Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Po prostu... poznam ^^
Autor Wiadomość
Piotrek86 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 137
Skąd: Żrdw
  Wysłany: 2013-11-14, 18:03   Po prostu... poznam ^^

Hejka,

Jak w temacie. Poznam fajnych, normalnych (w sumie pozytywni wariaci również mile widziani) ludzi.

Wszystko jedno czy to chłopak czy dziewczyna/kobieta - IT DOESN"T MATTER. Nie ma również dla mnie znaczenia wiek, wyznanie, pochodzenie czy cokolwiek innego. Jak lubisz rozmawiać o muzyce - pisz, o książkach (nie czytam dużo, jeżeli już to preferuję literaturę anglojęzyczną - ale to nie ważne) - pisz, o sporcie - pisz, chcesz pogadać po angielsku ( Even though I studied Eng. Philology, doesn't mean that my Eng must be fluent - and it's not, actually, but I try ^^ ), o pajacach czy innych niekoniecznie normalnych rzeczach - również pisz. Jak chcesz pokopać piłe, nawet w śniegu, - daj znać, jak lubisz grać w gry i chcesz spędzić troszku czasu przed kompem w jesienno zimowe wieczory - wal jak w dym (nie żebym był jakimś nerdem - just like it).

A i tak gwoli ścisłości: nie szukam dziewczyny - od 2 lat jestem w szczęsliwym związku i to już się nie zmieni - to pierwsza rzecz. Druga jest taka, że nie szukam przyjaciół - jak pisałem w jednym z moich postów: dla mnie słowo przyjaźń jak i wszystko co jest z tym pseudo "uczuciem" związane NIE ISTNIEJE . Dlatego szukam kumpli, znajomych, koleżanek tudzież (bądź oraz) kolegów.

Pozdrawiam,
Piotrek
P.S. I'm not crazy, my mother had me tested ^^
 
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-14, 18:08   

Jeśli grywasz w lola, to dołączysz do i tak sporego grona tutaj. Jeśli jednak jakimś cudem w WoW'a, a jeszcze większym cudem na Sunwell, to już macham z daleka. :lol:
 
     
Piotrek86 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 137
Skąd: Żrdw
Wysłany: 2013-11-14, 18:12   

OD WoW'a z daleka - jak zresztą od każdego mmo. Po moim rocznym "zniknięciu" w Lineage 2 chce mi się tym po prostu.... nie skończę ^^. Lol to chyba nie moje klimaty.
Ostatnio zmieniony przez Piotrek86 2013-11-14, 18:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-14, 18:15   

Sunwell to serwer WoW'a. ;-) Ja tam lubię znikać w mmo, tym bardziej teraz. Gromada kumpli i siedzimy razem w zimne dni i noce. :-D
 
     
Piotrek86 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 137
Skąd: Żrdw
Wysłany: 2013-11-14, 18:19   

Powiem Ci szczerze, że czasami ciągnie mnie do MMO, ale czego bym nie zainstalował to po paru minutach już nie daję rady, wychodzę i wywalam z dysku. Może za 10 lat jak mi przejdzie :P o ile będę jeszcze egzystował :P
 
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-15, 18:16   

Piotrek86 napisał/a:
od 2 lat jestem w szczęsliwym związku i to już się nie zmieni

Super i tym trzymaj,
Każdy z nas szuka znajomych, koleżanek, kolegów.
Lepiej dla Ciebie, trzymaj się w tym szczęśliwym związku jakim jesteś.
Pozdrawiam.
 
     
Piotrek86 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 137
Skąd: Żrdw
Wysłany: 2013-11-15, 19:49   

Mariette napisał/a:
Piotrek86 napisał/a:
od 2 lat jestem w szczęsliwym związku i to już się nie zmieni

Super i tym trzymaj,
Każdy z nas szuka znajomych, koleżanek, kolegów.
Lepiej dla Ciebie, trzymaj się w tym szczęśliwym związku jakim jesteś.
Pozdrawiam.


Trzymam się trzymam ^^ i na pewno nie puszczę. Niestety moja dziewczyna mieszka po drugiej stronie Warszawy i widujemy się w weekendy :/. A tu na miejscu za dużo znajomych nie mam i dlatego miałem nadzieję, że kogoś znajdę na tym forum :)
Ostatnio zmieniony przez Piotrek86 2013-11-15, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS