Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
do wszystkich
Autor Wiadomość
teloyv 
Milczący



Dołączyła: 09 Sie 2013
Posty: 58
Wysłany: 2013-08-10, 14:57   do wszystkich

Znalazłam się tu żeby poznac ludzi, którzy wniosą do mojego życia trochę kolorów, różnorodności i dzięki którym włączając komputer będę zastanawiała sie co ciekawego czeka na mnie na forum.
Kojarzycie film "masz wiadomośc"? Ja myślę, ze posiadanie takiego przyjaciela w necie to bardzo fajna sprawa. Chętnie poznam ludzi, którzy maja ochotę pisac ze mną o wszystkim i o niczym, więc piszcie ;-)
 
     
Barutai 
Początkujący


Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 126
Wysłany: 2013-08-10, 15:09   Re: do wszystkich

teloyv napisał/a:
Znalazłam się tu żeby poznac ludzi, którzy wniosą do mojego życia trochę kolorów, różnorodności i dzięki którym włączając komputer będę zastanawiała sie co ciekawego czeka na mnie na forum.
Kojarzycie film "masz wiadomośc"? Ja myślę, ze posiadanie takiego przyjaciela w necie to bardzo fajna sprawa. Chętnie poznam ludzi, którzy maja ochotę pisac ze mną o wszystkim i o niczym, więc piszcie ;-)

Hmm. Polecam się w tej kwestii ale z doświadczenia ci powiem że internetowe znajomości potrafią czasami bardziej zdołować niż pocieszyć.
Brakuje tego języku ciała, głosu, obecności. Na początku jest okey ale po jakimś czasie czujesz jakbyś gadała z "literakami na monitorze". I to bez względu na rodzaj takiej relacji.
Ja to nazywam syndromem "cukierka za szybą".
Widzisz ten cukierek, ale jedyne co możesz zrobić to polizać szybę.

Chociaż to zależy od człowieka/ludzi. Ja jako facet urodzony w latach 80tych nie potrafię jechać na samym internecie. Jest wspaniałym dopełnieniem znajomości z realu ale nigdy go nie zastąpi. No ale to mi.
Ostatnio zmieniony przez Barutai 2013-08-10, 15:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
teloyv 
Milczący



Dołączyła: 09 Sie 2013
Posty: 58
Wysłany: 2013-08-10, 17:28   

No dużo prawdy w tym co piszesz Barutai. Znajomośc w realu nawet nie ma porównania do klikania na klawiaturze. Tylko wiesz - właściwie pierwszy raz sięgnęłam do tego typu forum i myślę, ze odpowiada mi póki co ten lizak za szybą. A jak przestanie to jaki problem to zmienic...? ;-)
 
     
Barutai 
Początkujący


Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 126
Wysłany: 2013-08-10, 17:34   

teloyv napisał/a:
No dużo prawdy w tym co piszesz Barutai. Znajomośc w realu nawet nie ma porównania do klikania na klawiaturze. Tylko wiesz - właściwie pierwszy raz sięgnęłam do tego typu forum i myślę, ze odpowiada mi póki co ten lizak za szybą. A jak przestanie to jaki problem to zmienic...? ;-)

no to mamy podobnie. Tzn też pierwy raz na takim forum. I ku mojemu ogromnemu zdziwieniu nawet jest mi przyjemnie. oczywiście to nie jest to czego szukam, ale nie znaczy że tym gardzę.
 
     
teloyv 
Milczący



Dołączyła: 09 Sie 2013
Posty: 58
Wysłany: 2013-08-10, 18:38   

Barutai napisał/a:
oczywiście to nie jest to czego szukam

no zaraz, zaraz... w innym temacie mniej więcej piszesz czego szukasz więc poczekaj chwilę. Może forum to będzie właśnie to miejsce gdzie znajdziesz to czego potrzebujesz ;-)
 
     
Barutai 
Początkujący


Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 126
Wysłany: 2013-08-10, 19:00   

teloyv napisał/a:
Barutai napisał/a:
oczywiście to nie jest to czego szukam

no zaraz, zaraz... w innym temacie mniej więcej piszesz czego szukasz więc poczekaj chwilę. Może forum to będzie właśnie to miejsce gdzie znajdziesz to czego potrzebujesz ;-)


Ne ne, źle się wyraziłem. Chodzi mi o to że pitu pitu na forum, ile by mi przyjemności nie dawało, nie zastąpi mi mojego celu z jakiego w ogóle się tu pojawiłem - czyli tulituli.
 
     
teloyv 
Milczący



Dołączyła: 09 Sie 2013
Posty: 58
Wysłany: 2013-08-10, 21:11   

Cytat:
Ne ne, źle się wyraziłem. Chodzi mi o to że pitu pitu na forum, ile by mi przyjemności nie dawało, nie zastąpi mi mojego celu z jakiego w ogóle się tu pojawiłem - czyli tulituli.

Fajny jesteś! Naprawdę ciekawy z Ciebie gośc. Zastanawia mnie trochę co sprawia, ze przytulanie jest dla Ciebie takie ważne. To znaczy - wiadomo - piszesz o inspiracji, ale w ogóle - skąd Ci sie to wzięło...
 
     
Barutai 
Początkujący


Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 126
Wysłany: 2013-08-10, 23:04   

teloyv napisał/a:
Cytat:
Ne ne, źle się wyraziłem. Chodzi mi o to że pitu pitu na forum, ile by mi przyjemności nie dawało, nie zastąpi mi mojego celu z jakiego w ogóle się tu pojawiłem - czyli tulituli.

Fajny jesteś! Naprawdę ciekawy z Ciebie gośc. Zastanawia mnie trochę co sprawia, ze przytulanie jest dla Ciebie takie ważne. To znaczy - wiadomo - piszesz o inspiracji, ale w ogóle - skąd Ci sie to wzięło...

Bo jestem wampirem.
Hih.

Największe skarby tego świata są robione w brązie, nie w złocie.
Miło mi Telo.
Ostatnio zmieniony przez Barutai 2013-08-10, 23:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
teloyv 
Milczący



Dołączyła: 09 Sie 2013
Posty: 58
Wysłany: 2013-08-11, 13:44   

Mało kto nie jest wampirem ;-) To dlatego człowiek pomimo tego że jest okropnym indywidualistą z natury ciągnie do "stada"
 
     
Barutai 
Początkujący


Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 126
Wysłany: 2013-08-11, 14:01   

teloyv napisał/a:
Mało kto nie jest wampirem ;-) To dlatego człowiek pomimo tego że jest okropnym indywidualistą z natury ciągnie do "stada"

Czasami jako owca, czasami jako Wilk.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS