Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
--- POZNAŃ ---- około 30tki
Autor Wiadomość
Hazuki 
Milczący



Wiek: 33
Dołączył: 19 Sie 2012
Posty: 54
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-11-12, 19:05   

Zacznij :) Jestem otwarty na nowe rzeczy :) Takie rzeczy powinnaś pamiętać :)

Skoro nie masz, to dlaczego stale wspominasz kolesia.
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-11-12, 19:08   

już mówiłam... ciężko zrozumieć?:) to całe moje życie które pamiętam, nie pamiętam wiele z dzieciństwa, jak każdy nie pamięta. Ja też jestem otwarta ale bardzo nie ufna co do nowych osób, kilka lat i powinnam takie rzeczy pamiętać, jesteś młodszy rok, to więcej pamiętasz, może się uczysz, ja nie na razie, nie mogę, ale jak studiowałam było dużo lepiej wiesz, praktyka to jest to.... jak np mama długo nie pisze, to pisze brzydko itp, chyba tak samo z pamięcią... czyż nie?
Ostatnio zmieniony przez Monixa7 2012-11-12, 19:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
baronowa 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 280
Wysłany: 2012-11-12, 19:10   

Monixa7, wybacz wtrącenie, ale uważam, że bez względu na wiek podstawowe zasady gramatyki i język polski w stopniu dobrym to chyba każdy szanujący się Polak powinien znać.:) Jedna rzecz wyrażać swoje opinie, a druga robić to poprawnie.;)
 
     
Hazuki 
Milczący



Wiek: 33
Dołączył: 19 Sie 2012
Posty: 54
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-11-12, 19:13   

Współczuje Twojemu nowemu facetowi. Jeszcze go nie masz, ale gdy będziesz miała to mu współczuje.
Stałe słuchanie o byłym każdego doprowadzi do szału. Moja rada, mimo że to Twoje wspomnienia za dużo nie poruszaj tematów o byłym. 2 sprawa wydajesz się być całkiem ok, tylko że trochę się o wszystko czepiasz :) A teraz jaki masz kolor włosów?
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-11-12, 19:22   

avatar jest mój, jestem brunetką ale farbuję, a do powyższego BARONOWA, słuchaj podaj mi moje błędy ortograficzne... czekam, ale oprócz nie z przymiotnikami i jakbyś czytała miałam raka, i troszkę mniej pamiętam, robimy test na ortografię? na pewno wygram, jestem humanistką. Kolejna..... boshe i Ty się dziwisz, że się łatwo wkurw*iam......

baronowa wszyscy robią takie byki, że masakra a ja jakie? wymień mi je jak jesteś taka cwana ,a i w lo nie jestem już dawno jak Ty jesteś, mogłaś mi tak powiedzieć jak byłam w Twoim wieku, pogadamy za kilka lat czy tak wszystko pamiętasz i jak będziesz miała przerwę w nauce....
Ostatnio zmieniony przez Monixa7 2012-11-12, 19:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Hazuki 
Milczący



Wiek: 33
Dołączył: 19 Sie 2012
Posty: 54
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-11-12, 19:26   

Humanistka, która popełnia takie straszne błędy i jeszcze chce test :P Masz dobre żarty, poza tym powinnaś wyciągnąć wnioski. Denerwujesz się, bo ktoś Cię poprawia?
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-11-12, 19:31   

tak, podaj mi błędy moje.... i nie tyczy się to literówek, literki się mi mienią, podaj mi błędy z nie tymi u, ó, ż, rz itp.
 
     
Hazuki 
Milczący



Wiek: 33
Dołączył: 19 Sie 2012
Posty: 54
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-11-12, 19:33   

podaj mi błędy moje

Styl masz na 1, poczytaj swoje posty jak już to podaj mi moje błędy.
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-11-12, 19:36   

omg, pisałam miałam raka, głowy, było ze mną rozmawiać 2 lata temu, nie miał byś się do czego przyczepić! mam dość tej durnej konwersacji, pa
 
     
baronowa 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 280
Wysłany: 2012-11-12, 19:42   

"Boshe" i już wiem, że nie mamy o czym rozmawiać. :) Testy mogę robić, polski lubię i nie mam z nim najmniejszego problemu. Nie każdy robi takie byki. O ortografii słowa nie napisałam, jeśli mam się czepiać to składnia Twoich wypowiedzi bywa taka, że ciężko zrozumieć co masz na myśli. Co do rozmawiania za parę lat, zaufaj mi, nie mam zamiaru zapomnieć podstaw czytania i pisania ze zrozumieniem.:) Mogłabym pisać z błędami i mówić, że nie mam obowiązku poprawnych postów, bo jestem umysłem ścisłym, tylko po co wymówki?

Z Twojego postu wynika, że to, iż się, jak to poetycko ujęłaś, "wku*wiasz" jest winą wszystkich, tylko nie Twoją, jaka szkoda, że cały świat jest taki okrutny... Szczerze mówiąc nie rozmawiałam z Tobą jeszcze, ale czytałam sporo tematów, w których się udzielałaś i doskonale wiedziałam jak zareagujesz na moją wiadomość.

Poza tym, nie przyczepiłam się stricte do Twoich błędów, ale do wypowiedzi, w której napisałaś, że masz prawo nie umieć poprawnie pisać. Owszem, masz prawo, ale nie zasłaniaj się tym, że szkoła była dawno.:)

Już wiem, że będzie kolejny post pełen wściekłości nie wiadomo na co lub na mnie, bo tak jak Ty piszę co myślę(ale myślę inaczej, więc jest źle;(), wiec ulżyj sobie.:) Pozdrawiam.

P.S. Cinema, adminie, serdecznie przepraszam za offtop, już kończę.
Ostatnio zmieniony przez baronowa 2012-11-12, 19:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-11-12, 19:47   

baronowa przegięłaś, niczym się nie zasłaniam a tłumaczę skąd taki styl, kutwa, to Ty masz problem jak mnie nie rozumiesz, jakoś niektórzy rozumieją,

Cierpię jak mnie ktoś oszukuje,
Szybko się denerwuje.

Chcesz mi zrobić w sercu ranę?,
To masz przeje*bane.
Nie nawidzę Cię, w tej chwili
kości zostały rzucone,
będziemy już w złości żyli.

Zmarnowałeś mi chwilę życia,
brakuje jeszcze bicia heh.


czekam.... na błędy ortograficzne baronowa.....
Ostatnio zmieniony przez Monixa7 2012-11-12, 19:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
baronowa 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 280
Wysłany: 2012-11-12, 19:53   

Też Cię ponownie pozdrawiam, nawet jeśli mam teraz "przeje*bane". :) I nie mam żadnego problemu, wszystko napisałam z pełnym spokojem, którego uzyskania szczerze Ci życzę. :)
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-11-12, 19:57   

mi spokoju nie trzeba..... ale dzięki hehe ja jestem mega miła jak jest tak odwrotnie, ale jak ktoś się mnie głupio czepia to warczę, wiesz?:) serio inni robią mega byki i nikt ich nie upomina a do mnie za durny styl się rzuciłaś.... choć miałam raka i byłam dawno w szkole ale to za małe wytłumaczenie.
 
     
baronowa 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 280
Wysłany: 2012-11-12, 20:00   

Warcz sobie, mnie to serio nie przeszkadza.:) Widać również nie zrozumiałaś sensu mojej wypowiedzi, trudno. Miałam skończyć tę rozmowę już dwa posty temu, więc... Trzymaj się.:)
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-11-12, 20:03   

tak będę, nie masz co pisać, bo Ci głupio, że czepiłaś się dziewczyny chorej o jakiś styl, a błędów brak? niom popieram papa
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS