Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Kraków/Śląsk
Autor Wiadomość
Panoramix
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-19, 17:41   Kraków/Śląsk

Cześć. Jestem Adrian mieszkam w Krakowie. Mam 24 lata. Szukam osoby/osób z którymi mógłbym po wymieniać korespondencje, a w przyszłości ewentualnie się spotkać. Od razu mówię, że nie szukam przelotnego seksu czy nawet Pani, którą będę sponsorował w zamian za spotkanie. Szukam osoby z którą będę mógł się naprawdę szczerze zwierzyć i tego oczekuje od drugiej stronu. Chcę być szczery, jestem rok po operacji jelit. Na szczęście wszystko się udało. Mógłby być jakiś spacer, kino. Albo jedno i drugie. Kawiarnia czy restauracja. Mam tez niestety wadę, jestem uległy, ciężko mi komuś odmówić no i trochę czuły. Choć staram się tego nie okazywac. Także jeśli ktoś coś to proszę pisać śmiało. Ja nie gryze. Zostawiam mój nr. GG 47635845 lub piszcie PW

PS. W stronie www w profili znajdziecie mojego bloga i zdjecie ; p
Ostatnio zmieniony przez Panoramix 2017-01-19, 17:47, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS