Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Amigo Vulnerable
2015-12-01, 16:57
Film
Autor Wiadomość
Kenny86 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 123
Skąd: Świętokrzyskie
Wysłany: 2011-10-31, 22:26   

Agucha napisał/a:
Polecam "The Animal Kingdom" .
Świetny australijski film. Widziałam wczoraj. Ciary przechodzą.



Mam go na dysku i chyba wreszcie zobaczę te Królestwo Zwierząt
dzięki za zachętę...
 
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2011-11-05, 20:27   

Jeśli chodzi o ulubiony film: to od lat niezmiennie-"Wywiad z wampirem" :serduszka:
 
     
Kenny86 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 123
Skąd: Świętokrzyskie
Wysłany: 2011-11-07, 14:16   

broken_glass napisał/a:
Jeśli chodzi o ulubiony film: to od lat niezmiennie-"Wywiad z wampirem" :serduszka:



Wywiad z Wampirem 9/10 - i '' moja '' ukochana Kirsten Dunst
Polecam z nią Melancholię.
 
 
     
Fortune 
Milczący



Wiek: 32
Dołączyła: 01 Gru 2011
Posty: 58
Skąd: Wielka Brytania
Wysłany: 2011-12-01, 18:42   

Dracula, jak dla mnie to jedyny prawdziwy film o milosci ;-)
Forrest Gump rzecz jasna. nie trzeba chyba uzasadniac.
polecam goraco - USPIENI, ogladam go zawsze kiedy leci w telewizji, wiec to juz bedzie chyba z 10 razy.
Instynkt, Pan zycia i smierci, pozegnanie z Afryka,
filmy iranskie-kolory raju, Czas pijanych koni, Dzieci niebios, Deszcz, Gdyby zolwie mogly latac i oooch, wiele innych, nie bede wymieniac w nieskonczonosc.
filmy polskie -Hel, Sennosc, Dzien swira, Las, i wiele innych, pomine :)
filmy Xaviera Dolana, polecam, niesamowite przezycie estetyczne i emocjonalne-zabilem moja matke oraz wysnione milosci. OBEJRZYJCIE KONIECZNIE!!
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-02-04, 19:38   

Właśnie obejrzałam film "Trzynastka", może nie do końca go zrozumiałam, ale nieźle pojechał mi po psychice.
 
 
     
Cathless 
Nowy


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Paź 2011
Posty: 42
Wysłany: 2012-02-06, 20:06   

Ever napisał/a:
Właśnie obejrzałam film "Trzynastka", może nie do końca go zrozumiałam, ale nieźle pojechał mi po psychice.


Też go widziałam ;). Dokładnie takie same odczucia.
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-02-06, 20:11   

Ostatnio z lubością zagłębiam się w psychotyczne filmy. Kolejny do obejrzenia to "Głową w mur".
 
 
     
Cathless 
Nowy


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Paź 2011
Posty: 42
Wysłany: 2012-02-06, 20:18   

Nie słyszałam o nim, ale z opisu wydaje się ciekawy...
U mnie pierwszy w kolejce jest film pt. "Imię róży" ;)
 
     
Quills 
Początkujący



Wiek: 29
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 140
Wysłany: 2012-02-28, 22:56   

Dobrze to ja może też się podzielę z Wami moim perełkami :usmiech: Ja osobiście uwielbiam dramaty, które uważam za najbardziej życiowe i dające dużo do myślenia. Oczywiście komedie też lubię. Zacznę od dramatów: tre metri sopra il cielo, zatrute pióro, keith, pamiętnik, przeczucie, lektor, małe dzieci, drive i oczywiście szkoła uczuć. Teraz coś na poprawę humoru: crank, brzydka prawda, narzeczony mimo woli :-D
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-05, 14:29   

Ja lubię filmy oglądać, ostatnio oglądałam film z udziałem zwierząt. Znalazłam je na yotube. Tytuły to są "Kudłaty zaprzęg" " Przygoda na Antarktydzie" " Psim tropem do domu" i niedawno fajny film był " Alvin i wewiórki".

Ogółem to interesują mnie filmy psychologiczne, katastroficzne i horrory. Też lubię przyrodnicze.
 
     
Orion 
Milczący



Wiek: 30
Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 98
Skąd: Wrocłopole
Wysłany: 2012-03-05, 20:37   

Uwielbiam krótkometrażowe filmy animowane. Zacząłem je oglądać właśnie niedawno, a natrafiłem na pierwszy, gdy wpisałem w googlach słowo "hate". W ten sposób obejrzałem film "Paths of Hate" o dwóch lotnikach w czasie drugiej wojny światowej. Polecam szczególnie film "The Blackwater Gospel" - to o czymś takim jak Banshee, tylko znacznie bardziej na poważnie i znacznie bardziej racjonalnie. Oprócz tego "Balance", film o zazdrości i zawiści, oraz na przykład "Before Sunrise" o trudnej miłości i... No. A ze zwykłych filmów to "Mr. Nobody", film psychologiczny i filozoficzny, którego fabuły właściwie nie ma sensu opisywać z powodu jej niesamowitej zawiłości. No i "Terminator". Geniusz.
 
 
     
Promyk 
Nowy

Dołączyła: 10 Mar 2012
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-03-10, 19:54   

Mnie pociągają filmy,których akcja dzieje się w odległych czasach.Wiedźmy,krucjaty,wiara w demony.
Szczerze mogę polecić: Polowanie na czarownice, Black Death, Solomon Kane, Żelazny Rycerz.


A takie wzruszające: Bez mojej zgody, Sekretne życie pszczół.
No i komedia.Polska,w reżyserii Pazury. "Weekend".
I jeszcze "Sucker Punch" ,thriller. Jest tak pomieszany,że nie wiesz,co w nim jest rzeczywistością. <:
 
 
     
wesley 
Milczący



Wiek: 35
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 63
Wysłany: 2012-05-11, 21:09   

Filmy kocham oglądać, zwłaszcza te dobre, a żeby uznać jakiś film za dobry, to trzeba na prawdę dużo oglądać, wymienię może filmy które oceniłem na 10 w serwisie filmweb:
- Władca Pierścienie: Dwie Wieże i Powrót Króla - za realizację, za scenografię, za wątki poboczne, za genialną muzykę, za emocje
- Cienka Czerwona Linia - najlepszy wg mnie film antywojenny czy jak kto woli wojenny, kocham tą nostalgię w tym filmie, jest taki genialny że zawsze muszę go oglądać jak leci w tv.
- Skrzypek na dachu - lepszego musicalu nie widziałem i chyba już nie zobaczę, kocham za pokazanie tradycji, za przywiązanie do niej, a tak w ogóle kojarzy mi się on z moją zmarłą babcią u której pierwszy raz ten film oglądałem, być może dlatego mam do niego taki sentyment.
- Gladiator - jak już pisałem w innym temacie jest to dla mnie film XXI wieku.
- Sami Swoi - w gatunku komedii nie ma lepszych
- Powrót do przyszłości - najlepszy film z gatunku przygodowych, świetna fabuła
- Zielona Mila - wzruszający film, pokazujący oblicze ludzi, różnych ludzi.
- Forrest Gump - po prostu ubóstwiam ten film, wszystko w nim jest, komedia, dramat, przygoda, i genialna rola Hanksa.
- Wichry Namiętności - jak dla mnie bardzo wzruszający melodramat, ze świetną grą aktorską, zwłaszcza Aidana Quinna, Brada Pitta i Hopkinsa.
- Wywiad z Wampirem - świetna realizacja filmu, doskonała fabuła, na maxa wciągający film, który można oglądać cały czas, nawet Tom Cruise się postarał.
 
     
Cataleya 
Nowy


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Maj 2012
Posty: 11
Wysłany: 2012-05-12, 09:13   

Ja uwielbiam filmy z przesłaniem, takie do których się wraca albo takie o których nie można zapomnieć mimo, że dany film obejrzało się już jakiś czas temu.
No i nie będę ukrywać, że lubię filmy o miłości, z natury jestem romantyczką :)

Jedne z moich ulubionych to : "Szkoła uczuć", "Siedem lat w Tybecie", "Dear John", "Wywiad z wampirem"
 
     
wheezy 
Nowy


Wiek: 37
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-05-12, 13:54   

Dziś w końcu udało mi się obejrzeć film pt. "Kraina krwi i miodu" i muszę powiedzieć że jest świetnym filmem pokazującym dość trudny temat miłości w czasach konfliktu w Bośni i Hercegowinie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X