Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o pomoc!!!
Autor Wiadomość
Ania_610 
Nowy

Dołączyła: 24 Sie 2012
Posty: 3
Skąd: Kraina Wielkich Nadziei
  Wysłany: 2012-08-24, 18:29   Prośba o pomoc!!!

Hej! Jestem na V roku pedagogiki i piszę pracę magisterską o osamotnieniu, czy mogłbym prosić Was o pomoc? Chciałabym, abyście napisali czym jest dla Was osamotnienie, jak sobie z nim radzicie albo jaki macie pomysł na poradzenie sobie z tym uczuciem, ale nie bardzo macie odwagę czy możliwość, by go zrealizować? Może ktoś z Was czytał książkę o tym zagadnieniu, lub słyszał wypowiedź jakies znanej osoby (najlepiej jakiegoś naukowca ale niekoniecznie) i mógłby mi ją przytoczyć;) będę bardzo wdzięczna za pomoc! ;)) pozdrawiam wszystkich samotników!
 
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-24, 19:51   

Radzę pierw poczytać forum. Jest tu masa informacji na temat samotności, jak ludzie ją przeżywają i jak sobie z nią radzą.

(:
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-24, 20:52   

Jest jeszcze jedno równie dobre wyjście: Zamień się z kimś miejscami to się dowiesz, gwarantuję :usmiech:
 
     
Ania_610 
Nowy

Dołączyła: 24 Sie 2012
Posty: 3
Skąd: Kraina Wielkich Nadziei
Wysłany: 2012-08-24, 21:16   

Nie muszę się zamieniać, bo też to przeżywam, ale chciałam się dowiedzieć jak mają inni.
 
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-24, 21:26   

Ania_610 napisał/a:
Nie muszę się zamieniać, bo też to przeżywam, ale chciałam się dowiedzieć jak mają inni.


Aa, wybacz, rozumiem, pomyślałem że nie masz z tym do czynienia na codzień.
 
     
czerwonaszminka 
Aktywny



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 215
Skąd: Taka niby góralka
Wysłany: 2012-08-29, 21:13   

Czy twój promotor nie mówił ci, że jest to trudny temat do badania? Zrób badania sondażowe i tyle.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS