Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam...Na depresji Urgall już tylko śmierć...
Autor Wiadomość
ShadrakMeduson 
Nowy

Wiek: 33
Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 30
Wysłany: 2019-03-03, 09:12   Witam...Na depresji Urgall już tylko śmierć...

Napisałem bardzo bardzo długi post ale smartfon mi nie wysłał... Tylko wylogował.
Nie chce mi się dwa razy pisać...

Krótko.
Z Łodzi
Samotny już niesłyszący, wyższe wykształcenie, matka alkoholiczka, problemy psychiczne, bez znajomych, bez życia towarzyskiego, bez związków, załamany, z mnóstwem zainteresowań, bojący się śmierci, zdesperowany trochę, obecnie pesymista żyjący do maja praca dom potem pewnie sznur bo nie ma pracy dla takich jak ja.

W zeszłym roku rok na tinderze i Badoo ale aparaty słuchowe odstraszały teraz już nie słyszę i jestem brzydki więc gra skończona.

Nie planuje kończyć ze sobą bo wegetuje dla książek.

Oddam większość księgozbioru za sens życia to jest miłość.

Ale to mit.

Nawet nie mogę być jak Drednot Huron Fal- ta śmierć jest moja odmawiam wam zwycięstwa... (Rzeź na Istvaan 3, bombardowanie wirusowe miasta chórów)... :placze:
:placze:
 
     
andi 
Częsty bywalec


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 882
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2019-03-03, 21:48   

Cześć witaj na forum :) Smutne słowa i pewnie smutne życie ale trzymaj się jakoś
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS