Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam
Autor Wiadomość
uszatek2137
Nowy

Dołączył: 08 Sty 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-01-08, 21:59   Witam

Cześć, jestem Ania i mam 20 lat. Pierwszy raz jestem na takim forum. W sumie samotna czułam się już od małego, ale ponieważ jestem introwertykiem. Od dłuższego czasu praktycznie nie ruszam się domu, tylko studia i praca, więc spirala samotności się rozkręcam. Liczę na to, że może poznam tutaj inteligentną osobę, która mnie zrozumie.
 
     
PrzytulAnka 
Początkujący



Dołączyła: 24 Wrz 2017
Posty: 157
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2018-01-08, 23:36   

Hej. :-)
 
 
     
długopis 
Aktywny


Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 439
Wysłany: 2018-01-09, 00:16   

Cześć Aniu.
Czy na studiach albo w pracy nie masz nikogo ciekawego?
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2018-01-09, 14:06   

Ania, a gdzie można poznać najwięcej ludzi niż podczas studiów i pracy? :) Dokładnie tak, jak pisze długopis.

Z autopsji wiem, że po skończeniu studiów robi się dopiero czarna dziura jeśli chodzi o życie towarzyskie, bo jeśli nie zawiązało się wtedy jakichś trwalszych znajomości, to każdy idzie w swoją stronę i skupia się na swoim życiu... :)


Witaj na forum! :)
 
     
długopis 
Aktywny


Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 439
Wysłany: 2018-01-09, 17:20   

@Marcy Ja akurat na studiach na kierunku nie miałem ludzi, z którymi bym nadawał na tych samych falach, więc nie zawsze dobrze wychodzi.
Co do pracy jestem bardziej optymistyczny, bo pracę można łatwiej zmienić, chyba że komuś wyjątkowo zależy akurat na tej, w której jest.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS