Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy wreszcie miłość zapuka do mych drzwi?
Autor Wiadomość
Kotek 
Nowy

Dołączyła: 15 Lip 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-07-15, 12:10   Kiedy wreszcie miłość zapuka do mych drzwi?

Witam, mam 23 lata i jeszcze nigdy nie miałam chłopaka :/ co prawda kręciłam z paroma chłopakami ale nigdy nic nie wychodziło z tego :/ Chciałabym się wreszcie zakochać! Ale nie wiem czemu nie mogę spotkać tego jedynego, nie wiem co ze mną jest nie tak. Jestem osobą towarzyską, mam wielu znajomych, z wyglądu nie jestem jakąś super laską ale brzydka też nie jestem a mimo to nie mogę znaleźć miłości. Brakuje mi bliskości drugiej osoby. Chciałabym wreszcie poczuć, że komuś na mnie zależy, poczuć jak to jest gdy się kogoś kocha i gdy to uczucie jest odwzajemnione. Może niepotrzebnie to tu pisze ale chyba potrzebuję się wyżalić.
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-15, 16:15   

Mmm, 23 lata i bez "większego" doświadczenia. Gdzie takie perełki są? ;3
To, że nikogo jeszcze nie miałaś tak na serio, świadczy o tym, że podświadomie żaden nie spełniał twoich oczekiwań. Podświadomie może też wiedziałaś, że są nie odpowiednimi partnerami.
Uroda pojęcie względne. ;3

Everything happends for a reason, my precious.
Ostatnio zmieniony przez Sen 2013-07-15, 16:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-17, 17:50   

Kotek napisał/a:
Witam, mam 23 lata i jeszcze nigdy nie miałam chłopaka :/

Teraz go nie masz, ale nie wiesz czy i kiedy go znajdziesz.
Kotku, nie załamuj się czekaj cierpliwie, prędzej czy później znajdziesz. Zyczę powodzenia.
 
     
Jasper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 461
Skąd: Woj. Podlaskie
Wysłany: 2013-07-17, 20:20   

Mariette, w pełni zgadzam się z Tym co mówi koleżanka. Może teraz nie masz chłopaka ale na pewno w odpowiednim czasie pojawi się odpowiedni( czyli dokładnie ten z którym spędzisz resztę szczęśliwego życia). Cierpliwości:)
 
 
     
Crowley 
Milczący



Dołączył: 15 Maj 2013
Posty: 84
Skąd: Kraków/Myślenice
Wysłany: 2013-07-21, 15:31   

Ha dzieki że to napisałaś Kotek,ja tez mam 23 i nie byłem w związku,balem sie ze tylko ja na tym świecie;) Powody mogą być rózne,ja obsesyjnie pracowałem nad wygladem żeby sie podobać i duzo lasek hmm leciało na mnie ale nie umiałem nic z tym zrobic.Teraz widze że to raczej kwestia osobowosci,czasem ukrytych obaw,sam nie wiem,może to materiał do pracy z psychologiem.Tak czy siak zaczynam pracować nad swoją osobowościa a nie tylko wygladem i wierze że będzie lepiej:)
Pozdrawiam i nie załamuj sie tam :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS