Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Amigo Vulnerable
2016-05-08, 19:15
Witajcie szukam kogokolwiek do rozmowy.
Autor Wiadomość
Arthass 
Nowy

Dołączył: 08 Maj 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-05-08, 19:10   Witajcie szukam kogokolwiek do rozmowy.

Czesc wszystkim, nie wiem od czego zaczac... Moze od razu przejde do sedna. Mam 25 lat jestem po rozwodzie z kobieta ktora mnie zdradzala. Po czasie znalazlem dziewczyne ktora rowniez nie byla wobec mnie wporzadku. Nie wiem co dalej mam robic ze swoim zyciem, od roku mam dola nie pomaga mi psycholog ani leki, mam stwierdzona depresje, boje sie kontaktu z ludzmi szczegolnie z obcymi...moje poczucie wlasnej wartosci jest zerowe, tak batdzo pragne z kims pogadac, popisac, posmiac sie, wyzalic. Pochodze z woj. Lubelskiego, nie szukam milosci, nie jestem gotowy. Chcialbym moc z kims pogadac/ popisac. Dziekuje za przeczytanie moich wypocin i kazdemu zycze milego dnia. Oraz mase szczescia.
 
     
MorrisEm 
Aktywny


Wiek: 45
Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 296
Skąd: Podbieskidzie
Wysłany: 2016-05-08, 19:45   

Cześć. Przykro mi z powodu Twojej sytuacji :(
 
     
Shanlya 
Nowy

Dołączyła: 08 Maj 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-05-08, 23:26   

Witam...No tak się zdarza niestety...Ale głowa do góry,masz dopiero 25 lat,życie przed Tobą...Uspokój się,nabierz dystansu,odpuść i wtedy zobaczysz,że życie jednak nie jest takie straszne :) Ja mam troszkę więcej lat...a nawet dużo więc musisz mi uwierzyć :) I też sytuację ,w której nie skacze się do góry z radości...Ale zawsze w takich momentach cytuje sobie w głowie słowa mojej siostry ,że "nic nie dzieje się bez przyczyny"...Poczekaj spokojnie a raczej przeczekaj i powodzonka :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS