Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Sny
Autor Wiadomość
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-01-05, 19:15   Sny

Co Wam się ostatnio śniło? Miewacie jakieś ciekawe sny? A może w niemal każdym śnie pojawia się jeden, ten sam motyw, np. jak w moich orzech, co podobno oznacza nasza zdrową lub przegniłą osobowość. Moje orzechy zwykle są przegniłe, więc...
Ostatnio baaardzo często w snach skaczę z dachu, zdarzało mi się też wchodzić pod samochód, łykac tabletki no i wgl. zabijać, niestety tego w senniku nie znalazłam. Co może oznaczać coś w stylu: Stoję na dachu wieżowca, rozłupuję orzecha, patrzę, jest zgniły i z tego powodu robię krok w przód i gdy jestem nad samą ziemią budzę się.
 
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-01-05, 19:18   

wow to widzę drastyczne sny masz Marta :/ ja w ogóle nie śni nic a jak śnię to są to sny takie które się sprawdzają w życiu codziennym
 
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-01-06, 00:07   

Ja mam ostatnio sny może nie tak straszne jak Ever ale bardzo często śni mi się że nie mogę po schodach wejść albo krew. A jak winda mi się śni (mam uraz, jak nie musze to nie jeżdzę a juz na pewno nie sama) to na bank coś nie miłego się stanie...zawsze się sprawdza :/
Sny to nasza podświadomość, a podświadomość jest nie zbadana, w senniki te spisane bym nie wierzyła do końca każdy ma swój sennik. U jednego zęby moga oznaczać chorobę a u drugiego wręcz przeciwnie.
Ever ze swoim snem to powinnaś iść na pewne forum (nie wiem czy mogę podać strone i czy to nie reklama), tam interpretują takie rzeczy. Bo tu potrzeba by było kogoś kto ma wiedzę, interpretować wszystko z osobna i później złożyć do "kupy" :-D
Ostatnio zmieniony przez myszka1604 2012-01-06, 00:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-01-21, 20:59   

Macie czasem tak, że śni wam się coś tak realistycznego, tak milego, coś o czym często marzyliście...przeżywacie to, wręcz dotykacie sobą, a później nadchodzi ta szara rzeczywistość...pobudka? Dzisiaj miałam taki sens, byłam za jednym razem szcześliwa że mi się przyśniło i smutna że to tylko sen...
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-01-22, 10:09   

hehe o tak ja miewam takie sny i to dosyć często :oczko:
 
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-29, 01:28   

Ja często śnię (właściwie codziennie) i uwielbiam sterować snem (podobno wielu ludzi to potrafi). Nawet jak się obudzę, wstanę i znów zasypiam potrafię "dośnić" swój sen planując co ma mi się dalej przyśnić.
Oczywiście, że śnię zazwyczaj miło i przezywam to we śnie czego nie mam na jawie :-D

Często latam :)
Albo się całuję z różnymio przystojnymi facetami :lol:
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-01-29, 23:33   

Duenerosa, zazdroszcze Ci :mrgreen: Kilka razy próbowałam technik świadomego snu, ale jak tylko zdaje sobie sprawę że weszłam w stan OOBE, to chyba z tej ekscytacji albo przerażenia wybudzałam się :/
Teraz jestem na etapie pozytywnej wizualizacji. Za to sny mam okropne...np. dzisiaj śniło mi się dużo wodu, woda była na podwórku, oblewała mój blok, była tylko wąska ścieżka bez wodu. Przerażające.
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-29, 23:35   

Badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego udowodnili że sen uwalnia od złych wspomnień. Ta wiedza może być pomocna np. w leczeniu tzw. zespołów pourazowych, czyli następstw traumatycznych przeżyć, jak wypadek czy śmierć najbliższych. Wniosek? Sen jest dobry na wszystko, ale najlepszy by się odstresować i zapomnieć o tym co złe.

Tak że dobrze, że nam się śni. Też mam różne sny, też czasami latam w powietrzu, raz są dobre sny innym razem nie najlepsze.
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-01-29, 23:38   

Sen dorby na wszystko? A jak ktoś ma koszmary i złe wspomnienia powracające właśnie we snach? Lubię spać, lubię śnić...ale czasem boję się zasnąć kiedy w środku nocy wybudzę się z jakiegoś koszmaru :-(
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-01-30, 17:30   

myszka1604 napisał/a:
Kilka razy próbowałam technik świadomego snu, ale jak tylko zdaje sobie sprawę że weszłam w stan OOBE, to chyba z tej ekscytacji albo przerażenia wybudzałam się :/

Mam tak samo :)
myszka1604 napisał/a:
Lubię spać, lubię śnić...ale czasem boję się zasnąć kiedy w środku nocy wybudzę się z jakiegoś koszmaru :-(

Ja w ogóle boję się zasnąć.
 
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-02-12, 19:44   

Kumpel opowiedział mi właśnie swój sen:
"Anita mi się śniła xD
ona się...brała prysznic ja gadałem z kumplami, a potem wbiłem jej do łazienki zamknąłem drzwi i... xD
podałem jej ręcznik po czym nie pamiętam co się działo (nic zbereźnego)
ale ona we śnie miała większe...
oczęta xD"

Jak napisał "oczęta" to spadłam z krzesła :zeby: Dobrze wiem, że chodziło mu o piersi i myśli, że się nie domyślę :D
 
 
     
Cathless 
Nowy


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Paź 2011
Posty: 42
Wysłany: 2012-02-17, 16:59   

Ja mam strasznie realistyczne sny ;). Często do tego stopnia, że gdy się przebudzę nie wiem, czy dana sytuacja wydarzyła się naprawdę.
Wczoraj miałam dość dziwną sytuację- w nocy śniło mi się, że gdy będę jechać autobusem natrafię na kontrolę biletów? Kto był następnego dnia w autobusie? Kanar.
Zbieg okoliczności albo przeczucie xD
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-02-17, 20:26   

hehe przeczucie :-D I pewnie kupiłaś dla tego bilet :-D heh ja też mam takie sny które po obudzeniu się nie wiem czy to się działo na prawdę czy tylko w śnie :-)
 
 
     
Cathless 
Nowy


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Paź 2011
Posty: 42
Wysłany: 2012-02-18, 15:23   

Bilet mam miesięczny, więc z tym nie było problemu ;)
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-02-18, 20:34   

hehe to masz szczęście :-D więc pamiętaj jak będą się Tobie śniły cyfry w totka to wysyłaj migusiem los i jeszcze do mnie napisz jakie to były cyfry :-D podzielę się wygraną z Tobą heh
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X