Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Amigo Vulnerable
2016-05-18, 10:43
Co głupiego ostatnio zrobiliście?
Autor Wiadomość
zapominajka 
Aktywny



Dołączyła: 01 Gru 2015
Posty: 251
  Wysłany: 2016-05-18, 00:35   Co głupiego ostatnio zrobiliście?

;-) no właśnie, co takiego?

ja się pochwalę, otóż dziś na pewnym forum dotyczącym prawa o ruchu drogowym napisałam coś głupiego, no może nie całkiem, ale mi się co nieco pokręciło, wszystko było by dobrze, pewnie bym przyznała się do błędu, gdyby nie banda trolli, która rzuciła się na mnie i zaczęła mnie obrażać i wyzywać, no to, zamiast się wycofać dolałam oliwy do ognia, nawypisywałam takich przemądrzałych głupot, że teraz pewnie co niektórym się klawiatura rozgrzała do czerwoności, tak się powpieniali :zeby:

jestem zła, naprawdę zła... :twisted:
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 35
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2016-05-18, 01:01   

To jest bardzo dobra cecha bronić swojego zdania w zaparte mimo, że jest się w błędzie ;D
Ostatnio zmieniony przez 4w5 2016-05-18, 01:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zapominajka 
Aktywny



Dołączyła: 01 Gru 2015
Posty: 251
Wysłany: 2016-05-18, 01:10   

a co :twisted:

nie musieli mnie obrażać, i od razu świętej wojny wywoływać.... ale wiesz co dla niektórych oznacza "mieć rację", nie potrafią odpuścić...

jutro albo pojutrze zajrzę na to forum i poczytam, na razie nie, żeby mnie nie korciło im jeszcze odpowiedzieć :oczko:
 
     
Bari 
Częsty bywalec



Wiek: 28
Dołączył: 08 Cze 2013
Posty: 515
Wysłany: 2016-05-21, 00:39   

Półtora miesiąca temu czekając w szpitalu w kolejce do okulisty naskoczyłem na gościa, bo mówił że "ci państwo pchają się bez kolejki", a ja myślałem że chodzi o mnie i kobietę z synem którzy byli w kolejce po mnie, a się okazało że miał na myśli dwójkę siedzącą obok... Sprawa została wyjaśniona, przeprosiłem, ale i tak mi było głupio że zamiast posłuchać o co chodzi to od razu tak wyskoczyłem (byłem już poirytowany trzygodzinnym oczekiwaniem + to że byłem po nocce w pracy i już prawie zasypiałem na szpitalnym korytarzu).
 
     
Panoramix
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-10, 14:39   

Najgłupszą rzecz jaką zrobiłem to napisałem do przyjaciółki po operacji na silnych prochach, że coś do niej czuje :oops:
Na szczęście przyjaźń przetrwała. Ale nigdy więcej takich rzeczy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS