Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznam - Kogoś
Autor Wiadomość
Santine 
Początkujący


Wiek: 29
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 129
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2013-05-18, 21:44   Poznam - Kogoś

Myślę, że miło byłoby poznać kogoś nowego.

Na ten post jest wiele różnych sposobów.
Autoreklama (jestem: niekiedy zbyt niecierpliwa, czasem przesadnie niepewna, patologicznie leniwa), reklama (jestem: całkiem sympatyczna, potrafię słuchać, ciężko mnie znudzić), kreacja artystyczna ("jak motyl który przysiadł na płatku drżącego w promieniach porannego słońca kwiatu - czekam"), metoda "na marchewkę" (przypuśćmy: dla każdego, kto napisze - jedyny w swoim rodzaju, szeroki, wyceniany na bezcenność uśmiech - seria nielimitowana).

I jakieś tysiąc pięćset sto dziewięćset miliardów innych.

Ale uciekając od tego zwariowania:
po prostu szukam jakiejś fajnej, inspirującej osoby, która podzieli się ze mną swoim spojrzeniem na świat. I jeśli zechce, historią. Każdy ma do opowiedzenia ciekawe historie. Prawda?

Mi samej nie przekroczyła jeszcze dwudziestka - brakuje, omatkoboska, nieco ponad roku kalendarzowego. Ale nie określam ani wieku, ani pochodzenia, które chciałabym "zobaczyć" u tej kontaktującej się ze mną osoby.
; )
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-18, 21:47   

Ciekawa autoreklama ^^ A można wiedzieć skąd jesteś San? ;3
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-18, 21:49   

No hejka.
 
     
Santine 
Początkujący


Wiek: 29
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 129
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2013-05-18, 21:53   

Północna część województwa kujawsko-pomorskiego, miasto na G.;D
Cześć.; )
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-18, 21:55   

Grudziądz ^^
 
     
Santine 
Początkujący


Wiek: 29
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 129
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2013-05-18, 22:07   

Brawo!;P
Słyniemy chyba głównie z ogromnego bezrobocia, ale mimo to jest u nas kilka świetnych widoków i Wisła płynie, i jest bardzo śliczny, długi most, i zaułki z Duszą, ale taką przez duże D.;>

(powinnam chyba zatrudnić się w Agencji Reklamowej, hm?;p)
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-18, 22:52   

Dużo razy przejeżdżałem przez Grudziądz, w drodze do Bydgoszczy, ale nic specjalnie nie pamiętam :P
 
     
owca_wojenna
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-18, 23:51   

Witaj :D poznawanie ludzi przez internet jest czasem fajniejsze niż w realu chociaż potem różnie to wychodzi, zwykle bokiem jak nie tyłem. No ale ile rzeczy można powiedzieć tylko dlatego że jest się przed komputerem a nie obok osoby :'D

Uważasz, że wszyscy są normalni na swój sposób czy na swój sposób nienormalni? :'D
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-19, 09:17   

Witaj Santine, na forum. ;-)
 
     
Santine 
Początkujący


Wiek: 29
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 129
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2013-05-19, 14:34   

Sen napisał/a:
Dużo razy przejeżdżałem przez Grudziądz, w drodze do Bydgoszczy, ale nic specjalnie nie pamiętam :P

Trzeba szerzej otworzyć oczy.;p I może poćwiczyć pamięć.^^
owca_wojenna napisał/a:
poznawanie ludzi przez internet jest czasem fajniejsze niż w realu chociaż potem różnie to wychodzi, zwykle bokiem jak nie tyłem.

Wiem, mam za sobą parę dziwnych doświadczeń, ale w zasadzie - ludzie to ludzie, czy tutaj, czy w "realu". No, może tu śmielsi. I bardziej autokreacyjni. Ale i tak, gdzieś tam w literkach, które piszą można wyczuć ich 'ja'.;p
owca_wojenna napisał/a:
Uważasz, że wszyscy są normalni na swój sposób czy na swój sposób nienormalni? :'D

Raczej to drugie.;>
Czymkolwiek normalność jest, musi być chyba strasznie nudna.;p

Cześć wszystkim, raz jeszcze :).
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-19, 14:39   

Cytat:
Trzeba szerzej otworzyć oczy.;p I może poćwiczyć pamięć.^^


Też prawda, bo z reguły albo wtedy drzemałem, albo byłem zajęty czytaniem ;3

Jeśli chcesz się "bliżej" poznać, to zawsze możesz napisać na gg (jeśli takowe masz ) 1806453

;3
Ostatnio zmieniony przez Sen 2013-05-19, 14:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Santine 
Początkujący


Wiek: 29
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 129
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2013-05-19, 14:48   

Drzemanie i czytanie też jest fajne, ale ja jednak w czasie podróży wolę wgapiać się w okno.;p

Mam "takowe" gadu i odezwę się, ale chyba nie dzisiaj. Jutro. Jak już będę wolna, pomaturalna i spokojna, że na ustnym angielskim nie będę żebrać o punkty błagalnym spojrzeniem, na co się chyba zapowiada.;d

Muszę poćwiczyć. Jakieś tam mówienie. I błagalne spojrzenia, tak w rezerwie.;p
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-19, 14:51   

Good luck ;3 Dla pocieszenia powiem, że z matury z angola miałem 96% ( z rozszerzonej ) ;P Jeśli chcesz mieć "gadane" na maturze, wypij jedno piwo, albo lampkę wina, pomaga ;3
Ostatnio zmieniony przez Sen 2013-05-19, 14:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Santine 
Początkujący


Wiek: 29
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 129
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2013-05-19, 14:55   

Thank you.;)
Teraz na ustnych nie ma podziału na poziomy, jest jeden, uniwersalny;). Ale zestawy bywają takie, że po polsku nie wiem co mówić, a co dopiero po angielsku!
96%? Chciałabym tyle, ale to raczej poza zasięgiem.;D
 
     
Pawlo2.4
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-19, 16:02   

Hej Santine :-) . Od czasu do czasu przejeżdżam przez Grudziądz jadąc do rodziny w Rypinie. Chociaż jestem z Gdańska to również bardzo chętnie Cię poznam ;-) . Jakbyś miała ochotę bliżej się poznać to podaje Ci moje gg - 6792956. Pozdrawiam ^^
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS