Słupska i Szczecina.
 
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-08, 23:13   

Dalwin napisał/a:
Zamierzasz już na stałe zostać w Niemczech? Przyznam, że trochę Ci zazdroszczę, gdyż poznałem fantastycznych Niemców, których ogromnie cenię. Gdybym tylko znał niemiecki, z chęcią przeniósłbym się tam jakiś czas.


Nie wiem, jeszcze o tym nie myślałam. Tutaj mam córkę, jeszcze studiuje, tutaj się urodziła, w Polsce trzeba coś mieć mieszkanie, dom, gdzieś się podziać, narazie mam pracę zawodową, do emerytury daleko. Nie wiem co będzie w przyszłości.

Niemieckiego można się nauczyć, kto ma głowę do obcych języków szybko się nauczy.
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2011-12-11, 02:07   

Dalwin napisał/a:
Osobiście jestem fanem Polski południowo-wschodniej. Pociąga mnie zarówno Roztocze jak i Bieszczady. Sentymentem darzę też Trójmiasto i Hel.

Dla mnie wschód to na razie nie wybór lecz..przymus :oczko: , a jeśli chodzi o wybrzeże to uwielbiam Hel, tam przeżyłam-jak do tej pory-najpiękniejsze wakacje :oczko: :roll:
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2011-12-11, 09:54   

broken_glass, I pewnie nie jedne jeszcze najpiękniejsze wakacje przeżyjesz :oczko:
 
 
     
Quills 
Początkujący



Wiek: 29
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 140
Wysłany: 2012-02-28, 22:00   

Ja osobiście od małego jeżdżę w jedno miejsce nad naszym pięknym morzem: Pustkowo :-) Jest to gmina Rewal, więc może ktoś kojarzy. Jak nazwa mówi sama za siebie jest to mała, cicha i przytulna miejscowość. To miejsce to mój drugi dom i znam je lepiej niż własne miejsce zamieszkania :-D Naprawdę jak będziecie potrzebowali wyciszenia i spędzenia cudownych wakacji to polecam ;-)
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-02-29, 21:24   

Quills napisał/a:
Ja osobiście od małego jeżdżę w jedno miejsce nad naszym pięknym morzem: Pustkowo :-) Jest to gmina Rewal, więc może ktoś kojarzy. Jak nazwa mówi sama za siebie jest to mała, cicha i przytulna miejscowość. To miejsce to mój drugi dom i znam je lepiej niż własne miejsce zamieszkania :-D Naprawdę jak będziecie potrzebowali wyciszenia i spędzenia cudownych wakacji to polecam ;-)


Jakie osobie która dzień w dzień segreguje umowy w biurze podróży, kojarzy mi się :mrgreen: Jako osobie która do morza ma rzut beretem też się kojarzy :mrgreen:
Tylko bardzo dużo ludzi tam jeździ, wolę zacisze na wypoczynek, najlepiej jakąś puszczę, odludzie, wyspę bezludną czy coś :mrgreen:
 
     
Quills 
Początkujący



Wiek: 29
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 140
Wysłany: 2012-03-02, 23:22   

myszka1604 napisał/a:
Jakie osobie która dzień w dzień segreguje umowy w biurze podróży, kojarzy mi się :mrgreen: Jako osobie która do morza ma rzut beretem też się kojarzy :mrgreen:
Tylko bardzo dużo ludzi tam jeździ, wolę zacisze na wypoczynek, najlepiej jakąś puszczę, odludzie, wyspę bezludną czy coś :mrgreen:

Przyznam Ci rację, że to miejsce robi się coraz bardziej popularne. Kiedyś to była tam cisza i spokój.. choć teraz i tak nie jest źle :-) Ogólnie coraz więcej ludzi się tam zbiera, ale jestem przywiązana do tego miejsca, więc i tak je kocham :-D Przyznam, że w ostatnie wakacje było tam wyjątkowo mało ludzi zapewne dlatego, że pogoda nie za bardzo dopisywała, więc lepiej dla mnie :mrgreen:
 
     
Paweł. 
Nowy

Wiek: 32
Dołączył: 02 Mar 2012
Posty: 22
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2012-03-03, 22:16   

A może mi ktoś polecić jakieś miejsce w górach? Wybieram się wspólnie ze znajomymi na wakacje, tylko znowu będzie problem z wyborem miejsca.;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS