Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Warszawa i okolice
Autor Wiadomość
Salvinia
Nowy

Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-07-10, 21:29   

Deklaracja nie gwarantuje, że dana osoba przyjdzie. Planuję przyjść, być może razem z koleżanką.
 
     
Pan Cień 
Nowy

Wiek: 33
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 14
Wysłany: 2011-07-10, 22:06   

Salvinia,

Deklarowanie chęci pojawienia się nie jest czymś wiążącym.
Jednakże zadeklarowanie swej obecności już tak.

Nic tak na prawdę nie gwarantuje obecności, bo mnie (przykładowo) może w drodze na to spotkanie zabić tramwaj i nici z mojej potencjalnej ostatecznej i jasnej deklaracji obecności.

8-)
 
 
     
Salvinia
Nowy

Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-07-10, 23:01   

Przynajmniej kilka razy zdarzyło mi się, że osoby, które pisały, że będą, nie przychodziły bez słowa wyjaśnienia, zaś funkcjonowały również spotkania, na które można było przyjść bez wcześnieszej zapowiedzi swojej obecności. Stąd mój sceptycyzm. Być może poczucie anonimowości w internecie sprawia, że czasami deklaracje nie są traktowane jako wiążące.
Jeśli nie będę miała wypadku lub innych poważnych wydarzeń, to przyjdę.
 
     
Pan Cień 
Nowy

Wiek: 33
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 14
Wysłany: 2011-07-26, 22:22   

:)
 
 
     
Lady Grey 
Nowy


Wiek: 32
Dołączyła: 22 Sie 2011
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-23, 13:53   

Ja jestem zainteresowana :)
 
     
szal_oczu
Nowy

Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 39
Wysłany: 2011-08-24, 08:57   

Ja chętnie przyjdę, o ile despoci wypuszczą mnie z domu:) Jeszcze dam znać.
 
     
szal_oczu
Nowy

Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 39
Wysłany: 2011-08-26, 22:22   

Potwierdzam, że będę:)
 
     
Justyna_ 
Nowy


Dołączyła: 16 Wrz 2011
Posty: 10
Wysłany: 2011-09-21, 18:52   

hej! i jak udało się spotkanie?
 
     
szal_oczu
Nowy

Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 39
Wysłany: 2011-09-25, 22:13   

Zdaje mi się, że dobrze:)
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-05, 19:55   

Ciekawa jestem czy udało Wam się spotkać?
jeśli tak to jak było? Też jestem z Warszawy i jest mi dziś trochę smutno, bo miałam z koleżanką iść na ściganych do Czarnej Perły (nastawiłam się, czekałam na ten wieczór) i trochę mnie wystawiła.. (ale rozunmiem ją i wybaczam), ale nie mam z kim iść, napić się piwa i posłuchać muzy... a samotne chodzenie... cóż, samotnie chodze na koncerty od lat... poza tym ciemno jakoś, czasem nieprzyjemnie... w kupie rażniej :serduszka: , ale może się jeszzce wezmę do kupy i jednak pójdę...

Jeśli udało Wam się spotkanie - podzielcie się... a jeśli nie, to może jeszcze raz spróbujemy? :-D
 
     
Kondziu 
Milczący


Wiek: 40
Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 53
Skąd: Pionki (mazowieckie)
Wysłany: 2011-11-06, 23:49   

Wiecie co! Ja mieszkam za Warszawą, ale co jakis czas przyjezdzam do Warszawy i znam dobrze Sródmiescie. Ja tez byłbym zainteresowany spotkaniami z wami w Warszawie i mogę przyjezdzac. Kiedy będzie następne spotkanie? Ja potrzebuje bliskosci z ludzmi, bo ta moja samotnosc to juz mnie przenika.
 
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-07, 18:07   

Ja z jednej strony chciałabym się spotkać, ale z drugiej lęk przed "oceną" jest dość silny...
ale pewnie ciekawość by zwyciężyła, więc jak będzie okazja to się przyłączę.
Kondziu, podoba mi się twóje motto
Jest trochę podobne do zdania, które napisałam wczoraj
"Nie cieszylibyśmy się z obecności innych, gdybyśmy nie bywali samotni..."
Pozdrawiam
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-28, 22:42   

Hej,
jak ktoś ma ochotę się spotkać w weekend to mam propozycję 10 grudnia (sobota) 2011 koncert Dżem w Stodole.. a jak ktoś nie może to ja się chętnie spotkam przed na jakiejś gorącej herbacie (albo grzańcu :)
?
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2011-11-28, 23:58   

duenderosa, w te mroźne dni i wieczory herbatka albo grzaniec jest wskazany a tym bardziej w dobrym towarzystwie :usmiech:
 
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-29, 17:28   

:cry:
Szkoda, szkoda .. tajemniczy Angelu (czy to się czyta z hiszpaskiego - Anhelu? :))
Ciekawa jestem Ciebie bardzo... ale, ze mam pokręcone poczucie swojej wartości, to zwykle, jak ktoś jest dla mnie "guru" (czyt tajemniczy, niedostępny, lekko zdystansowany i taki hmmm ojcowski swą pewną surowościo-szorstkością) to ja mogę tylko "popatrzeć" z daleka, bo za nic nie podejdę i nie zagadam pierwsza...
Nie wiem dlaczego (muszę to przepracować ;-) ) jakoś mnie onieśmielasz :roll:
a tu pewnie po dugiej stronie "lustra", zwykły szary, zakompleksiony człowiek :lol:
Pozdrawiam cieplutko i może kiedyś, kiedyś... w innym wymiarze się spotkamy :yes:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X