Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy wierzycie, że sny się spełniają?
Autor Wiadomość
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2011-12-13, 12:06   Czy wierzycie, że sny się spełniają?

Jak myślicie czy sny się spełniają??Bo mi ostatnio się śniło 2razy podczas nocy o jakiejś dziewczynie z którą zacząłem chodzić itp:-) I wczoraj gdy wracałem z kolegą z gry na hali zobaczyłem dziewczynę która mi się śniła i której nawet nigdy jeszcze nie widziałem:P Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy coś ale trochę śmiać mi się chciało z tego powodu i chyba zacznę wierzyć w sny że się spełniają :-D A jakie jest wasze zdanie na ten temat??
 
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-13, 13:41   

Ja tam na ogół w sny mało wierzę, ale to nie znaczy że nie wierzę, Tobie mihi 17maj Twój sen może się spełnił, spotkałeś ją we śnie, a potem na żywo. Brawo, Tobie się udało.
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2011-12-13, 16:20   

Ale widziałem ją przez kilka sekund tylko ;-)Ale sen się po części spełnił ale puki co nic więcej :-(
 
 
     
Darkness 
Początkujący


Wiek: 29
Dołączyła: 13 Sie 2011
Posty: 150
Skąd: Slask
Wysłany: 2011-12-13, 16:40   

Heh,niee ja niewieze w takie rzeczy. Moje sny sa zbyt dziwne,nierealne w sensie niemozliwe,wogole bez logiki wiec jakby takowy sie spelnil niezle bym sie smiala.
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2011-12-13, 16:43   

heh masz tak jak ja.Mi jeśli się w ogóle coś śni to są to takie sny że aż dziwne że chyba nie chciałbym by były w realu :P Oczywiście nie wszystkie sny takie są :oczko:
 
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2011-12-13, 20:03   

A ja właśnie mam bardzo realistyczne sny i często uczucie deja vu. Moje sny zbyt często się spełniały, ale to ponoć specyficzne tylko dla mężczyzn w mojej rodzinie. Niestety w pewnym momencie musiałam poprosić o pomoc psychologa. Teraz jakoś sobie radzę sama. A i owszem wierzę że sny się spełniają albo coś zapowiadają... ale nie każda osoba ma taki "dar"
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2011-12-13, 21:05   

Moje się spełniają, niestety tylko te koszmary... Może nie tyle realistycznie co symbolicznie np. jak śni mi się winda to się wydarzy coś niemiłego w moim życiu.
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2011-12-13, 21:09   

W co drugim śnie umieram ja, albo ktoś z moich bliskich. Żyjemy więc póki co się nie spełniają...
Ale moja babcia ma prorocze sny. Zawsze w tydzień przed jakimś wydarzeniem wie o nim, bo jej się śniło. Czyli podzielam zdanie Dreamska, trzeba mieć dar.
 
 
     
Darkness 
Początkujący


Wiek: 29
Dołączyła: 13 Sie 2011
Posty: 150
Skąd: Slask
Wysłany: 2011-12-13, 21:15   

Tez wiem czesto kilka dni przed jakims wydarzeniem o nim. Ale to nie kwestia snu tylko obserwacji sytuacji i logiki :)
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-14, 13:26   

mihi17maj napisał/a:
Ale widziałem ją przez kilka sekund tylko ;-)Ale sen się po części spełnił ale puki co nic więcej


Dobrze, że kilka sekund ją widziałeś, wytrwałość czasami się opłaca. Może ją jeszcze raz spotkasz w realu? Tego Ci życzę.
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2011-12-14, 14:28   

Mariette napisał/a:
mihi17maj napisał/a:
Ale widziałem ją przez kilka sekund tylko ;-)Ale sen się po części spełnił ale puki co nic więcej


Dobrze, że kilka sekund ją widziałeś, wytrwałość czasami się opłaca. Może ją jeszcze raz spotkasz w realu? Tego Ci życzę.


Następne przelotne spotkanie może być w Poniedziałek dopiero :-)Bo tylko w Poniedziałki gramy na hali sobie to miejmy nadzieję że będzie:-)Dzięki Mariette :przytul:
 
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2011-12-15, 15:29   

Jeśli o mnie chodzi, to czasem zdarza się,że śnią mi się sytuacje, które dopiero nastąpią. Najczęściej są to niestety sny o czyjejś śmierci lub poważnej chorobie i praktycznie zawsze okazuje się,że po jakimś niedługim czasie sprawdza się to w rzeczywistości :-(
Tobie, Mihi życzę żeby sen się spełnił- w całości :yes: trzymam kciuki za pozytywny obrót spraw :aniolek:
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2011-12-15, 18:03   

Do mnie czasem w snach przychodzą moi bliscy, którzy zmarli, a niestety okres grudnia jest czasem kiedy tych rocznic jest sporo... Myśle, że przypominają o sobie chociaż nikt nie zapomniał, to miłe sny, bo można chociaz na chwilkę być z kimś kogo już nie ma.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS