Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Hej ^^
Autor Wiadomość
C.Lenfent
Nowy

Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 15
Wysłany: 2011-11-26, 19:01   

Lonely4Ever - pocieszające, dzięki! XD W końcu za 10 razem powinno być dobrze, a jak nie to poszukam innej drogi w zyciu :)
Abuss - cześć ^^
duenderosa - jej, dziękuję ^^ Staram się dobrze rozplanować czas, ale i tak głównie ślęczę nad historią, którą musialam pokochać (taka to masochistyczna miłość). Nie mam na szczęście problemu, że jakiegoś przedmiotu maturalnego nie lubię, to wielka ulga, ale tę zasadę 5 minut wezmę sobie do serca (bo niestety oprócz ukochanych przedmiotów mam jeszcze te nielubiane... XD) iii yyyyy to może głupie pytanie, ale czy okej będzie, gdy będę mówiła do pani po nicku? XDDDDD
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2011-11-26, 19:35   

C.Lenfent, tutaj nikt do nikogo nie mówi per pani. Wszyscy równi, bez względu na wiek :)
 
 
     
pesymista
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-26, 20:55   

C.Lenfent, Witam Ciebie bardzo gorąco;)
 
     
Darkness 
Początkujący


Wiek: 29
Dołączyła: 13 Sie 2011
Posty: 150
Skąd: Slask
Wysłany: 2011-11-26, 21:04   

Ja takze witam ;-)
 
     
C.Lenfent
Nowy

Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 15
Wysłany: 2011-11-26, 21:12   

Okej, okej, nie jestem w internecie od wczoraj, ale nigdy nie miałam okazji być na forum, gdzie jest taki rozstrzał wiekowy ^^
do zwyczajów tu panujących - dostosuję się ^^
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-26, 22:54   

:lol:
Hej, no bez przesady nie jestem taka stara, żeby zaraz na Pani :oczko:
Poza tym stwierdzenie, że "mam w domu maturzystkę" nie określa ile mam naprawdę lat :serduszka: W każdym razie maturę już zdałam :-D
:przytul:
Pozdro wszystkim
 
     
C.Lenfent
Nowy

Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 15
Wysłany: 2011-11-26, 22:59   

Ach! Racja, zapędziłam się z tymi domniemaniami XD Typowe dla mnie ^^
W porządku, w porządku, juz wiem co robić :D
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2011-11-27, 13:09   

duenderosa, powiedziałabyś ile masz lat :-P Tak się kryjesz.
 
 
     
borneo 
Nowy


Wiek: 48
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 30
Wysłany: 2011-11-27, 16:21   

:-) ihiih
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-27, 17:44   

:-P
mam tyle na ile się czuję. Czasem 5 (o taaaak zwłaszzca jak widzę rollercostera, to nie mogę się oprzeć jak dziecko, albo wczoraj bawiłam się balonikami w salonie Telekomuniklacji, bo kolejka była długa i było nudno :lol:

a czasem mam 18 (jak idę po wino do sklepu :lol: )

albo dwadzieścia kilka, jak jestem na miłej kawie z przxemiłym facetem :lol:

albo 70 (jak wstaję rano i bolą mnie kości :lol: )

albo 39 i pół (jak muszę przeprowadzić z dziećmi poważną rozmowę dotycząca nie pójścia na kolejną imprezę :lol: ).

:jezyk2:
uwielbiam Was :uscisk:
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2011-11-27, 18:59   

duenderosa napisał/a:
albo 39 i pół (jak muszę przeprowadzić z dziećmi poważną rozmowę dotycząca nie pójścia na kolejną imprezę :lol: ).

Czyli to, czego dzieci nie lubią najbardziej. Ja nie chodzę na imprezy, więc mnie rodzice wkurzają. Ale jak mi nie pozwalają raz na pół roku pójść z przyjaciółką do kina to się wnerwiam.
 
 
     
Forever_Alone 
Milczący



Wiek: 34
Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-27, 20:35   

Ever napisał/a:
duenderosa napisał/a:
albo 39 i pół (jak muszę przeprowadzić z dziećmi poważną rozmowę dotycząca nie pójścia na kolejną imprezę :lol: ).

Czyli to, czego dzieci nie lubią najbardziej. Ja nie chodzę na imprezy, więc mnie rodzice wkurzają. Ale jak mi nie pozwalają raz na pół roku pójść z przyjaciółką do kina to się wnerwiam.


dobrze, że jaj już mam te czasy z głowy :-D
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-27, 23:27   

Ever, chętnie pogadam z Twoimi starymi. To koszmar! Ja uważam, że skoro dorośli mają urlopy "na rządanie" tym bardziej powinno to dotyczyć dzieci! Nie chcesz iść dziś do szkoły Ok (ale warunek jest taki, ze masz nadrobić swoje... jak w robocie)
A o wychodzeniu? Człowiek nie rozwija się jak nie wychodzi do ludzi!
Poza tym dużo częściej potem w dorosłymżyciu ma problemy ze związkami, jak nie popróbuje wcześniej (i nie mówię tu zaraz o sypianiu razem i sexie), ale o zwyczajnych interakcjach, radzeniu sobie w trudnych sytuacjach jak cię np. zaczepiają, albo jak tobie się ktoś podoba, albo zwyczajne poznawanie świata i psychiczne odłączanie od rodziców!

Owszem, rodzice powinni wyznaczać pewne granice, chroniąc dziecko często przed sobą samym, ale to nie może być więzienie, albi zasada "bo tak ci mówimy i tak ma być" tylko te zasady powinny być racjonalne, realne, wyjaśnione, dogadane (zwłaszcza z nastolatkami, którzy mają prawo do swojego zdania i innych poglądów).

Darek Jankowski z 39 i pól może nie jest idealnym ojcem... ale myślę, ze jest OK
Pozdrawiam wszystkich, którzy mają problemy ze 'starymi"...:)
Im też nie zawsze jest łatwo... nikt się nie rodzi rodzicem... ale nie bójcie się rozmawiać, a jak trudno wam rozmawiać piszcie do nich maile, albo zwykłe listy czy kartki.., zwłaszzca jak jest wam bardzo źle..
Ja swoim pisałam... wtedy często słyszałam "nie mieliśmy pojęcia, że dlaCiebie to jest takie trudne!", wiem byłam szczęściarą w wielu sprawach... ale bez przesady, też moi rodzice nie byli aniołami ;-)
Pamiętam jak mama kazała mi nosić różowe sweterki i grube gacie na rajstopy (takie do połowy łuda) jak była zima!!!!! KOszmar, ściągałam je na klatce :lol:
Ostatnio zmieniony przez duenderosa 2011-11-27, 23:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
czekolada 
Początkujący



Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 163
Skąd: jestem?
Wysłany: 2011-12-02, 18:36   

C.Lenfent, cześka :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS