Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sunrise
2016-08-10, 15:29
Czy wszystko to nic...?
Autor Wiadomość
teloyv 
Milczący



Dołączyła: 09 Sie 2013
Posty: 58
Wysłany: 2013-08-10, 21:01   Czy wszystko to nic...?

Trudno jest mi powiedziec co mnie interesuje tak naprawdę. Poza tym, ze jest to człowiek. I tu mówię całkiem serio - uwielbiam obserwowac ludzi, analizowac ich zachowania, relacje z nimi, reakcje...Zgłębianie nieodgadnionej natury ludzkiej jest dla mnie czymś co pochłania mnie bez reszty. Człowiek jest tak nieprzewidywalny i postępuje tak schematycznie zarazem...
Poza tym ciągle popadam w jakieś drobne pasje, które niekoniecznie są długotrwałe. Są intensywne. Typowo dziewczynkowe zajecia - makijaż fotograficzny, zdobienie paznokci, biżuteria artystyczna, dietetyka - te są nieco bardziej stałe.
Okazjonalnie wkręcam się w rzeczy, które "sprzedają" mi znajomi - sport, książka, muzyka.
I tak sobie myślę, ze gdybym tylko miała na to środki to byłabym skłonna zgłębic wiele naprawdę ciekawych obszarów :mruga:
 
     
wilmi 
Nowy

Wiek: 30
Dołączył: 28 Gru 2012
Posty: 39
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2013-08-10, 21:18   

Co do zainteresowania człowiekiem, mam tak samo, a przynajmniej podobnie. Zastanawiam się tylko, czy napisanie tego nie odstraszy części osób przed ewentualną rozmową...
Drugim moim większym zainteresowaniem jest beatbox :)
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-08-10, 22:24   

No tak, ile rzeczy można by zrobić, gdyby tylko były na to środki... d;
 
 
     
Barutai 
Początkujący


Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 126
Wysłany: 2013-08-11, 06:42   

Vyar napisał/a:
No tak, ile rzeczy można by zrobić, gdyby tylko były na to środki... d;

Z tymi środkami to trochę nieprawda. Bardziej wygodnictwo.
Po prostu kasa ułatwia zgłębianie tych obszarów. Ale można je zgłębiać i bez niej. Tylko po prostu, jest trudniej i żmudniej.
 
     
teloyv 
Milczący



Dołączyła: 09 Sie 2013
Posty: 58
Wysłany: 2013-08-11, 12:25   

Barutai napisał/a:
Z tymi środkami to trochę nieprawda

To "trochę" nieraz jest barierą nie do przejścia... Nie przeczę jadnak, ze pewnych wysiłków po prostu nie chce mi się podejmowac, to fakt. No ale skoro nie mam aż takiego parcia na zgłębianie akurat tego niekoniecznie dostępnego obszaru to pewnie znaczy, ze nie jest mi on do szczęścia potrzebny. hn...zamotałam trochę, cóż... :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS