Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawa znajomość
Autor Wiadomość
Terry 
Nowy

Wiek: 30
Dołączył: 23 Lut 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-02-23, 18:40   Ciekawa znajomość

Witam :)
Jestem na tym forum pierwszy raz ;-)
Zarejestrowałem się aby poznać kogoś ciekawego z kim mógłbym po prostu pogadać :)
Mam 20 lat i jestem lekkoduchem ;p Interesuje się praktycznie wszystkim, porywa mnie każdy wiatr ;p wystarczy że podczas rozmowy zainteresuje się czymś i już łapię bakcyla ;p
Pewnie dla tego też nie mam żadnego celu w życiu. Poza tym że chcę żyć spokojnie ^^
Wstawać rano i zajmować się pierdołami ^^ Właściwie to co najbardziej kocham to wolność, spacerować latem po polach, czuć zapach zboża, trawy, wiatru, wody ^^ Jesienią chodzić na grzyby, na ryby. Zimą wchodzić na lód i spacerować po jeziorze, lesie, obserwować zwierzęta słuchać historii z dawnych czasów moich dziadków ^^
Ogólnie jestem szczęśliwy, tylko czasami doskwiera mi samotność.
Mam paczkę dobrych starych kolegów :) Ale to męskie towarzystwo i nie mogę z nimi rozmawiać o wszystkim, panowie wiedzą o co chodzi ;p
Czasami, jak na przykład dzisiaj tracę ochotę do życia i potrzebuję kogoś do normalnych luźnych rozmów :) Nie mam dziewczyny a dobrych koleżanek też nie mam ;p Co bynajmniej mi nie przeszkadza w cieszeniu się życiem ^^
To chyba tyle co chciałem napisać :)
Czasami jak jest źle to dobrze jest z kimś pogadać :-D Więc jeśli ktoś ma ochotę na nową znajomość to ja chętnie poznam kogoś nowego :zeby:

Pozdrawiam ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS