Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
spotkanie w Katowicach
Autor Wiadomość
Jula 
Aktywny



Wiek: 52
Dołączyła: 26 Sty 2016
Posty: 493
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-03, 18:09   

Słuchaj Yogi, zaczynam tracić do ciebie cierpliwość. Spotkanie w Krakowie się odbyło i było o tym pisane wcześniej. Zarezerwowalismy kręgle wcześniej i przyszły 4 osoby. Teraz planujemy kolejne, które zostało przełożone na termin już po świętach. Teraz w temacie Katowic rzucił temat Amigo, ty nie możesz przyjść. Może ty rzucisz temat w dogodnym dla siebie terminie i zaproponuje innym co będziecie robić i zajmiesz się organizacją spotkania, zamiast ciągle marudzić.
My spotkanie zorganizowaliśmy i świetnie się bawiliśmy.
 
     
kaesi91 
Nowy

Wiek: 33
Dołączył: 08 Mar 2015
Posty: 8
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2016-04-03, 19:13   

zrzeda napisał/a:
samców...ok, dziękuję za zaproszenie.


:lol2:
Jeden mały zabieg i też będziesz mogła przyjechać
 
     
Yogi 
Częsty bywalec



Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 583
Skąd: Tychy
Wysłany: 2016-04-03, 19:36   

Czy ty naprawdę nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ? Musze jak dziecku tłumaczyć, jak umieścić wartościową informacje, żeby dotarła do jak największej grupy ludzi ? Na tym forum nie tylko są mieszkańcy Krakowa. ;-)



Wytłumaczę Ci to, bo robisz gówno burze, a wystarczy chociaż raz w życiu pomyśleć logicznie.


Masz plan na spotkanie. No to zakładasz temat "oddzielny"
W tytule umieszczasz np "Spotkanie forumowiczów w Katowicach Sobota 16.04.2015" Wyprzedzenie minimum tydzień, najlepiej dwa.
W tym temacie umieszczasz propozycje miejsca spotkania, np galeria Silesia City Center, obok fontanny godz 15:00
Podajesz nr kontaktowy, bo nie każdy wie jak wyglądasz.


Temat powinien być przypięty przez moderatora, żeby był widoczny.


EOT
 
     
Jula 
Aktywny



Wiek: 52
Dołączyła: 26 Sty 2016
Posty: 493
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-03, 19:43   

Ty nie czytasz że zrozumieniem. Ja już jestem po spotkaniu w Krakowie. Zamowilam kręgle i wymieniłam się telefonami, bawiliśmy się świetnie i było to jedno z nielicznych spotkań, które się odbyło. Gdybyś śledził na bieżąco forum, wiedziałbyś że takowe się organizuje.
Ty organizuj sobie swoje w Katowicach, Tychach lub na końcu świata, wtedy podaj wszystkie te informacje. Nie czekaj, że ktoś to zrobi za ciebie.
A swoje moralizatorskie teksty schowaj sobie dla swoich znajomych o ile takowych posiadasz.
Nie pisz już więcej nic pod moim adresem, bo sobie tego nie życzę.
 
     
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2016-04-03, 20:47   

Yogi napisał/a:
Czy ty naprawdę nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ? Musze jak dziecku tłumaczyć, jak umieścić wartościową informacje, żeby dotarła do jak największej grupy ludzi ? Na tym forum nie tylko są mieszkańcy Krakowa. ;-)



Wytłumaczę Ci to, bo robisz gówno burze, a wystarczy chociaż raz w życiu pomyśleć logicznie.


Masz plan na spotkanie. No to zakładasz temat "oddzielny"
W tytule umieszczasz np "Spotkanie forumowiczów w Katowicach Sobota 16.04.2015" Wyprzedzenie minimum tydzień, najlepiej dwa.
W tym temacie umieszczasz propozycje miejsca spotkania, np galeria Silesia City Center, obok fontanny godz 15:00
Podajesz nr kontaktowy, bo nie każdy wie jak wyglądasz.


Temat powinien być przypięty przez moderatora, żeby był widoczny.


EOT


Zwracaj się z szacunkiem do innych użytkowników.
Jeśli chcesz zgłosić jakieś propozycje co do działania forum od tego jest odpowiedni dział.
 
     
Yogi 
Częsty bywalec



Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 583
Skąd: Tychy
Wysłany: 2016-04-04, 13:14   

Jula napisał/a:
Ty nie czytasz że zrozumieniem. Ja już jestem po spotkaniu w Krakowie. Zamowilam kręgle i wymieniłam się telefonami, bawiliśmy się świetnie i było to jedno z nielicznych spotkań, które się odbyło. Gdybyś śledził na bieżąco forum, wiedziałbyś że takowe się organizuje.


Przecież wiem, że byłaś na spotkaniu organizowanym wyłącznie dla mieszkańców Karkowa, bo w ogóle nie braliście pod uwagę ludzi z poza Krakowa wybierając termin i miejsce C.H. Plaza.


andi napisał/a:

Wysłany: 2016-02-25, 15:23
To spotykamy się w sobotę 27 lutego w C.H. Plaza o godz. 14 przy fontannie :-) Kto chętny może przybyć :-)



Galeria Krakowska ułatwiłaby życie ludziom z poza Krakowa, bo jakbyś nie wiedziała, jest to główny przystanek dla wszelakich przewoźników. Koszt takiego przewoźnika jest dużo tańszy, niż podróż samochodem. ;-)

Jula napisał/a:

Ty organizuj sobie swoje w Katowicach, Tychach lub na końcu świata, wtedy podaj wszystkie te informacje. Nie czekaj, że ktoś to zrobi za ciebie.
A swoje moralizatorskie teksty schowaj sobie dla swoich znajomych o ile takowych posiadasz.
Nie pisz już więcej nic pod moim adresem, bo sobie tego nie życzę.


No ale oczywiście, bo jestem samolubem, który nie chce ludzi z poza Katowic. :szczerbaty:

Przestań w końcu myśleć wyłącznie o sobie, bo przykre to się robi. ;-)


Sunrise napisał/a:


Zwracaj się z szacunkiem do innych użytkowników.
Jeśli chcesz zgłosić jakieś propozycje co do działania forum od tego jest odpowiedni dział.


Przecież to robię. :przytul: Pani Jula sama podkreśliła, żebym robił sobie spotkanie w Katowicach, no to jestem w dziale "spotkanie w Katowicach". :zeby:
Ostatnio zmieniony przez Yogi 2016-04-04, 13:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
andi 
Częsty bywalec


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 882
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2016-04-04, 17:41   

Yogi ja z innego forum byłem na kilku spotkaniach tak w Krakowie jak i w Katowicach.Do Krakowa mam prawie 80 km a do Katowic 150 km.Dlatego myślę że nie chodzi ani o miasto ani o miejsce w tym mieście,tylko o chęci osób którzy chcą albo nie chcą się spotkać.
 
     
Yogi 
Częsty bywalec



Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 583
Skąd: Tychy
Wysłany: 2016-04-04, 19:03   

Nie zabraniam wam spotykać się między sobą i umawiać się miedzy sobą. :-)
 
     
Peter740 
Milczący


Wiek: 32
Dołączył: 28 Mar 2016
Posty: 91
Skąd: Wielkopolskie
Wysłany: 2016-04-04, 20:49   

Jak będę miał czas to może do Was wpadnę , fakt że mam 380 km , ale co tam ;-)
 
 
     
Yogi 
Częsty bywalec



Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 583
Skąd: Tychy
Wysłany: 2016-04-04, 23:01   

W Poznaniu masz forumowiczkę z tego forum. Zawsze możesz się z nią spotkać. :-D
 
     
Panoramix
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-07, 13:59   

Yogi napisał/a:
Galeria Krakowska ułatwiłaby życie ludziom z poza Krakowa, bo jakbyś nie wiedziała, jest to główny przystanek dla wszelakich przewoźników. Koszt takiego przewoźnika jest dużo tańszy:


W pełni się zgadzam, chyba nie ma osoby która by tam nie mogła trafić. Pomyślcie na przyszłość żeby nie komplikowac innym, bo ja się z Yogim zgadzam, że trzeba myslęć też o innych, a nie ciągle o sobie.
Ostatnio zmieniony przez Panoramix 2016-04-07, 14:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Jula 
Aktywny



Wiek: 52
Dołączyła: 26 Sty 2016
Posty: 493
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-07, 15:10   

Panoramix i tak nie mogłeś wtedy przyjść a my uzgodnilismy wcześniej co będziemy robić, były podane możliwości dojazdu. Nawet z dworca ja odbieralam autem bo pojawił się problem i odwozilam dwie osoby na autobusy. Wszystko można uzgodnić tylko trzeba mówić gdy jest problem.
Kręgle są w Plazie i dlatego tak było to ustawione, tam mieliśmy rezerwację i dobrze o tym wiesz, bo żeby mieć wolny tor robione to było już z wyprzedzeniem po uzgodnieniu z chętnymi na spotkanie, ty twierdzisz, że wtedy nie możesz , więc nie wiem o co akurat ty masz pretensje. Wydaje mi się, że chętni na spotkanie sami uzgadniają jak ten czas chcą spędzić.
 
     
MorrisEm 
Aktywny


Wiek: 45
Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 296
Skąd: Podbieskidzie
Wysłany: 2016-04-14, 21:48   

Ktoś chętny w sobotę na spotkanie jeśli pogoda dopisze? Katowice, Tychy, Pszczyna, lub gdziekolwiek na Śląsku? Nie chce mi się w domu siedzieć w wolny week. Zapowiadają na sobotę zachmurzenie umiarkowane i 19 stopni. W niedzielę opady, więc raczej odpada, chyba, że ktoś ma jakiś pomysł.
To jak? Zgłasza się ktoś? Zrzęda? Anybody?
Pewnie będzie las rąk :)
 
     
zrzeda 
Aktywny



Wiek: 35
Dołączyła: 20 Cze 2015
Posty: 257
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2016-04-15, 17:13   

wywołana do tablicy, zgłaszam się ;]

oczywiście, jestem za Katowicami
 
     
MorrisEm 
Aktywny


Wiek: 45
Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 296
Skąd: Podbieskidzie
Wysłany: 2016-04-16, 07:02   

Chyba nie ma więcej chętnych :P Zrzęda, jesteś zainteresowana ewentualnym spotkaniem tylko we dwoje, czy wolałabyś szersze grono?
Ja niestety dziś jednak nie dam rady, nad czym ubolewam, bo pogoda zapowiada się znakomita. Można by spędzić czas w jakimś urokliwym zakątku natury :) Chyba, że po południu się skisi, ale oby nie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X