Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam bratniej duszy...
Autor Wiadomość
ChochlikZłośnik
Nowy

Dołączył: 24 Lip 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-07-24, 22:14   Szukam bratniej duszy...

Jestem spokojną aczkolwiek trochę specyficzną osobą, która chciałaby poznać kogoś o podobnym usposobieniu. Moje zainteresowania to: książki, muzyka, malarstwo, poezja. W wolnym czasie czytam, rysuję, słucham jakiś nikomu nieznanych zespołów i bujam w obłokach. Lubię też przejażdżki rowerowe, wyprawy w góry, koncerty rockowe, kreskówki... Uprzedzam, że uchodzę za dziwną i ''trudną" osobę ;-)
Mam 18 wiosen i mieszkam na południu Polski. Liczę na wirtualną znajomość, a kiedyś może i na spotkanie...
"Przyjaciel to ktoś, kto daje ci totalną swobodę bycia sobą." ~ J.M
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 35
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2015-07-24, 22:40   

Nie doszukałem się w Twoim poście informacji na temat płci.... a albo chociaż orientacji ;D... ale zakładam, że kobieta :)
Ostatnio zmieniony przez 4w5 2015-07-24, 22:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ChochlikZłośnik
Nowy

Dołączył: 24 Lip 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-07-24, 23:28   

Jestem kobietą ;-)
 
     
smutny 
Milczący


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 51
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2015-07-26, 14:53   Re: Szukam bratniej duszy...

ChochlikZłośnik napisał/a:
Jestem spokojną aczkolwiek trochę specyficzną osobą, która chciałaby poznać kogoś o podobnym usposobieniu. Moje zainteresowania to: książki, muzyka, malarstwo, poezja. W wolnym czasie czytam, rysuję, słucham jakiś nikomu nieznanych zespołów i bujam w obłokach. Lubię też przejażdżki rowerowe, wyprawy w góry, koncerty rockowe, kreskówki... Uprzedzam, że uchodzę za dziwną i ''trudną" osobę ;-)
Mam 18 wiosen i mieszkam na południu Polski. Liczę na wirtualną znajomość, a kiedyś może i na spotkanie...
"Przyjaciel to ktoś, kto daje ci totalną swobodę bycia sobą." ~ J.M


Witaj, bardzo chętnie;) Co tam u Ciebie?
 
     
kamiledi15 
Początkujący


Wiek: 36
Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 144
Wysłany: 2015-07-28, 12:45   

A mogłabyś podać więcej szczegółów? Jakie nieznane zespoły, jakie kreskówki, co rysujesz, o co chodzi z bujaniem w obłokach :D
Ostatnio zmieniony przez kamiledi15 2015-07-28, 13:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
ChochlikZłośnik
Nowy

Dołączył: 24 Lip 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-07-28, 19:54   

kamiledi15 napisał/a:
A mogłabyś podać więcej szczegółów? Jakie nieznane zespoły, jakie kreskówki, co rysujesz, o co chodzi z bujaniem w obłokach :D


Słucham polskie i niemieckie zespoły punkowe, uwielbiam rysować martwą naturę. Lubię zacząć dzień od obejrzenia jakiejś starej kreskówki (kocham Myszkę Miki! <3) i taka ze mnie niepoprawna marzycielka ogółem... ;-)
 
     
enigman
Nowy

Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 4
Wysłany: 2015-10-14, 02:23   czarny kot

Podaj swoje gg, lub jakikolwiek inny kontakt. Także jestem niepoprawnym marzycielem i strasznie trudnym człowiekiem. Chętnie poznam kogoś podobnego.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS