Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Znajomość - Łódź
Autor Wiadomość
sillence 
Nowy

Wiek: 30
Dołączyła: 02 Maj 2014
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-05-02, 09:51   Znajomość - Łódź

Hej.
Mam 20 lat, jestem na pierwszym roku studiów. Raz trafiłam na tę stronę i jakiś czas zwlekałam żeby skrobnąć tu ogłoszenie takiego typu.
Nie mam zbyt wielu znajomych, mam trudności z ich zawieraniem. Może dlatego, że w pierwszym momencie jestem osobą nieśmiałą i 'rozkręcam' się dopiero po jakimś czasie. Nie jestem też typem imprezowiczki. Na uczelni ciężko mi zawszeć jakieś bliższe znajomości. Chciałabym mieć koleżankę (a może i w późniejszym czasie przyjaciółkę), z którą mogłabym porozmawiać o wszystkim i o niczym, obejrzeć film, pójść na zakupy, spotkać się na kawę, piwko itp.
Może to być odebrane jako akt desperacji, no ale jakoś trza sobie w życiu radzić smile
Więc jak coś to pisz.
 
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2014-05-02, 22:09   

Hmm, mam podobnie, choć już studia dawno za mną. No i często bywam w Łodzi, ostatnio non stop. Nie wiem czy wiekowo może być ktoś starszy. Nie wiem też czy nadaję się na przyjaciółkę, ale koleżanek trochę brakuje :).
 
     
sillence 
Nowy

Wiek: 30
Dołączyła: 02 Maj 2014
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-05-08, 07:19   

Edit...
 
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2014-05-08, 08:05   

no to powodzenia...
 
     
sillence 
Nowy

Wiek: 30
Dołączyła: 02 Maj 2014
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-05-08, 08:27   

Jednak wolałabym kogoś w wieku zbliżonym do moim, wiem że szanse są marne, ale zaryzykować można ;)
 
 
     
gajdaMI 
Nowy

Wiek: 33
Dołączył: 01 Cze 2014
Posty: 3
Skąd: Tresna
Wysłany: 2014-06-04, 11:18   

:-) Witam. Jak ktoś ma 20 lat i płacze, że jest samotny- to tylko płakać. Powodzenia życzę. Oby spełniły się twe marzenia. :serce:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS