Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam znajomych - Wrocław
Autor Wiadomość
Alen 
Nowy


Wiek: 33
Dołączyła: 28 Lip 2015
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2023-01-31, 22:49   Szukam znajomych - Wrocław

Cześć :-)
Szukam koleżanek, kolegów (może przyjaciół ;-) ) z Wrocławia i okolic.

Nigdy nie miałam wielu znajomych i ciężko nawiązuję nowe znajomości, głównie przez moją nieśmiałość. Ostatnio coraz bardziej doskwiera mi samotność, bo oprócz męża i jednej koleżanki, z którą rzadko się spotykam nie mam właściwie nikogo z kim mogłabym się spotkać i porozmawiać.
Fajnie by było wyjść z kimś na miasto, na kawę/piwo, pójść do kina, do teatru, na rower, porobić coś ciekawego. Pogadać o życiu, o wszystkim i o niczym...
Lubię słuchać, ale lubię też jak druga osoba mnie wysłucha.

Kiedyś poznałam kilka ciekawych osób przez internet, ale niestety znajomości nie przetrwały.

Mam 32 lata, ale czuję się na dużo mniej ;-) . Jestem w związku, ale kolegów też mogę poznać. 
Lubię zwierzęta, jazdę na rowerze, rolki, spacery, chodzenie po górach, zwiedzanie ciekawych miejsc, filmy kostiumowe :)

Zależy mi na realnych znajomościach, ale jeśli ktoś chciałby tylko popisać to też zapraszam, bo nawet nie mam z kim popisać.

Zapraszam :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS