Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Samotność z czasem
Autor Wiadomość
Peter7400 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 117
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: 2019-04-16, 19:21   Samotność z czasem

Witam

Powoli zaczynam kroczyć ścieżką samotnika z wyboru już tłumacze dlaczego ... W sumie od czasów szkolnych miałem dziewczyny , jak każdy przechodziłem przez te szkolne historie , wiadomo nic z tego nie było szczególnie mocne , no bo jak wiadomo to są tylko pierwsze zauroczenia . Potem przyszły studia i pierwsze poważne związki , niestety tak trafiło że głównie były to związki na odległość , trafiłem na materialistkę hah , a później na studentkę matematyki itd. itd. w gruncie rzeczy w ciągu jakiegoś tam czasu byłem w takich tam mikroskopijnych związkach , bo jakoś tam chciałem sobie zapewnić pewną lukę w życiu . Wiadomo niestety nie wyszło z prozaicznego powodu , wszystko było tak na prawdę na siłę . Minęło trochę czasu , znów wróciłem do samotności , znów zająłem się sobą itd. , minęło trochę czasu i trafiłem na cudowną dziewczynę (tak przynajmniej było przez długi okres czasu ) , była podobna do mnie , zainteresowania , rozmowy , jakoś czułem w końcu że to ta kobieta , bo mogłem mieć jej ciało , umysł i mogłem ją zadziwiać cały czas , aż w końcu po 1,5 roku przyszedł moment rozstania , jakoś tak wyszło że jednak nie pasowaliśmy do siebie :P i hah obecnie jestem tu gdzie jestem. Jestem facetem , mam prawię 28 lat , ćwiczę , dbam o siebie , czytam , interesuje się wieloma rzeczami , chce zmienić pracę itd. (taka kryptoreklama haha :P ) . No , ale dobra wróciłem do siebie i cóż postanowiłem zadbać wyłącznie o siebie , tak jak to zwykle bywa po rozstaniu i zaczynam być egoistą w związku z tym. Myślę tak o tym wszystkim co mnie spotkało i hah mimo że jestem gadułą i w ogóle jestem otwarty na ludzi , twierdzę że wątpliwe jest to że nadaje się na jakikolwiek związek , może to wygoda , może coś innego , ale jakoś nie użalając się nad sobą , mam serdecznie dość bycia z kimś . Może będzie tak że pewnego zimowego wieczoru pomyślę , że kurde może jednak moje decyzja jest głupia , ale póki co się na to nie zanosi . Żyje tym co moje i żyje by być kimś kim chce być .
 
     
smutny 
Milczący


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 51
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2019-04-24, 16:32   

Hej! Pogadamy?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS