Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień dobry wieczór ;)
Autor Wiadomość
Wild tree
Nowy

Dołączył: 11 Sty 2020
Posty: 2
Wysłany: 2020-01-22, 21:14   Dzień dobry wieczór ;)

Cześć wszystkim! Dołączyłam do tego forum w poszukiwaniu bratniej duszy do rozmowy. Samotność to w sumie moje drugie ja, ale nauczyłam się z nią nie walczyć, a korzystać mądrze. Jestem introwertykiem, więc zbyt intensywne kontakty z ludźmi mi nie służą, zazwyczaj jestem szczęśliwa, że mogę wrócić po pracy do pustego i cichego mieszkania i nie muszę nic dla nikogo. Staram się korzystać z życia, zwiedzać, realizować pasje, śmiać się i cieszyć codziennymi rzeczami. Mam przyjaciółkę z którą świetnie się dogaduję (czyli taką która rozumie, że nie zawsze mam ochotę na rozmowę, nie przejmuje się tym że czasem "zrywam kontakt" żeby zresetować umysł i odzywam się dopiero po miesiącu) ale ponieważ uwielbiam poznawać nowych ludzi to brak mi ostatnio nowych bodźców :) w samotności przeżyłam cały okres szkolny i wiem jak może to dokopać jeśli się z tym walczy. Poznanie kogoś wartościowego w realu to zdaje się graniczy z cudem, zwłaszcza kiedy człowiek ma mało wolnego czasu poza pracą. A i dla introwertyka takiego jak ja otworzyć się przed kimś innym jest trudne, łatwiej to zrobić online ;) Na studiach, w szkole, było to jakoś bardziej naturalne, proste, wspólne problemy zbliżały! Jeśli ktoś ma ochotę pogadać to zapraszam na pw. W skrócie o mnie- jestem molem ksiażkowym, przyrodo-holikiem, uwielbiam rysunek i fotografię przyrodniczą. Nie interesują mnie rozmowy o paznokciach, sukienkach i butach (chyba że chodzi o nową odzież termiczną i trekingi), dzieciach ani gotowaniu, to nie moja bajka. Szukam ludzi interesujących którzy nie uważają że są nieomylni, mają do siebie dystans i lubią zastanawiać się nad sobą, swoją osobowością i światem wokół :)
 
     
Mati88 
Nowy

Wiek: 35
Dołączył: 14 Wrz 2019
Posty: 39
Wysłany: 2020-01-26, 12:34   

Cześć witaj. 🙂
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS