Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznam z Poznania
Autor Wiadomość
catus 
Nowy

Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-10-06, 14:32   Poznam z Poznania

Witam,
Mam 24 lata i od jakiegoś czasu straszne doskwiera mi samotność. Przez długi czas byłam osobą dość wycofaną ale też skupioną głównie na obowiązkach, nauce etc. Nie przeszkadzało mi to, że nie mam przyjaciół, w sumie lubiłam czas spędzony w samotności. Ostatnio jednak coś się we mnie zmieniło, a perspektywa spędzenia kolejnego popołudnia w czterech ścianach zaczęła mnie przerażać. Bardzo chciałabym więc poznać kogoś, z kim mogłabym spędzić wspólnie czas, pogadać na różne tematy – te poważne i te błahe - i zadzwonić kiedy najdzie mnie taka potrzeba. Nie jestem typem imprezowiczki ale chętnie spędzam czas na spacerach, rozmowach przy herbacie w kawiarni i tym podobnych. A może są tu dziewczyny chętne na chodzenie na jakąś formę gimnastyki, fitnessu? Myślałam ostatnio żeby się zapisać ale nie mogę się zmobilizować żeby chodzić sama.
Tak więc jeśli jest ktoś samotny z Poznania, kto tak jak ja chciałby mile spędzić wspólnie czas zapominając o problemach i samotności, niech pisze na mojego maila. Szczególnie cenię sobie osoby szczere, wrażliwe i szanujące drugiego człowieka. Nie musimy wcale mieć wspólnych zainteresowań żeby dobrze spędzić czas, osobiście jestem zdania że im różniej tym ciekawiej :wesoly:
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-06, 14:34   

A miałem w tym roku studiować w Poznaniu, jednak nie wyszło ;p
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-02, 04:11   

catus Czy uwzględniasz także osoby ciutke młodsze i z prawiePoznania? : D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS