Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vyar
2013-10-20, 11:50
Samotność na śląsku..
Autor Wiadomość
malutka
Nowy

Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 4
  Wysłany: 2013-10-20, 11:43   Samotność na śląsku..

Cześć wszystkim,

to mój pierwszy post tutaj, ale prawdę mówiąc lepiej wygadać się obcym osobą niżeli tym bliskim... Przynajmniej pozornie bliskim... Dlaczego postanowiłam tutaj napisać ??
Ano dlatego, że otacza mnie grupa ludzi pozornie szczerych i uwielbiających mnie ale to tylko pozory... Wiem, że gdy oni mnie potrzebują to wtedy jestem najlepszą przyjaciółką a gdy ja potrzebuje tak prostej czynności jak rozmowa to nikt nigdy nie ma czasu... Czy Wy drodzy piszący na tym forum odczuwacie tu też jesteście samotni w tłumie??? Albo czujecie po prostu potrzebę "posiadania" przyjaciółki przyjaciela takiego tylko dla siebie ?? Ja bardzo tego potrzebuję ale otacza mnie co innego wręcz przeciwnego... Jeśli czujecie to co ja albo jesteście ze śląska chętnie wymienię z wami swoje poglądy

pozdrawiam
Mała.... ;-)

//Przeniosłam temat do właściwego działu - Vyar
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-20, 15:51   

Ze Śląska to ja nie jestem, ale zawsze służę rozmową. Gdy chcesz pogadać, pisz na gg. ;-)
 
     
Marcin1991 
Nowy


Wiek: 32
Dołączył: 03 Wrz 2013
Posty: 39
Skąd: Radomsko
Wysłany: 2013-10-20, 19:46   

malutka, jakieś konkretne miasto?
 
     
malutka
Nowy

Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-11-15, 12:29   

Katowice obecnie Bielsko Biała
 
     
Seara 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 159
Skąd: Opole, Częstochowa
Wysłany: 2013-11-20, 17:46   

Hej, jestem ze Śląska. Jeśli chciałabyś pogadać, odezwij się :)
 
     
Smutnooki 
Milczący



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 78
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-11-23, 10:14   Cześć Malutka :)

Ze mną jest podobnie jak z ...Samurem... też nie jestem ze Śląska ale doskonale Cię rozumiem (istniejemy dla nich, rzekomych naszych przyjaciół tylko wtedy, gdy z naszej przyjaźni, mogą wyciągnąć jakiekolwiek korzyści, hm...znam ten typ: też miałem "przyjaciół" tego pokroju, ludzi których znałem przeszło 20 lat, można powiedzieć od piaskownicy, z którymi przechodziłem kolejne etapy życia z czasem, tak od ogólniaka zaczęli powolnie mnie pomijać przy zapraszaniu na imprezy, ogniska, wspólne wypady na drugi koniec polski itd. Najśmieszniejsze jest to, że przypominali sobie o moim istnieniu jak coś trzeba było załatwić (urzędy, banki itp. Mhm... mam do tego dryg). Wtedy to jak w dym, do Darka a tak, to telefonów nie odbierali , czy spotkani na mieście wykręcali się od dłuższej rozmowy, obiecując oddzwonić i umówić się na przysłowiowe piwo, ech... Malutka zapewne doskonale rozumiesz o czym pisze. (Wiem to Twój wątek ale chcę byś wiedziała, że dobrze wiem, co Cię trapi). Jak byś chciała pogadać o czymkolwiek, choćby o wszystkim i o niczym, czyli dla zwykłej ideii rozmowy, PISZ ŚMIAŁO !!! (tu czy na gg)

Nie jesteś sama :przytul:
Gorące pozdrowienia z Wrocławia ;-)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS