Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przyjaciółki z Warszawa/Łódź
Autor Wiadomość
tessmidori 
Nowy

Wiek: 31
Dołączyła: 11 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2016-10-11, 13:56   Przyjaciółki z Warszawa/Łódź

Cześć i czołem:)

Znajdzie się tu jakaś osoba płci żeńskiej (bo męśkiej trochę mam, ale i taką zaakceptuje), która jak ja czuję się osamotniona wśród znajomych których już ma? Brakuje jej właśnej "osoby" takiej z która można wszystko i nic, a tabu nie istnieje?

Jestem jednocześnie bardzo otwarta, ale i nieśmiała. Kontekst sytuacji i ludzie mają swój wpływ:)

Zależy mi na kimś kto ceni sobie ciszę i kontemplację rzeczywistości, oraz lubi się czasami zatracić, powłóczyć bez celu bądz z celem byle mieć przygody.
Tak w skrócie słucham muzyki, czytam też, a nawet oglądam filmy i potrafie kilka rzeczy ugotować nie jedząc zwięrząt przy tym. Sztuka i takie tam, wiecie :) Spora dawka empatii, ale i nie obcy jest mi cynizm, lubie szczerość, miłość, smutek, euforię.

Mogłabym tak bez końca, lepiej się spotkać i pogadać, zgubić przy winie i sprawdzić czy możemy zostać kompanami nieprzespanych nocy oraz słonecznych bądź deszczowych dni. Milczenie jest złotem, ale pogdać tez czasami lubie:)

Wyglądam normalnie, 176, brązowe wlosy i oczy, czasami trampek, ale teraz to już sezon chyba się skończył wiec gruby sewter.

Czekam na wiadomości dziewczyny
ewentualnie chłopaki (ale bez aspiracji związkowych)

Pozdrawiam czule
K

a i mieszkam w Warszawie (śródmiecie) obcenie
Ostatnio zmieniony przez tessmidori 2016-10-11, 14:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS