Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Chwalipięta
Autor Wiadomość
Czerwona93 
Częsty bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 682
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2014-10-17, 22:21   

Sand napisał/a:
Rufl, to wygląda tak jakbyś szukała uwagi albo powodu do picia. :-D

Jeżeli stawiasz, to czemu nie?! :-D


To chyba miła odmiana od tego ciągłego narzekania tutaj.
Powód zawsze się znajdzie
 
 
     
Bari 
Częsty bywalec



Wiek: 28
Dołączył: 08 Cze 2013
Posty: 515
Wysłany: 2014-10-17, 22:22   

Czerwona93 napisał/a:
Sraty taty
Ale jutro pijemy, nie?

Ja tam piję już dzisiaj xD

A co do marzenia... ono się nigdy nie spełni. Chciałbym się cofnąć 4 lata wstecz, do okresu który jak na razie uważam za najlepszy w swoim życiu. Dobrze się czułem w miejscu w którym byłem i zdawało się że wszystko zmierza ku lepszemu. A jak nie to chociaż o 2 lata wstecz, wtedy też było nie najgorzej, udało się naprawić trochę tego co się popsuło kilka miesięcy wcześniej... Ale ani o 4, ani o 2 lata nie da się cofnąć. A naprawić chociaż po części to co było, żeby przynajmniej przez chwilę poczuć się tak jak dawniej... niestety się nie da. Próbowałem, nic z tego i właśnie to do mnie dotarło.
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-10-17, 22:25   

Czerwona93 napisał/a:
4w5 napisał/a:
No to pochwal się tym czymś w końcu :)... albo daj chociaż jakąś podpowiedź....


Nigdy :)
Znienawidziłoby mnie 95 % ludzi tutaj, a na tłumaczenie czemu tak, a nie inaczej nie mam siły


95% Cie znienawidzi jak sie nie pochwalisz
 
     
Sand
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-17, 22:27   

Czerwona93 napisał/a:
Sand napisał/a:
Rufl, to wygląda tak jakbyś szukała uwagi albo powodu do picia. :-D

Jeżeli stawiasz, to czemu nie?! :-D


To chyba miła odmiana od tego ciągłego narzekania tutaj.
Powód zawsze się znajdzie


Nie jestem pewien czy to odmiana. Ludzie tutaj szukają uwagi, tyle że na różny sposób. Jedni narzekają, a drudzy tworzą tematy takie jak ten. :) Nie myślałbym tak, gdyby nie wzmianka o tym, że jeśli ujawnisz tę tajemnicę, to znienawidzi Cię 95% ludzi z forum. Bo co mogłabyś zrobić/otrzymać, co miałoby wpływ na prawie całą społeczność tego forum? :p

A jeśli nie postawisz... to nie będzie picia. :(
Ostatnio zmieniony przez Sand 2014-10-17, 22:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Czerwona93 
Częsty bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 682
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2014-10-17, 22:37   

Sand napisał/a:
Czerwona93 napisał/a:
Sand napisał/a:
Rufl, to wygląda tak jakbyś szukała uwagi albo powodu do picia. :-D

Jeżeli stawiasz, to czemu nie?! :-D


To chyba miła odmiana od tego ciągłego narzekania tutaj.
Powód zawsze się znajdzie


Nie jestem pewien czy to odmiana. Ludzie tutaj szukają uwagi, tyle że na różny sposób. Jedni narzekają, a drudzy tworzą tematy takie jak ten. :) Nie myślałbym tak, gdyby nie wzmianka o tym, że jeśli ujawnisz tę tajemnicę, to znienawidzi Cię 95% ludzi z forum. Bo co mogłabyś zrobić/otrzymać, co miałoby wpływ na prawie całą społeczność tego forum? :p

A jeśli nie postawisz... to nie będzie picia. :(


"Przykro mi", że tak uważasz
Jest wiele społecznie nieakceptowanych rzeczy które mogą ucieszyć wybitnie dziwną jednostkę, użyj wyobraźni
 
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-10-17, 22:39   

.... co do samego picia .. polecam drink sok żurawinowy + ananasowy aaa wódki lejcie sobie ile tam wasza głowa lubi :). Osobiście leje wszystkiego mniej wiecej po równo. Czerwona no0 pochwal sie w końcu ...dobrze wiesz jak to działą na ludzi... taakie "powiedziałabym wam coś ciekawego coś ale nie powiem" burak :)


Społecznie nieakceptowalne? ...tutaj same czubki i wykolejeńce społeczni tacy jak ja czy TY xD.... nikogo niczym nie zaskoczysz ....spaaadaj :P
Ostatnio zmieniony przez 4w5 2014-10-17, 22:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Sand
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-17, 22:45   

Niet. Uważam, że ludzie mieliby to gdzieś. Nawet jeżeli jest to społecznie nieakceptowalne.

Moim zdaniem mierzysz teraz swoją miarą. Serio, większość ludzi, która tutaj tak narzeka na siebie i swoje życie, raczej nie jest wścibska. Zauważ, że w tym temacie piszą osoby znudzone/ciekawe, co Cię ucieszyło.

Posługując się Twoim tokiem myślenia, oni już powinni Cię nienawidzić, bo sugerujesz, że zrobiłaś coś, czego oni nie zaakceptowaliby w swoim życiu.
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-10-17, 22:47   

Sand napisał/a:

Moim zdaniem mierzysz teraz swoją miarą. Serio, większość ludzi, która tutaj tak narzeka na siebie i swoje życie, raczej nie jest wścibska. Zauważ, że w tym temacie piszą osoby znudzone/ciekawe, co Cię ucieszyło.


No daj spokój już z tymi analizami :)... zabijasz tym spontaniczność tego tematu :)
 
     
Czerwona93 
Częsty bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 682
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2014-10-17, 22:54   

Ktoś z mojej rodziny umarł. Jutro jest pogrzeb, wszyscy w tym moi rodzice, brat, a nawet jego utrzymanka oczywiście idą. Ja za to idę prosto do pracy, a wieczorem świętuję.
 
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-10-17, 22:58   

hahaha... dobra jesteś :P <zaskoczyłaś mnie jednak>
 
     
Sand
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-17, 22:59   

Szczerze, to nie widzę w tym nic, co byłoby społecznie nieakceptowalne. Z opisu wynika, że ktoś Cię po prostu skrzywdził, ot cała magia.

Skoro udało się przebrnąć przez pierwszą część... to teraz dawaj alko! :-P
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-10-17, 23:01   

... z opisu wynika że kogoś otruła, tylko nie ma sie komu tym pochwalić :) i nie wie jak zostanie to odebrane...
 
     
Sand
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-17, 23:03   

4w5 napisał/a:
... z opisu wynika że kogoś otruła, tylko nie ma sie komu tym pochwalić :) i nie wie jak zostanie to odebrane...


No żesz, "szczwana" bestia!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS