Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień Kobiet
Autor Wiadomość
Kasienka 
Aktywny



Wiek: 38
Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 208
Skąd: Cz-wa
Wysłany: 2012-03-08, 15:54   

:usmiech:
 
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-03-08, 18:40   

:mrgreen: :mrgreen: Dziękujemy, a 2 dni Dzień Mężczyzn ;-)
 
     
Quills 
Początkujący



Wiek: 29
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 140
Wysłany: 2012-03-08, 23:09   

O jak miło :-) Raz jeszcze dziękujemy :-)
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-03-08, 23:29   

Ja dziękować wszystkim panom :) Którzy życzenia złożyli oczywiście.
Wszyscy znajomi pamiętali... oprócz mojego chłopaka xD
"Myślałem, że nie obchodzisz" <lol>
 
 
     
KiciKiciKici 
Aktywny



Dołączyła: 22 Paź 2011
Posty: 320
Skąd: New York
Ostrzeżeń:
 2/4/4
Wysłany: 2012-03-24, 16:37   

Ja nie obchodze tego dnia i szczerze mnie denerwuje:) wymuszanie na kims by udawadnial swoja milosc i to przewaznie materialnie bo kazdy pedzi po kwiaty z jezorem na wiezchu. Ja moge powiedziec ze wiele kobiet ma dzien kobiet raz do roku aja mam go bardzo czesto i uwazam ze obchodzenie dnia kobiet sprawia ze staje sie przecietna. Wiele swiat jest tylko manipulacja marketingowa bo zaczynaja namawiac na koszty wywierajac presje na konsumencie. Ja jestem pewna co do uczuc partnera i czuje sie kochana wiec poco jeden dzien w roku ma mi cos udawadniac..czy dowartosciowywac.
 
     
panna Z. 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 207
Wysłany: 2012-03-24, 17:08   

A ja myślę, że dzień kobiet to nie walentynki i nie jest po to, żeby wręczać kobietom kwiaty, chociaż wielu ludzi to do tego właśnie sprowadza. Historycznie ma on przypominać o prawach kobiet i dlatego myślę, że powinniśmy go obchodzić i o nim pamiętać. Jest to dobra okazja na dyskusje, co można zrobić dla kobiet, rożne manify itp.
 
 
     
KiciKiciKici 
Aktywny



Dołączyła: 22 Paź 2011
Posty: 320
Skąd: New York
Ostrzeżeń:
 2/4/4
Wysłany: 2012-03-24, 17:42   

No tak ale jesli chodzi prawa kobiet to o takich rzeczach powinno sie pamietac codziennie a nie raz w roku:) To takie czasem wydaje sie sztuczne ze raz w roku czlowiek sie budzi a reszte dni naprzyklad zapomina i ma gdzies. Ogulnie ten dzien zamienil sie w komercje wielka bo traktowany jest podobnie wlasnie jak walentynki bo wiekszosc kobiet liczy na prezent na jakis wykaz ze strony faceta.
 
     
panna Z. 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 207
Wysłany: 2012-03-24, 17:57   

Cytat:
No tak ale jesli chodzi prawa kobiet to o takich rzeczach powinno sie pamietac codziennie a nie raz w roku:) To takie czasem wydaje sie sztuczne ze raz w roku czlowiek sie budzi a reszte dni naprzyklad zapomina i ma gdzies.


Zgadzam się, ale myślę, że nagłośnienie sprawy w ten jeden dzień może zmusić trochę do refleksji tych, którzy generalnie o tym nie myślą.
 
 
     
KiciKiciKici 
Aktywny



Dołączyła: 22 Paź 2011
Posty: 320
Skąd: New York
Ostrzeżeń:
 2/4/4
Wysłany: 2012-03-24, 18:20   

Ja nie sadze ze w ten dzien ludzie mysla o tym i zaglebiaja sie w historie bo wszystko jest tak ladnie pokolorowane reklamami ktore pokauzja to w innym swietle. To samo sie stalo z swietami wigili ze juz neichodzi o tradycje tylko prezenty, i ilosc tych prezentow i jakosc ich..ludzi eodchodza coraz bardziej od znaczenia. Ciekawe jak wigili abedzie wygladala za 200 lat..Dlatego powracajac do dnia Kobiet mam taki niesmak.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS