Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Hej kochani a może jest ktoś z Wrocławia?
Autor Wiadomość
Smutnooki 
Milczący



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 78
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-11-23, 09:12   Hej kochani a może jest ktoś z Wrocławia?

Tak jak w temacie, jestem ze stolicy dolnegosląska, miejsca reklamującego się w świecie ...Wrocław miasto spotkań... To może znajdą się ludzie, chętni potwierdzić to hasło. Ja osobiście, nie miałbym nic przeciwko aby wprowadzić ową maksyme w rzeczywistość. Miło by było, tak się spotkać, móc pogadać, pośmiać się, powygłupiać we wspólnym gronie (mówię ajć piszę to ostatnie a weźcie pod uwagę, że mam 25 lat na karku, doskwiera mi samotność tak jak wam ale mimo to, nie chciałbym zatracić zupełnie, tej zwykłej prostej radości z życia). Miejsce na spotkanie, może być jakiekolwiek, począwszy od parku czy innych zielonych miejsc na mapie Wrocławia (jeśli nie przepadacie za tłumami, ściskiem, wzrokiem osób trzecich, jeśli po prostu, jesteście nieśmiali; tak na marginesie, sam mam trochę z tym problem ale tylko w stosunku do kobiet i co najgorsze nie zawsze się to objawia, raz zagadnięcie przychodzi mi naturalnie ot samo z siebie a innym razem, nabieram wody w usta, język kołkiem staje i po ptokach jak by powiedział mój śląski znajomy,; wspominam o tym, w tym miejscu, bo jeśli to miała by być, jakaolwiek przyczyna aby bać się spotkania to głowa do góry razem sobie z tym poradzimy ;-) Apel ten, zwracam jak i do dziewczyn tak i do facetów. Zależy mi aby poznawać jak najwięcej ludzi bez względu na płeć. W GRUPIE ZAWSZE RAŹNIEJ!!! Co do innych miejscówek, to mogą być kawiarnie, pizzerie (dla wiecznie głodnych :D ), kluby z muzyką jazzową czy każdą inną.Po prostu może być każde miejsce gdzie tylko można się spotkać, nawet to już szalony/ekscentryczny pomysł w tramwaju :D a co wszystkiego można spróbować. To tyle :D jak by co ogłoszenie zawsze aktualne począwszy od dziś 23.11.2013 piszcie śmiało czekam na każdego!!! W GRUPIE ZAWSZE RAŹNIEJ!!!


(ale się rozpisałem i pomyśleć tylko, wszystko wystukane na małej dotykowej klawiaturze smartfona, niezły jestem hehe)

Wrocław pozdrawia ;-)
 
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-23, 13:27   

Smutnooki napisał/a:
Miło by było, tak się spotkać, móc pogadać, pośmiać się, powygłupiać we wspólnym gronie
Trochę dziwne od kogoś, kto jest tutaj dwa dni. :lol:
Smutnooki napisał/a:
Co do innych miejscówek, to mogą być kawiarnie, pizzerie (dla wiecznie głodnych :D )
TAK :D
Smutnooki napisał/a:
jak by co ogłoszenie zawsze aktualne począwszy od dziś 23.11.2013 piszcie śmiało czekam na każdego!!! W GRUPIE ZAWSZE RAŹNIEJ!!!
Może po nowym roku. ^^ Póki co mam nowy cel przeprowadzki do jednego z najwspanialszych miast (powalająco niska cena wynajmu) - Opola.
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-11-23, 13:48   

Samur napisał/a:
jednego z najwspanialszych miast

khh... khh.. khhhem... eeem...
Samur napisał/a:
Opola

Zapraszam ;D
 
 
     
Seara 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 159
Skąd: Opole, Częstochowa
Wysłany: 2013-11-23, 15:05   

Samur napisał/a:
Póki co mam nowy cel przeprowadzki do jednego z najwspanialszych miast (powalająco niska cena wynajmu) - Opola.


Zapraszam!! :D
 
     
Smutnooki 
Milczący



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 78
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-11-23, 16:07   

Ach... Opole i Opole :lol: to ja was do Wrocławia zapraszam! Z pewnością, dobrze bym was przywitał ;-)
 
 
     
Seara 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 159
Skąd: Opole, Częstochowa
Wysłany: 2013-11-23, 16:33   

Zawsze możesz nas odwiedzić w Opolu! :usmiech:
 
     
Smutnooki 
Milczący



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 78
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-11-23, 17:19   

:yes: oj... Seara nie kuś, bo jeszcze wezmę wolne w pracy i spakuję manatki a wtedy wyląduję :witch: pośrodku Opola. Hehe... ale by było. (a kto wie, jak się zanudzę pracą, to tylko patrzeć ;-)
 
 
     
Seara 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 159
Skąd: Opole, Częstochowa
Wysłany: 2013-11-23, 17:33   

Opole ładne miasto, nic tylko zwiedzać :oczko: albo iść na dobre naleśniki :)
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-11-23, 17:38   

Potwierdzam, naleśniki są świetne ;D A jeśli na kawę, to do Coffee Cat.
 
 
     
Smutnooki 
Milczący



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 78
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-11-23, 17:58   

Dziewczyny o co chodzi z tymi naleśnikami? Czy w Opolu podawane i przyrządzane są w jakiś szczególny nigdzie nie spotykany sposób? Jeśli tak, to nie wiedziałem. A i najważniejsza kwestia, cały czas mówimy o wersji na słodko, żadne tam z farszem warzywnym i kurczakiem, tak? :lol: ale bym teraz wszamał naleśnika a tu co, jeszcze chwilę w pracy siedzieć muszę :'( (cholibka za jakie grzechy???)
 
 
     
Seara 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 159
Skąd: Opole, Częstochowa
Wysłany: 2013-11-23, 18:09   

Vyar, myślimy o tej samej nalesnikarni? tej przy zielonym moście? :D

Smutnooki, podawane są wszelkiego rodzaju :3 Mnie najbardziej smakują te z serem i pieczarkami :D Raz jak zgarnęłam w drodze na zajęcia i zjadłam na uczelni, to myslałam, że ludzie mnie wzrokiem zabiją :)
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-11-23, 18:31   

Dokładnie o tej d;
 
 
     
Seara 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 159
Skąd: Opole, Częstochowa
Wysłany: 2013-11-23, 18:36   

Miałabyś może ochotę wyskoczyć na naleśniki kiedyś? :D
 
     
Smutnooki 
Milczący



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 78
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-11-23, 18:38   

Hm... choć nie na słodko, to i tak ślinka cieknie. Sprawy nie polepsza fakt, mojej wybujałej wyobraźni, ktòra co i rusz, podsówa mi obrazy naleśników, wypchanych po brzegi białym serem z podsmażonymi na masełku pieczarkami (o takim farszu mówisz?). Mhm... mniam :D
Tak to już jest, że głodnemu chleb na myśli :lol:

Nie dziw się ludziom z uczelni, bo który student chodzi najedzony? Hm? (wiem z autopsji) Przypuszczam, że zapach też musiałbyć niczego sobie i efekt gotowy ;-)

Hehe... ale odbiegłem z tematem (aby tylko admin za uszy nie wytargał)

Hejka do wszystkich! Zarzucał już ktoś temat kulinariów? Lubię pichcić i chętnie wypróbowałbym wasze przepisy ;-) Kuchnia samotnych/Samotni w kuchni było już coś takiego? (pytam bo jeszcze całego forum nie obczajiłem)
 
 
     
Seara 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 159
Skąd: Opole, Częstochowa
Wysłany: 2013-11-23, 18:55   

Smutnooki, dobry pomysł z tą kuchnia :D
Poza tym, to wszystko w celu uatrakcyjnienia Opola i spotkania tutaj xD
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS