Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przyjaciel poszukiwany!
Autor Wiadomość
bubkabubka
Nowy

Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-06-04, 22:22   Przyjaciel poszukiwany!

Witajcie :)
Nie szukam przelotnych miłostek, romansów ani związków. Zabrzmi to bardzo zabawnie i pewnie niewiarygodnie, ale szukam... Przyjaciela.

Przyjaciel internetowy jest gorszy od realnego tylko pod jednym względem - nie przytuli i nie potrzyma za rękę. Ale poza tym ma mnóstwo zalet! Nie słyszy że się jąkasz, nie widzi jak się rumienisz, nie czuje że się denerwujesz.
Nie jestem osobą nieśmiałą, po prostu chciałabym nawiązac więź z kimś, kto pozostanie anonimowy dla mnie - a ja pozostanę anonimowa dla niego. Jeśli więc tak jak ja, nie masz z kim porozmawiac o swoich problemach, życiowych radościach, pasjach, o dobrej książce czy chocby o tym co zjadłeś na śniadanie - napisz. Niezależnie od tego ile masz lat, gdzie mieszkasz, jakiej jesteś płci. Chcę rozmawiac. Chcę słuchac.

Krótko o mnie: Jestem kobietą, mam 21 lat. Uwielbiam się śmiac, czytac książki, jeździc na rowerze. Param się wszystkim co jest związane ze sztuką :) i nie wstydzę się przyznac, że jestem samotna.

Gadu w opisie :)
 
     
bubkabubka
Nowy

Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-06-04, 22:23   

bubkabubka, zmieniłam zdanie - nie będę udostępniac gg publicznie, ale jeśli jesteś zainteresowany/a - napisz do mnie, podam numer :)
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-04, 22:41   

Cytat:
Param się wszystkim co jest związane ze sztuką :)


to mi wystarczy ;3
Ostatnio zmieniony przez Sen 2013-06-05, 13:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS